Губернатор Волині «показав» свої доходи. ДОКУМЕНТ

Губернатор Волині «показав» свої доходи. ДОКУМЕНТ
Голова Волинської облдержадміністрації Григорій Пустовіт опублікував декларацію про доходи.

Зокрема, Пустовіт у 2013 році отримав 173 496 гривень сукупного доходу, члени сім’ї декларанта – 52 590, у тому числі: заробітна плата - 113 338, членів сім’ї – 44 303, - повідомили у прес-службі ОДА.

Матеріальна допомога Пустовіта – 9 310 гривень.

Дивіденди та проценти з банківських вкладів – 11 508 гривень, членів сім’ї – 8 287.

Інші види доходів – 39 340 гривень.

У власності Пустовіта - нерухоме майно загальною площею 42,57 кв. м., членів сім’ї – 88,27 кв. м. Сума коштів на рахунках у банках та інших фінансових установах – 144 662 гривні.

Вклади у банках, цінні папери та інші активи, що перебувають у власності членів сім’ї – 112 328.

Проживає у Луцьку.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: Пустовіт
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 16
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
А писали що живе у гуртожитку. А ось і квартира.
Відповісти
В бланку декларації немає графи гуртожиток а є кваартира
Відповісти
Або за гуртожиток - не платить (витрат утримання "0"), або всеж такі є.
Відповісти
42,57 кв.м. -- це по вашому багато? Це від сили однокімнатна квартира. Або гуртожиток. Як казали вище -- ніде не пише: чи це гуртожиток чи ні.
Відповісти
Нефігово вони там у міськраді гребуть як у Кабміні перші особи
Відповісти
Хліб подорожчав. А Боротьба за добробут Волинян, за рахунок волинян, робить фізіономію широкою-широкою.
Відповісти
Пише як курка лапою, оце почерк.
Відповісти
Напевно найголовніше в роботі губернатора.
Відповісти
Усі добрі морди чиновницькі. На людях кажуть одне, в деклараціях пишуть інше, а насправді все не так. Скільки можна брехати?
Відповісти
Годі придиратися !!!!!!!! Пустовіт дійсно живе у гуртожитку... Найголовніше його нинішня робота і результат!
Відповісти
Боже, як набридли ці БЮТівські брехуни і пройдохи!
Але, як і регіонали, самі вони не підуть, КОРИТО не пускає.
Відповісти
У вас є докази брехні Пустовіта? Нащо тоді просто ляпати, ви ж не політик.
Відповісти
То Пустовіту ще пахати і пахати
то нашого феодала
http://www.volynpost.com/news/30590-klimchuk-drugyj-v-rejtyngu-zemlevlasnykiv-chynovnykiv-yanukovycha
Відповісти
Саме основне на даному етапі результат його роботи
Відповісти
Чому вчипилися до людини? Що-небуть пишите, аби когось брудом облити. На себе подивіться з різних сторін. Дайте людині працювати!
Відповісти
Людина працює, а не лише думає про прибутки ,тому дивіться спочатку за собою, а потім за кимось. Він справді живе в гуртожитку, тому не називайте пустовіта брехуном .якщо не впевнені в своїх словах.
Відповісти