«Боруссія» Д - «Зеніт» - 1:2. ВІДЕО

Німецька "Боруссія" забезпечила участь в 1/4 фіналу Ліги Чемпіонів 2013/2014.

19 березня дортмундці програли пітерському "Зеніту". Враховуючи, що в Росії вони перемогли з рахунком 4:2, цього результату вистачило, аби пройти у чвертьфінал.

Перший гол в другому матчі забив "зенітівець" Халк, якому вдався ефектний удар з 30 метрів.

Але на 38-ій рахунок зрівняв дортмундець Себастьян Кель, який переправив "сферу" у ворота суперника після навісу з лівого флангу.

У другому таймі "Зеніт" спромігся скоротити загальне відставання на один гол, але для здобуття права грати в чвертьфіналі цього не вистачило.