Єдиний український підводний човен підняв прапор Росії. ВІДЕО

Єдиний український підводний човен підняв прапор Росії. ВІДЕО
На бік чорноморського флоту Росії перейшов єдиний український підводний човен.

Вранці 22 березня на субмарині «Запоріжжя» зрадили присязі та підняли Андріївський прапор Російської Федерації, - йдеться у сюжеті TBi.

У ці хвилини корабель переходить зі Стрілецької бухти до Севастопольської.

Командир човна зрадив присязі і погодився передати корабель окупантам. Половина екіпажу перейшла на бік Росії разом із човном. Субмарину включать до дивізіону підводних човнів Чорноморського флоту Російської федерації.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 16
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Молодцы!
Відповісти
сами руские предателям не будут доверять
Відповісти
до всіх зрадників треба поставитись так, як зробив ізраєль за мюнхенський теракт.
цих падлюк має чекати український варіант "весни молодості" та "гніву божого".
Відповісти
МОЛОДЦЫ!!!
Відповісти
Блин... Жалко металлолома.
Відповісти
я не знаю, может семья у командира в заложниках, но о чём думал раньше? Надо было вывозить родных. Нет им оправдания, как можно сдавать наши корабли, как пришло время воевать, так они в предатели подались. Хошь в расию иди но лодкая не твоя, взорви , но не отдай!!! Уоды ссыкливые!!!
Відповісти
Зачем нужен этот металолом без аккумуляторов и та прордажная команда!Путин & Гитлер! Zig Blick господа фашисты!
Відповісти
суки вы ребята.
Відповісти
суки вы ребята, сранные подводники.
Відповісти
Да не их винить надо ,а наше тупоголовое руковоство !!! Военные сколько держались ,а руководство страны и армии их просто кинуло !!! Сидят себе в Киеве , а поехали бы туда генералы и были бы на месте , командовали ! А то не приказов ,ничего ,зарыли голову в песок ,как страусы . А теперь кого-то называют предателями . Да они сами во главе с и.о. Турчиновым в первую очередь ПРЕДАТЕЛИ !!!
Відповісти
на кол их
Відповісти
Украинский флот....?? Звучит типа анекдота...
Відповісти
ты свой ордын.ский на х.. ржавый металлолом одень
Відповісти
"А крысы пусть уходят с корабля..." В.Висоцкий
Відповісти
та и пошли нахер...иуды
Відповісти
судячи з коментарів виключно російською, можна припустити, що фсбешний троль вже передивляється навіть інтернет-новини локального характеру.
намагаються насрати та зрозуміти, як налаштовані люди.
то можешь передати керівництву, що крим відтяпали легко через перешийок, який просто заблокувати.
а от вести захоплення по всьому північно-східному кордону буде тяжко. салдафонів не хватить.
в чечні було 1,3 млн людей і площа 15 тис кв. км! більше 10 років ви не могли навести лад.
Україна - 46 млн людей і 605 тис кв км.
вам 100 років не вистачить, а до цього вже путін здохне.
Відповісти