Стильний Луцьк. Портрет дня: Світлана Рубцова

Стильний Луцьк. Портрет дня:  Світлана Рубцова
Світлана Рубцова, 18 років, офіціантка

Дівчину-героїню нашої рубрики звати Світлана. Вона працює офіціанткою. Її ми зустріли поблизу центрального парку, де вона гуляла, насолоджуючись вихідними.

Розповіла, що їй подобається вуличний гранж-стиль одягу, у який вона постійно одягається. З аксесуарів полюбляє різноманітні браслети, окуляри та прикраси із зображенням хрестів, які у неї «і на шиї, і в вухах, і на руках».

«Чоловіки мені теж подобаються, коли одягнені у вуличний стиль одягу. Це цікаво: кеди, рвані джинси під жакет. А ще моя слабкість це футболки і кеди, яких у мене багато», - каже Світлана.

На фото дівчина одягнена у джинсову куртку, футболку, лосини та черевики. Образ урізноманітнила яскравою сумкою, сережками, підвісками та браслетами.

До слова, браслет на руці із гайкою - дуже символічний для Світлани, адже її вона викрутила зі столу в класі самопідготовки, коли закінчувала ліцей.



Коментар модельєра-дизайнера Анни Дідух:

Стильний та цікавий образ, насамперед через поєднання принта в хрести та аксесуарів. Аби вигляд до кінця був витриманий по стилю на перед можна одягнути масивну підвіску із хрестом, щоб вона стала центральним акцентом.

Окуляри стильні та підходять до образу. Взуття також ідеально вписується по стилю.

Сумка є яскравим елементом, в підтримку до якої дівчина обрала джинсову куртку. Однак є зауваження до аксесуарів: каблучки з квіточками занадто романтичні та не поєднуються в такому більш агресивному образі.

Текст і фото Юлії СТАСЮК

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 27
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Окуляри не пасують до брів
Відповісти
БрІв!!!
Відповісти
Хрести носити на ногах, дупі та ще на одному місці, - це ВЕЛИКИЙ ГРІХ!!
Відповісти
Фу-фу-фу, негайно покличне попа щоб висвятив рубрику...
Відповісти
модельєра-дизайнера Анна Дідух проявила своє ЕВРО-полышуцьке бачення "Аби вигляд до кінця був витриманий по стилю на перед можна одягнути масивну підвіску із хрестом, щоб вона стала центральним акцентом." На перед можна взяти книгу та почати читати та призвичаюватись то своїх традицій та культури. Звичайно це незрівняти з подачею меню але можна викроїти бодай крихту часу.
Хрестик не є прикрасою, носиться до тіла та не на показ. Можливо дана пані є донькою котрогось попа але це дуже навряд судячи з рівня неповаги до символів віри!
Відповісти
Стиль в загальному класний, але вважаю що хрестик маэ бути один - натільний схований від усіх.
Відповісти
Так дивишся на дівчину і бачиш уже такий досвід... Ці лосини з хрестами, тонелі в вухах, персті на ногах, погляд з сумом.
Відповісти
такі руки у 18 років?! міняй професію!
Відповісти
Так точно, руки як в бабулі років 50
Відповісти
Свєта сама класна з усіх офіціантів у "Друзях"! Це її стиль, треба поважати індивідуальність кожної людини. Чого ви причіпились?
Відповісти
Оперу закрили?
Відповісти
Образ дуже гарний, та й сама Свєта дуже хороша. Нащо писати таку бред?
Відповісти
образ дуже гарний, та й сама Света хороша. Нащо такі речі писати?
Відповісти
Нормальна віруюча людина ніколи не дозволить собі такої наруги над Хрестом!Куди світ котиться? І ще хтось каже, що це модно? Це не модно, це аморально!
Відповісти
Не всі зобов'язані бути віруючими людьми. Крім того, хрест -- це не лише атрибут християнської віри, а тому аморальності як такої немає, вона народжується лише при спостеріганні через призму Вашої віри.
Відповісти
Вірян знову образили! Не там ви плещете анаfенами. Згадайте на чому ісус заїзджав (в ієрусалим? непам'ятаю) і яка була суть його в4инку-транспорту. І тепер подивіться на 4ому їздять ваші ПОПИ. Пред'являйте свої претензії по адресі.
Все ж: Дів4ина гарна. Провокативна. Значить сильна духом. Молодець
Відповісти
Стиль просто з серіалів 90-х
Відповісти
Найкраща. За останні 2-3 місяці.
Відповісти
Таке враження ніби в тебе всі герої класні були...
одна гуманітарка без смаку - занадто високої думки ти про себе Нескажу!
Відповісти
Ще вночі присниться ця дівка з хрестами на лосінах!!! Вона в секті сатанистів, це точно. Вночі по кладовищу в Гаразджі з таким прикидом лазить!
Відповісти
Свєта, зніми лосіни, бо мертві тебе по них впізнають і ще до себе затягнуть. І не ходи вночі по кладовищу в Гаразджі. Видно що сирота - нема кому тебе виховувати! Так конкретно, паском по д..пі.
Відповісти
а мені подобається образ.
хоча б хтось виділився з натовпу тп і сірої маси.
Відповісти
Темне Середньовіччя. Почитати ці релігійні коментарі-так мимоволі виникає думка, що може дівчину на багаття інквізиції взагалі відправити?Розумію-релігія знову модно, але до чого тут одяг? Якщо всі такі правовірні - то що ж ви в інтернеті сидите і коментарі пишете? Церква каже, що інтернет -то гріх, і злословити на ближнього також гріх.
Відповісти
Темне Середньовіччя. Почитати ці релігійні коментарі-так мимоволі виникає думка, що може дівчину на багаття інквізиції взагалі відправити?Розумію-релігія знову модно, але до чого тут одяг? Якщо всі такі правовірні - то що ж ви в інтернеті сидите і коментарі пишете? Церква каже, що інтернет -то гріх, і злословити на ближнього також гріх.
Відповісти