У Луцьку горіло авто депутата міськради. ФОТО

У Луцьку горіло авто депутата міськради. ФОТО
У дворі Волинської обласної друкарні зайнялося й частково згоріло авто депутата Луцької міської ради Романа Бондарука.

Близько 4 ранку понеділка, 24 березня, біля Волинської обласної друкарні пролунав вибух.

Виявилося, загорілося авто марки Lexus, що стояло на парковці облдрукарні.

Мешканка сусіднього будинку, яка викликала пожежників, розповіла, що бачила, як якийсь чоловік заліз у двір друкарні, де стояло авто, присідав біля нього, заглядав за колеса.

Потім раптом пролунав вибух, авто загорілося. А чоловік дуже швидко вибіг із двору та втік. Лучанка каже, що чоловік був високої статури та у світлій куртці.

На місце приїхав власник авто Роман Бондарук.

Пожежники загасили авто. На місці події працюють правоохоронці.






Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: пожежа
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 31
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Очевидно, гнів народних месників за неповернуті кредити - людські копійки і сльози, за брехню, побори, рейдерство, за невігластво, зухвалість, за пустелю, яка залишається там, де пройде Бондарук.
Відповісти
Народний суд - самий справедливий
Відповісти
Самий справедливий, якщо судять не тебе!
Відповісти
я в шоке !!!!!
Відповісти
А особняк на Тарасова, такий як в Пшонки - це за які засоби? Не за людські сльози, не за вклади пенсіонерів, що щоранку збираються під "Західінкомбанком"? Жити треба по совісті, а не по поняттях.
Відповісти
Очевидно як політика стала кримінальною. Пустовіт тут теж, оскільки він користувався послугами і грошима Бондарука. А за ці "послуги" записав його у списки депутатів Луцька.
Очевидний ФІНАЛ?
Відповісти
Куплю доки на Лексус.
Відповісти
Та він полюбому двійник)
Відповісти
простим людям не палять
Відповісти
Це точно
Відповісти
Усе, що нажите злочинним шляхом - це головна біль, безсонні ночі, боязнь, що за тобою прийдуть. Людина саме себе посилає на тяжкі моральні муки.
Відповісти
Бог все бачить і воздає всім по ділах їхніх!!
Відповісти
згорів Лексус,завтра купить Бентлі.А лохи дальше голосуйте за іже подібних.Кожний рік в Луцьку вибори(краще б таких не було),але на все воля Божа і бачимо хто стає депутатами міської ради.А вибираємо (продаємось)то ми і чому тоді шмарклі розпускаємо,що в нас депутати корупціонери,олігархи і т. д.Наші проблеми,в нас самих.
Відповісти
Так управлінці ж, ефективні господарники.
Неефективні на ланосах їздять.
Відповісти
круто...справедливість серйозна штука...Хто ж цей Zorro що автівки палить?)
Відповісти
На Волині місцями снігопад..........особливо: у дворі друкарні
Відповісти
Заслужив "слуга народу"!!!
Відповісти
А лейба у лексуса навіть не розплавилась :)
Відповісти
А все почалось з пожежі в ЦУМі ....
Відповісти
автивки на фиг!
Відповісти
як прийшло так і пішло... це закономірно
Відповісти
Якщо нажите злочинним шляхом, то совість - втрачена. Тож не розраховуйте "на тяжкі моральні муки". У таких людей нема ні страху, ні співчуття.
Відповісти
Очевидно что "Захидинкомбанк" решил бороться с кредиторами в незаконный способ. Кредиты нужно возвращать,но и нужно учитывать политическую ситуацию в стране,нельзя сейчас дозволять розгулу преступности. Аслан со своими братками начал трясти бизнесменов по долгам банку и вот, мы уже видим результат. Кто же будет следующий? Поговаривают что половина бойцов ПС из банды Аслана, не ужели политика заканчивается на банальном рэкетирстве?
Відповісти
Канановіч, ти ще тут?
Відповісти
А ты как думал? Все прям на доброволечке работают особенно ПС. Кушать то всем хочется.
Відповісти
Справа навіть не в тому, що згорів. В бондарука стільки гріхів, що незабаром під ним земля горітиме. Що згорить, те не згниє, - кажуть пожежники. Справа в тім, що в середу на сесії міської ради горезвісний, скандальноодіозновідомий "правозахисник" осіпов може встати і оприлюднити "версію", що в підпалі винен голова міста Романюк. Або прямо, або опосередковано. І на це, як і минулого разу, знову піде дві години часу. Голова міста цим хлопятам дуже заважає. Якщо ворога немає, його треба придумати - це кредо життя бондарука і осіпова. На це придумування тратяться усі їхні зусилля.
Відповісти
А що це МЯР так наперед злякався. Що є чого боятися?
Відповісти
а можеце ще навмиснивсе виплатить страхова компанія, так що нічого не врачено=)))







































































































































































































































































Відповісти
я не здивуюся ,якщо це все було продумано на користь бондарука
Відповісти
Шикарний спосіб вирішувати проблеми і що комусь з вкладників тепер повернуть вклад цим огарком від лексуса чи стане набагато легше від того що власника облили брудом.ось такі ми добрі українці завжди заздрість перемагає здоровий глузд
Відповісти
ТО РОМКА ГОЛОВНИЙ ЗЛОДІЙ?
Відповісти