У Луцьку «Автомайдан» вчив водіїв паркуватися. ФОТО

У Луцьку «Автомайдан» вчив водіїв паркуватися. ФОТО
У Луцьку представники «Автомайдану Волинь» провели чергову акцію навчання водіїв.

26 березня на проспекті Волі та вулиці Винниченка активісти клеїли листівки «Stop Хам» на скло неправильно припаркованих авто.

Водіїв, які були присутні на місці, просили переставити авто в дозволене місце. Більшість водіїв слухалися.

Частина з них каже, що не звертали увагу на знаки через неуважність. Були такі, що не знали Правил дорожнього руху і по-своєму трактували їх.

За короткий час частина проспекту Волі між головним корпусом Східноєвропейського університету імені Лесі Українки та ЦУМом була очищена від авто біля тротуару.

Водії маршрутних таксі з усмішкою і схвально сприймали цю акцію, бо нерідко авто припарковують на зупинках, а знак «Зупинку заборонено» ігнорують.

Раніше вже проводили такі акції в Луцьку.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 24
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
звідки бабло на листівки, нероби?????????????
Відповісти
Молодці, хоча і місця для парковки слід спочатку створити
Відповісти
на все, що здатен Поха - це наклєйки клеїти. Клоун!!!
Відповісти
А ти здатний паркуватись неправильно
Відповісти
Хлопці! Дорогенькі! На вул Данила Братковського приїдьте!1 На вас одна надія, Крик душі!!!
Будинки вже від тих авто розвалюються!
Відповісти
тільки й вмієте тролити. допоможіть очистити місто від порушників
Відповісти
А де тоді паркувати ті авто ?
Відповісти
Это дело правильное если бы была хоть одна парковка рядом(пусть даже и платная) а так куда машину ставить на Винниченка???? Во дворы???
Вы сначала постройте парковки,а потом клейте тем оленям которые их будут игнорировать!!!!!! Вот тогда это будет правильно!
Хотелось бы по смотреть где паркуются эти активисты недоделанные,когда машину негде поставить!?
Відповісти
МОЛОДЦІ !!!!
Відповісти
Хлопці хорошу роботу роблять, але для результату з ними треба щоб був представник ДАІ і складав протоколи. Відповідь - зробіть місця для паркування..Де саме? Будинок знести? Територія від 4-ї гімназії до ЦУМа по Волі найбільш завантажена, що б звільнити можна паркуватись, за ВДУ,біля Собору при спуску до парку, і на самій вул.Парковій.. і чучуть пройтися пішачком, що й корисно...
Відповісти
Молодцы ! А то все хотим в Европу ,а как только касается соблюдения ПДД ,так сразу вспоминаем ,что у нас не Европа . А как хорошо ,когда машины не мешают нормальному движению ,сразу и пробки исчезают !
Відповісти
молодці!!!!
Відповісти
Клоунада в дії!
Хто ви такі, шановні? для фіксації порушення ПДР існує Державтоінспекція. Хто вам не дає її викликати і штрафувати водіїв на місці? Ви вже втомили за місяць весь Луцьк. У вас щось заграло в одному місці - ласкаво прошу в Крим , там ваша енергія зараз знадобиться. І захопіть по дорозі тих бомжів та алкашів в камуфляжі, які біля Просвіти та в Києві на Хрещатику труться!
Відповісти
хватить бавитись наклейками,пора спускати колеса,перетворили центр міста в парковку,навпроти готелю Україна на тротуарі автомобілі працівників УВС в два ряди стоять,спокійно пройти неможливо
Відповісти
молодці! набридл хами-водії. їх що, не штрафують???
Відповісти
Було в батька три сина: два нормальних і третій Автомайдан
Відповісти
Піарасти) Кому заважають авто на Волі??? Поха сам паркується де йому забажається) Краще проїдьтесь по незаконним підприємствах, які отруюють людей, побачимо, як ви там наклейки клеїти будете))
Відповісти
Пусть сначала с себя начнут. Не раз видел хамовытых автомайданов. Один (на красном ланосе) рассекает со спецсигналами(крякалкой), второй плюёт на очередь у светофора, объезжает справа всех, пересекает стоплинию, останавливается на пешеходном и ждёт зеленого света. Показущники и не более
Відповісти
Admin а де вчорашнє фото Крузера 7788???
Відповісти
А самі як паркувались під ОДА? Частина на пішохідному переході й решта 5-10 машин під знак заїжджали до центрального входу. З себе треба починати.
Відповісти
Дешева пародія!!!! Пора ті праві сектора і автомайдани розпускати!!! Робота їхня давно зроблена,
і як написано нижче:
"звідки бабло на листівки, нероби?????????????"
Хто це все фінансує ???
Відповісти
А чому ви раніше за це нне брались, таке паркування вже давним-давно. Під шумок хочете заявити про себе,до влади прорватись? Це можма було зробити ще задовго до Майдану а не зараз "примазуватись". І нема чого обзивати людей хамами, подивіться на себе, Чому ви вирішили що ви правосуддя?
Відповісти
згідна з вами !!!
Відповісти
А чому ви раніше за це нне брались, таке паркування вже давним-давно. Під шумок хочете заявити про себе,до влади прорватись? Це можма було зробити ще задовго до Майдану а не зараз "примазуватись". І нема чого обзивати людей хамами, подивіться на себе, Чому ви вирішили що ви правосуддя?
Відповісти