Тернопільських футболістів обстріляли у Криму

Тернопільських футболістів обстріляли у Криму
Тернопільску команду "Нива" після завершення матчу з "Титаном" впродовж двох годин утримували на кордоні з Україною, не випускаючи на материк з Криму.

При цьому російські прикордонники поблизу автобуса з гравцями дозволили собі стрільбу з автоматів у повітря, повідомляє Чемпіон, - пише "Українська правда".

На щастя, делегацію ФК Нива таки випустили з окупованої території і автобус з командою попрямував у Нову Каховку.

Президент ФК Нива Автанділ Мдінарадзе обіцяє добиватися справедливості у відповідних футбольних органах, адже було порушено одразу кілька регламентних норм.

"Сьогоднішня ситуація з нашою командою шокуюча і недопустима. Президент ПФЛ Мілетій Бальчос перед матчем запевняв нас, що жодних проблем із перетином кордону не буде.

Нас повинні були пропустити навіть без паспортів, а лише за відповідними списками. Проте цього не сталося. У гравців не лише вимагали паспорт та ретельно обшукували, але й не пропустили у Армянськ трьох футболістів без вагомих причин", - розповів він.

"Команда прибула на стадіон за кілька хвилин до початку гри і матч довелося перенести на 15 хвилин. Про який результат та гру можна говорити у таких умовах? Так просто цієї ситуації ми не залишимо і будемо подавати апеляції у Федерацію футболу України та Професійну футбольну лігу, адже були грубо порушені одразу кілька норм регламенту.

Будемо домагатися скасування результату цієї гри!" - наводить слова Мдінарадзе офіційна прес-служба Ниви.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 2
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Дикуни. Росія завжди жила за законами Івана Грозного. Так вона живе в 21-му столітті, так житиме далі. Якщо ворога не має, його треба придумати. Цей більшовицький постулат матиме силу ще тисячу років.
Відповісти
хфутболыстська статэйка от рагульськогонэдобытка.
Уси плачуть йий рыдають)
Відповісти