Фото гри, де волиняни розгромили донецьких

Перемогу «Волині» над «Металурном» у Донецьку уже назваи блискучою: дубль Майкона та гол Душана Савіча допомогли лучанам перемогти «Металург» та перервати 3-матчеву програшну серію.

Нагадаємо, у стартовому матчі 25-го туру чемпіонату України «Волинь» перемогла «Металург» з рахунком 0:3.

Перший гол забив Майкона, пробиваючи пенальті. За кілька хвилин Душан Савіч завдав красивий удар з 18-ти метрів у праву дев'ятку. М'яч від стійки влетів у ворота. А наприкінці матчу жирну крапку поставив Майкон, оформивши дубль.

«Волинь» взяла переконливий реванш за домашню поразку в першому колі, набрала 25 очок та принаймні до суботи піднялася на 11-у сходинку турнірної таблиці. Як пише ПроСпорт, у наступному турі лучани прийматимуть «Ворсклу».

Фото - з офіційного сайту ФК «Волинь» та Facebook-сторінки прес-секретаря клубу Юрія Конкевича.