У Луцьку стався конфлікт між жінкою-водієм та активістом «Самооборони»

У Луцьку стався конфлікт між жінкою-водієм та активістом «Самооборони»
У Луцьку жінка, яка порушила правила дорожнього руху, посперечалася з активістом "Самооборони".

Конфлікт стався 22 березня близько 11:20, - йдеться в повідомленні, опублікованому в групі "Самооборони" в соцмережі "Вконтакте".

Активіст "Самооборони" побачив порушення правил дорожнього руху.

Автомобіль Audi чорного кольору, рухаючись по проспекті Перемоги, перетнув подвійну суцільну лінію, і зупинився на зупинці громадського транспорту. З авто вийшла жінка-водій та відправилась в магазин за покупками.

У повідомленні стверджується, що активіст чекав жінку 40 хвилин і зробив їй зауваження, коли та вийшла з крамниці.

На що та, кажуть в "Самообороні" відповіла: "Я громадянка України і роблю що хочу".

"Активіст повідомив, що потрібно дочекатися працівників ДАІ, на що та відреагувала агресивно відштовхнула самооборонця та знову пересікла подвійну лінію та зникла з місця події", - йдеться в повідомленні.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 21
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
шкода, що не втримали...
Відповісти
О! Оце вже неприпустимо!"крутим" закони не писані... Вони у них свої....
Відповісти
Коментарі не пишете всіх.Вибираєте які треба. Брехлива значить газетка!
Відповісти
І номерок крутячий АС 0500 АА. Треба розібратись.
Відповісти
Розшукати по базі даних власника і провести в ДАІ відповідну роботу( штраф по максимуму).Це " мажори" які не можуть змиритись з тим , що треба жити по закону , а не "по понятіях" Медсестра ,вчителька,чи інша працівниця бюджетної сфери за заробітну плату "Ауді" придбати не може.
Відповісти
Це тільки в Україні не може, а в цивілізованому світі — може. Ось вам (НАМ) вектор.
Відповісти
Якщо її "хворобу" не підлікує солідний штраф, то ніщо її не вилікує.
В Китай відправляти таких, там теж так безбожно порушують ПДР.
Відповісти
ми громадяни україни і робимо, що хочемо - спустіть їй 4 колеса, коли побачите цю машину в місті.
Відповісти
В таких випадках відразу ДАЇ викликати. Бидло, а не люди...
Відповісти
Тьотка правильно зробила. Ще й треба було по шарам йому дати.
Відповісти
А назустріч їдеш ти, і тут бабац тебе чпокнула ауді прямо в лоб. Оце тьотка і правильно зробила б. Скажи шо нє?
Відповісти
а хто такі Активіст "Самооборони", розвели в державі хаос розвязали війну з сусідами, люди загинули бо недіяли закони при янику, а зараз взагалі повилазила всяка шушера і рветься до влади , ще так далі піде і західна Україна буде просити в Росії навести порядок !
Відповісти
Ой, ну дуже вдалий коментар саме до цієї статті. Про безпредел мажорів. Вискажіть свою думку де-інде, може хтось і почує ваш старческий маразм.
Відповісти
може кто знае хто хозяін авто.пішіть дуже цікаво
Відповісти
Чому не заблокували автомобіль, щоб дочекатись ДАІ ???
Відповісти
А номери машини де?
Невже ви ще не знаєте хто це така?
Відповісти
Єдине, що може стримати таких людей - це публічний громаський осуд, ганебна слава чи фото на дошці "пошани". Виклали інформацію для того, щоб люди говорили про це і давали свою оцінку неприпустимим діям. Достойним продовження історії буде тоді, коли вдасться дізнатись особу-героїню історії. Можливо хтось впізнає в ній свою сусідку чи співробітницю. Ніяка ситуація в країні не виправдовую хамське поводження окремих людей, які продовжують існувати в площині вседозволеності і безкарності. Громасдький осуд - єдиний законний інструмент впливу простих громадян. Все інше - або незаконно, або нереально.
Відповісти
Модератор, чого присутня цензура? Прикривай свою інтернет-багадєльню, чи ти сам пишеш собі коменти.
Відповісти
От люди. Якби це відео зняла проста людина (а таких відео вагон в ютубі), то все було б добре. А коли це зробив сомооборонівець, то він зразу "хто такий", "що він про себе думає", "тьотка правильно зробила". За таких умов і водія не гріх виправдати. Далеко підем.
Відповісти
А тьотя ця жінка прокурора Вені
Відповісти
Жінка заступника прокурора області Веніславського?!?!?
Відповісти