Відомо, кого революціонери делегують у виконком Луцькради

Відомо, кого революціонери делегують у виконком Луцькради
"Громадський сектор", "Автомайдан" та "Самооборона" визначилися з кандидатурами у виконавчий комітет Луцької міської ради.

Про це в Facebook пише співкоординатор "Громадського сектору" Михайло Шелеп.

Так, у комітет делегували:

- Кресак Юрій Юрійович, 1972 р. н.
Дві вищі освіти: «історик, викладач історії», Волинський державний університету імені Лесі Українки та «Викладач іноземної філології та літератури», Рівненський державний гуманітарний університет.
Місце роботи: Голова правління Волинського відділення ВГО Комітет виборців України.
Громадський діяч, автор та співавтор низки аналітичних публікацій на тему розвитку територіальних громад , виборчих технологій та розвитку моніторингових кампаній медіапростору. Активно підтримував революційні події у 2014 р.

- Климчук Богдан Ярославович, 1983 р. н.
Дві вищі освіти: «автоматизація виробництва» та «фінанси», Луцький національний технічний університет.
Місце роботи: приватний підприємець.
Активіст Самооборони Майдану, член Волинської Січі, учасник подій на вул. Інститутській 20.03.2014.

- Барчук Дарія Богданівна, 1984 р. н.
Дві вищі освіти: «викладач англійської й французької мови та літератури» та «юрист», Волинський національний університет імені Лесі Українки
Місце роботи: юрисконсульт ТзОВ «Золоте яблуко» (у відпустці по догляду за дитиною)
Учасниця Автомайдану.

- Хведчак Андрій Володимирович, 1984 р. н.
Освіта вища: «соціолог», Волинський національний університет імені Лесі Українки
Місце роботи: керівник громадського формування з охорони громадського порядку «Самооборона Волині»
Активіст Самооборони Майдану, член Волинської Січі.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 13
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Де ж ваша прозора люстрація????

Дарія Барчук (Лозинська) дочка ще того хапуги, який до сих пір на посаді!!!!

http://www.volynpost.com/news/3726-golovnogo-veterynara-volyni-sudyly-za-habar-u-42-tysiachi-dolariv

http://p-p.com.ua/articles/24298/

Відповісти
Де ти знайшов це посилання? Може ти давно його зберіг, приготував і чекав коли буде нагода?
Відповісти
Тебе дурню в Гуглі забанили?
Відповісти
Да и свёкр у нее не подарок - З руки Януковича отримав посаду - заступник голови апеляційного суду Хмельницької області. Барчук Володимир Миколайович - не маючи здібностей до наук та з дитинства страждаючи патологічною лінню, щоб якось заробити на шмат хліба, з великим трудом закінчив совєцьку школу міліції. Після міліцейської школи працював у Волинській міліції у підрозділі, який в простонародії називали "по необхідності" (такий підрозділ був в Луцькій міліції, до нього входили працівники міліції, які не мали ні освіти, ні якогось конкретного хисту, але готові були "працювати" в якості "додаткових" людей в міліцейській формі для того щоб: прибирати в кабінетах, допомагати збирати п'яничок по вулицях, десь (там де вкажуть) сидіти/стояти, чи чогось/когось чекати, іноді їх залучали черговими міліціонерами, тоді їх обов'язком було сидіти під конкретними дверима відділу міліції. От такий роками "сидячий черговий міліціонер Барчук" волинським міліціонерам і запам'ятався тим, що був надзвичайно злодійкуватим. Під час свого "сидячого" чергування міліціонер - Барчук В.М. зосереджував свою увагу на крадіжках пального з бензобаків стоячих поруч з будівлею міліції авто. Крім того, "сидячий" черговий міліціонер Вова Барчук досить швидко завів "економічно-вигідні, дружні" відносини із професійними злочинцями (рекетири, гопники, торгівці наркотиками і т.п.), які "паразитували" на території Волині. Тому, у випадку, коли із відділу міліції виїзджала група для затримання, проведення обшуку, проведення виїмки зброї/наркотиків, то невинно "сидячий" черговий Барчук спритно виконував свою частину роботи в інтересах волинських бандитів. Не вдаючись до особливих хитрощів "сидячий міліціонер" Барчук примітивно просто дзвонив до злочинців і відкритим текстом їх попереджував, що до них у гості їдуть "погони", не забуваючи при цьому нагадати, що за його попередження злочинці без вагань повинні з ним "розрахуватись". Такий собі міліцейський "оборотень". Однак, волинські міліціонери недооцінили любов до грошей міліціонера-злодія Володимира Барчука і намагалися його звільнити з міліції. Але тоді Вова Барчук спритно купив собі посаду судді в м. Луцьку, де на той час був брак суддів, котрі-б мали попередню практику роботи в міліції. На посаді судді Луцького міськрайонного суду Володимир Барчук виявився невдахою. Всі його безграмотні судові рішення скасовували судді у вищих судових інстанціях, до того-ж Вова Барчук взявся за свою стару звичку і почав красти не тільки особисті речі працівників суду, але і речові докази із кримінальних справ, а іноді і "половинив" матеріали справ. (Та й колеги-судді постійно йому "тикали", вказуючи на професійну невідповідність. Барчук В.М. це єдиний в Україні суддя, який працює суддею не маючи вищої юридичної освіти). В результаті, Луцький манієносець Барчук В.М. став підшукувати собі "хлібну посаду" за межами Волині. Тож не дивно, що з приходом до влади в Україні шапкокрадів, злодюжка-неук Барчук швидесенько знайшов собі "близьких по духу" сраколизів з-під Головного шапкокрада, і з їхньою допомогою зробив собі карколомну кар'єру в апеляційному суді Хмельницької області, обійнявши посаду заступника голови апеляційного суду Хмельницької області. Це йому вдалося поки, що але чи надовго ...
Відповісти
Ви б ще діда-партизана згадали...
Відповісти
хто такі революціонери і яку кількість населення Волині воні представляють? Хай чекають виборів і тоді висловлюють свої вимоги
Відповісти
Дарья взагалі не була присутня у автомайдані а тут вилзла. Мені прикро що автомайдан використали щоб прийти до влади доньці такої людини яка своїми діями заплямувала свою репутацію. А донька ще й за ментом хоч і бувшим замужем. Люди куда ви дивитесь??? Пан Романюк зніміть Будь- Ласка цю кандидатуру щоб не було скандалу!
Відповісти
Барчук Дарію ні в якому разі не треба брати. Романюк пошкодує про це.
Відповісти
Місце роботи: юрисконсульт ТзОВ «Золоте яблуко» (у відпустці по догляду за дитиною)
Учасниця Автомайдану.

А ничего, что этот ресторан её родителей, да и какой в кабаке юрист??? Какой у неё опыт???
Відповісти
барчук главний взяточник волини и хмельницька
Відповісти
барчук видпустив бандита за 10 тис
Відповісти
Нагадаю, що Шелеп полюбляє "підзаробляти" - чого варте фінансування його організації партією регіонів? та і сам він був консультантом на виборах у Токарського, от і тепер за гроші пхає доцю і невістку непорядних але заможних людей - "рішати" питання у міськвиконкомі.
Відповісти
А от тепер Поха подав свою кандидатуру. За цю істоту взагалі багато можна сказати. Але я бучу тут прийнято говорити про сім'ю. Я пам'ятаю, як його батько стояв на імпровізованій сцені біля Луцького замку на першом у мітингу в кунці 80х. І кричав "Приберіть ворожі прапори!" Я може це підтвердити особисто. І є відео у учасників Народного Руху України. У когось є ще питання? Панове, ви не на ту людину поставили.
Відповісти