Революціонери вперше «засіли» у виконкомі Луцькради. ФОТО

Революціонери вперше «засіли» у виконкомі Луцькради. ФОТО
Усі 19 членів виконкому Луцькради зібралися на перше засідання у новому складі.

Засідання відбулося у середу, 2 квітня.

Через брак місця у сесійній залі міськради, де зазвичай відбувався захід, тепер він відбуватиметься у залі нарад Центру надання адміністративних послуг Луцька.

Нагадаємо, новий склад виконкому затвердили 26 березня під час сесії міськради.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 12
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Люди скиньтесь гривнею на одяг Климчуку Боді, хлопець в комуфляжі приходить другий раз....
Відповісти
яка різниця в чому він ходить? аби результати праці були.
Відповісти
О результати будуть повірте мені новий склад ВК це повний 3,14дєц
Відповісти
а де революціонери?
Відповісти
"охочих" працювати! Душа милується...
Відповісти
А мені подабаються коли чолові приходять в комуфляжному одязі-справжні чоловіки.
Відповісти
в наступний раз всі в камуфляжі приходити, костюми зараз не вмоді...
Відповісти
хм....19 чоловіків в комітеті, а тол буде? ті "революціонери" що прийшли вони хоть в в чомусь розбираються?
Відповісти
Розбираються, як правильно шину підпалити )))))
Відповісти
ну точно по інтернетах не сидять і не троллять інших на Волиньпості
Відповісти
цікаво, а питання підземного переходу виникне при здачі порт-сіті? бо там-там будували - обіцяли перехід, вже 6 років пройшло, громада обдурена.
вже відкриття порт-сіті рекламують, а перехід підземний і не починали...
як стосовно дотримання умов? чи проплатили і здадуть в есплуатацію з порушеннями?
зверніть увагу, громадяни "революціонери", не дайте олігархам знову надурити місто!
Відповісти
хтось читає чи вивчає документи, а хтось сидить уже наперд знає щой як робити,а хтось то просто сидиьт, робить розумний вигляд...ну але це тільки вигляд зовні) а в голові перекоти поле )
Відповісти