Луцькі автомайданівці зайнялися благодійністю. ФОТО

Луцькі автомайданівці зайнялися благодійністю. ФОТО
Луцькі автомайданівці передали два ящики апельсинів у відокремлене дошкільне відділення «Сонечко» навчально-реабілітаційного центру в Ківерцях.

Акція відбулася 3 квітня.

Два ящики апельсинів привезли представники Автомайдану для дітей навчального закладу як благодійну допомогу.

Директор відділення «Сонечко» Галина Хижняк зазначила, що заклад вдячний за будь-яку допомогу. За її словами, періодично в заклад надходить різного роду допомога.

Представники Автомайдану пообіцяли за першої ліпшої нагоди допомагати закладу ще. Наступного разу обіцяли привезти кілька ящиків морозива.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 14
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
А казали що Молоді регіони посміховисько! Ото ви такі самі!
Відповісти
в кого забрали?
Відповісти
Все повтррюється
Відповісти
Да, от тільки ГЕРОЇ НОВІ!
Відповісти
Збирали від людей гроші на майдан, а тепер самі ці кошти використовують для власного піару, теж мені герої. Про дійсних благодійникі ніхто і не знає, два ящика апельсинів привезли )))))))
Відповісти
Вони не апельсини привезли, а приклад.
За війною, армією, люстрацією всі забули за маленьких.
Що два ящика, а не фура то самі з миру по нитці збирають нехай мало але від серця.
Журналіста брати не хотіли але я наполіг, нехай люди знають що є маленькі про яких треба піклуватися
Відповісти
Підтримую!
Чомусь про дітей в даному будинку(тай мабуть не тільки в Ківерцях) згадують напередодні дня Святого Миколая чи Нового року, в інші дні на протязі року про них ніхто і не згадує.
Тому беріть приклад, шановні, відвідайте дітей в подібних закладах, хай навіть без великих клунків з ласощами, просто приділіть час щоб хочаб поспілкуватися з дітьми, їм дуже цього не вистачає.
P.S. Дітки в цьому будинку дуже люблять надувні кульки, так що якщо надумаєте йти до них, обовязково принесіть з собою. І ще, з ласощів намагайтеся вибирати неалергічні продукти, так як в багатьох дітей з цього будинку алергіїї на шоколад, цитрусові.
Відповісти
Ну в нас і люди. Навіть в хороший вчинок споганять (про коментаторів). Навіть якщо і давала гроші на допомогу автомайдану чи ін. не шкода, що про дітей не забули. А як часто самі про таких діток згадуєте? Добре, що заставили взяти журналістів.
Відповісти
Вчинок гарний, але піару на 100 таких вчинків!!! Невже не могли, наприклад, оголосити про таку акцію і за тиждень зібрати набагато більше???!!!
Володимир, не потрібно виправдовуватись про журналіста, все і так зрозуміло...
Я знаю молодого хлопця в Луцьку, який власними силами збирав речі, ліки, інше, для дитячого будинку в м.Луцьку. Я особисто передав йому більше, ніж весь ваш Автомайдан, але я не хочу піару, мені просто було приємно і не соромно перед своєю донечкою, що не тільки для неї я можу робити гарні вчинки. А цей хлопчина завалив речами пів своєї квартири, і все це відвіз дітям...
І що саме цікаве, він грошей не брав, щоб не звинуватили в присвоєнні і, коли пропонували допомогу взамін на піар, відмовлявся!!!!!!!!!!
Беріть приклад........."благодійники"!!!
І не потрібно видаляти комент, як ви це любите робити, я не порушив правила...
Відповісти
а з Вас багато грошей зібрали? чому всі так швидко рахують чиєсь? ну завезли і завезли, а Вам що до того...я не завезла і я не автомайдан просто читач (це так для довідки)
Відповісти
Респект! Дійте надалі в такому ж напрямку! А то я ледве відмив скло від твоєї наліпки. І, до речі підівчи правила. Я стояв згідно з правиламі і попав під роздачу.
Відповісти
Творіть добро і повірте мені вам повернеться з вторицею!
Відповісти
Де мій коментар, неупереджений ти наш
Відповісти
Молоді регіони Ківерцівщини постійно допомагали цьому відділенню, проте не піарились як оці майданівці!
Відповісти