Україна перекрила воду Криму. ФОТО

Україна перекрила воду Криму. ФОТО
Україна перекрила надходження води у анексований Росією Крим.

Вода постачалася на півострів з річки Дніпро через Північно-Кримський канал, – пишуть Донецькі вісті із посиланням на УНІАН.

Україна забезпечує до 85 % потреб Криму в прісній воді через Північно-Кримський канал, який з'єднує головне русло Дніпра з півостровом.

Довідка

Північно-Кримський канал, який побудували в 1961-1971 роках, починається з Каховського водосховища і доходить до Керчі. Довжина каналу – 402,6 кілометра, максимальна пропускна здатність 300 кубічних метрів за секунду.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 14
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Правильно
Відповісти
Ще газ треба зробити по 600у.о.
Відповісти
Если по крупному нагадить не получается, то сойдет и мелкая пакость. Это, конечно, значительно повысит мнение о киевской власти в Крыму.
Відповісти
та встав собі палку у дупу і перекрий канал, йоханий маскаль
Відповісти
Надо бы Лукашенко перекрыть Днепр на границе с Украиной - вот бы вой поднялся о неправомерных санкциях!
Відповісти
о чем вы говорите. 99% патриотических троллей понятия не имеют, в какой стране находятся истоки Днепра.
Відповісти
см. шестидневная арабо-израильская война в 1964, что ли. дрались за воду, у арабов в результате ничего не вышло. тут и с историей проблемы крупные :-)
Відповісти
Треба ще електропостачання і газ перекрити. Хай відчують незалежність. А московським тролям, які натякають про витоки Дніпра в Білорусі підкажу, що Лукашенко не зможе цього зробити, бо йому не буде куди дівати ту воду. Тим більше, як можна рівняти природне русло ріки, яке відіграє важливу роль в екосистемі зі штучно збудованим каналом? До речі, канал збудований за кошти державного бюджету України.
Відповісти
никто ничего не будет перекрывать. голубые мечты останутся мечтами. про Крым, судя по всему, все было договорено заранее. плюс к тому, если даже дело дойдет до принципа, кремлю есть чем надавить на киев в области энергетической безопасности, и не только. истоки днепра не в беларуси. истоки днепра в россии, я же говорю, у местных геополитиков с географией большие проблемы.
Відповісти
Днімро в ро ії дійсно бере початок, про те це лише струмок, а наповнюється водами з впадаючих річок.
Але головне інше. Один диктатор підкорив собі цілий народ росії, вони як за часів совка вірять газеті "правда" та телевізору і не вірять власним очам та вухам.
А найбільше вражає те, що путінскі тролі вже займаються навіюванням своєї псевдоправди навіть на невеликих регіональних інтернет-ресурсах. Атакують по всіх фронтах?
Відповісти
не держите людей за идиотов, борец за правду. ходят очень основательные слухи, что узурПастор отгреб от кремля изрядную сумму за то, чтобы крымская кампания прошла так, как она прошла. для этого и людей постреляли, и яныка убрали. учитесь не бросаться в штыки на тексты, которые не очень подходят под ваше искаженное восприятие мира.
так что вряд ли киеву удастся как-то надавить на кремль. смешно просто, хотя и грустно: путькин, по сути, в сговоре с нашими уродами тихо и мирно дробит украину дальше.
Відповісти
во во, це путінські тролі і розповсюджують "очень основательные слухи".
а очень основательные факты говорят о том, что кто-то вторгнулся на чужую территорию и распускает " очень основательные слухи" про то, что это не он.
короче, нам пофіг на ваші фсбешні " очень основательные слухи".
Відповісти
а, так вы из штаба полоумной тЮльки? так бы сразу и сказали.
Відповісти
Бывший секретарь
райкома Комсомола,
затем заведующий
отделом Агитации и
Пропаганды (идейный
очень), Днепропетровского
обкома Комсомола, член
КПСС, лебший друг и
соратник "безвинно"
посаженного в США
Паши Лазаренко, личный статс-секретарь,
смертельно не больной
Юли Капительман, а
ныне просто скромный
пастор - Шура Турчинов -
исполняет обязанности Президента Украины!!!
Надеюсь, Апологеты
майдана счастливы!!! :))

Да, скоро фантомасовоелысоекуйло Дурчынов будет висеть на бэрэзи вместе с воньютыМошонкой.
Відповісти