У Маневичах - свій кандидат в голови райдержадміністрації

У Маневичах - свій кандидат в голови райдержадміністрації
Громада селища Маневичі пропонує власного кандидата на посаду голови райдержадміністрації.

Відповідне рішення вони прийняли під час Віча 16 березня.

"Враховуючи, що жодної реакції з боку Голови Волинської ОДА Г. Пустовіта на Резолюцію Народного Віча Маневицького району від 2 березня 2014 року, у якій була вимога відкинути вбік партійну доцільність і прислухатись до думки людей при призначенні на відповідні керівні посади в області та Маневицькому районі, не було. Ми нагадуємо, що український народ вийшов на Майдани по усій Україні не за Партію Батьківщину чи за ВО "Свобода", а саме за зміну системи, за нові підходи у державотворенні", - йдеться в резолюції віча.

Також учасники зібрання запропонували на посаду голови РДА кандидата економічних наук Андрія Линдюка.

"Ми звертаємось до Голови ОДА Г. Пустовіта власним прикладом показати готовність діяти по-новому, відкинувши кулуарно-партійно-квотний розподіл посад. Закликаємо Вас врахувати думку громадськості нашого району, яка була підтверджена на декількох Народних Віче, і зробити подання на призначення Голови Маневицької РДА к.е.н., жителя смт. Маневичі Андрія Линдюка. Віримо, що для Вас є важливою думка громади і Ви не будете діяти методами режиму, який український народ з такими втратами і зусиллями повалив", - ухвалила громада.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 21
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Молодці так і треба.
Відповісти
Не знаю, що там в Маневичах, але в інших районах точно думка громадськості сучасну владу не цікавить. Їм важливо ставити своїх партійців, щоб правильно провести вибори!
Відповісти
А чим відомий цей Линдюк крім к.е.н.? У нас вже теж був цілий проффесор, ну іщо , корупції хіба поменшало?
Відповісти
Андрій Линдюк відноситься до ініціативної, прогресивної молоді, якій не байдуже майбутнє нашої країни і зокрема нашого району. Знаю особисто цю людину, тому можу з впевненістю сказати, що він дійсно міг би кардинально змінити ситуацію в районі на кращу. Це не піар, а особиста моя думка.
Відповісти
Линдюк в районі-ніхто і звати його-ніяк. Де ж був останні роки дійсно цей к.е.н. Працював у вузі, брав хабарі, а тепер що-може вже поперли, то треба працевлаштуватися?
Відповісти
А ви думаєте в районі громаду хтось питає? Зібрали тишком-нишком віче, щоб ніхто зайвий нічого не сказав і ось-помазанник готовий
Відповісти
Повезло Вам! Дуже гарна людина...Ми про його чули і на К-Каширщині. Якби нам такого голову РДА.
Відповісти
Повезло Вам! Дуже гарна людина...Ми про його чули і на К-Каширщині. Якби нам такого голову РДА.
Відповісти
беріть отдаєм
Відповісти
Яку резолюцію прийняло віче ? Що за брєд? Сам Линдюк з Регещуком просили прийти до півсотні людей щоб його висунули. Якщо то думка громади то я космонавт. наперли з Дублян то сюди сунеться. в нас є свої люди, а ти Андрій пиши дісертаціі...
Відповісти
А якже ж велика депутатка Кирда. Цікаво поспостерігати хто кого перекможе- Кирда з Веремчучкою(дві великі бібліотекарші) чи Регеша з Линдюком. Всеодно істинна думка людей нікого не цікавить. І правий сектор на останню сесі. районної ради ця шайка привозила тільки для того, щоб самим в крісло сісти. Тепер це стало ясно, як білий день Бо вони прекрасно розуміли, що по добрій волі проти Миронюка депутати голосувати не будуть. Скажіть мені, що це не правда,
Відповісти
Миронюк може і колишня влада...А якже пані Веремчук, яка попередні роки пліч о пліч з Миронюком на всіх масових заходах району розхвалювала діючу владу, а сьогодні стала великою революціонеркою Чого ж вона попередні роки не противилась та не протистояла? Деж була її принципова позиція. Чого, коли в районі керував Сопронюк, Давидюк не знесли Леніна? Хотіли бути білими та пухнастими чи очко-жим-жим чи Степанючки боялися? А зараз хвости попіднімали? Чи Сопронюк чужими руками ще земельних ділянок хоче, а може магазин "Сонечко"№2 (Відповісти)
Відповісти
Миронюк може і колишня влада...А якже пані Веремчук, яка попередні роки пліч о пліч з Миронюком на всіх масових заходах району розхвалювала діючу владу, а сьогодні стала великою революціонеркою Чого ж вона попередні роки не противилась та не протистояла? Деж була її принципова позиція. Чого, коли в районі керував Сопронюк, Давидюк не знесли Леніна? Хотіли бути білими та пухнастими чи очко-жим-жим чи Степанючки боялися? А зараз хвости попіднімали? Чи Сопронюк чужими руками ще земельних ділянок хоче, а може магазин "Сонечко"№2 (Відповісти)
Відповісти
ще й доплатимо
Відповісти
Андрій Линдюк є представником ініціативної та прогресивної молоді. Саме такі люди дійсно спроможні зробити кардинальні зміни на краще в Україні і зокрема в нашому районі.
Відповісти
16 березня у Маневичах Віче не було. Це був цирк, який привезли на автобусі з Градиська.Про Віче не знали маневичани, але знали в Градиську.
Відповісти
Знову віче збираєте?Портфелі ділете? Не можете порозумітися між собою?Напевно потрібно допомогти!!!Допоможемо так,що земля буде під вами репати.Може досить Україну ділити1!!!Ви ж на віче обіцяли до влади не лізти.Мало ДЕРИБАНИЛИ??? Не зраджуйти!!!! Не брешіть!!!
Відповісти
Маневичани! Я у Вас вірю! ПЕРЕМОЖЕ РОЗУМ а не квота. СЛАВА УКРАЇНІ !!! Кострома-Росія.
Відповісти
Веремчучка так закликае всіх до люстраціі, а хіба сама не підлягае. Не розумію, чому люди такі пасивні і мовчать. Скількох голів вже пережила пристосованка. А тепер щей кумасю до себе підкочуе на посаду голови райдержадміністраціі. Може пані Кирда як депутат і хороша, а як бізнесменка... Хватило наглості просити списати податки. А що твориться біля іі бару"Фортуна". Смітника путнього немае. Всі сусіди прибирають, бо селищний голова так вирішив.Левка з Веремчучкою потрібно спитати, як земельні ділянки ділять.Ох багато гріхів за ними, тільки хто і коли проснеться та спитае?
Відповісти
То ви й спитайте!а то по заочі всі патріоти. а в очі сраколизи!
Відповісти
Як махнули народ Кирда і Веремчучка то вже детектив можна написати. Як обставили людей і наставили своїх кумів на всі ведучі посади району. В МАНЕВИЧАХ НІХТО ГРОМАДУ НЕ СЛУХАЄ!
Відповісти