Стильний Луцьк. Портрет дня: Валентин Керрадін

Стильний Луцьк. Портрет дня:  Валентин Керрадін
Валентин Керрадін, фізик-ядерщик, 17 років

Пропонуємо вашій увазі стиль 17-ти річного Валентина, який уже має власну справу. До слова, хлопець не навчається в університеті, а займається бізнесом.

Він представився «фізиком-ядерщиком». У майбутньому, поділився, хоче створити фонд із захисту мешканців Нігерії.

Для себе хлопець обирає зручний, простий одяг – головне це одяг без пафосу.

«Люблю всі стилі, окрім спортивного. Найчастіше, напевно, приміряю на себе все ж стиль кежуал», - ділиться герой Валентин.

Одяг переважно купує за кордоном. Національним магазинам довіряє рідко, тому і купує речей в Україні по-мінімуму. Каже, бажано, щоб одяг був фірмовий, якісний та з натуральних тканин.

З аксесуарів хлопець носить лише годинник та окуляри.

На фото Валентин одягнений у куртку, футболку ZARA, штани PULL&BEAR, кеди. Зовнішній вигляд доповнюють окуляри від CALVIN KLEIN, ремінь від CKJ та годинник марки DIESEL.



Опитування для користувачів мережі ВКонтакте:


Коментар модельєра-дизайнера Анни Дідух:

Буденний образ. Сказати, що ультрамодний не можна. Найцікавіше, що можна помітити це аксесуари: окуляри, годинник і взуття.

Джинси звичайні, хоча ніби і підгорнуті, але здається ніби задовгі – тобто підгорнуті неправильно.

Текст і фото Юлії СТАСЮК

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 33
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Никакой
Відповісти
Ядірщик? А на штани нові грошей не має.
Відповісти
Golovne shob tu mav groschi na novi shtanu
Відповісти
Коли в батьків є бабло:
Вчитися-нахєр вчитися.
ПроFEесія- нахєр проFFесія.
Ходити в наш магаз- нахєр наш магаз, це ж для бідноти.
До "стильний луцьк"- де ви їх знаходите? Зараз буду кригтати як стара бабка: коли у нас в країні/громадян усюди така лажа переддефолтова, то ви запихаєте рубрику мажорними дітьми. Ви спонукаєте на гнів. Це аксіома.
Відповісти
Ще одне. Анекдот в тему згадав.
Шоб відкрити власний бізнес потрібно мати стартовий капітал. А щоб мати стартовий капітал, потрібно мати пістолет. Хоча б стартовий
Відповісти
Смішний анекдот, ще є?
Відповісти
Погоджуюсь. Люди витрачають останні копійки на життя нині, а вони...
Якби ж та фотограф ще стильна була-от це інше питання,а так критерії відбору які?)Знайомство, користь та гроші-українка!
Відповісти
Де зв'язок між рубрикою "стильний луцьк" і тим, що люди витрачають останні копійки на життя?
Відповісти
одним словом - валентин.)
Відповісти
норм.. а дідух ваша як всегда ніачьом))
Відповісти
А мені стиль хлопця сподобався. Засмучує ,правда,що ніде не вчиться і живе за батьківські гроші (судячи з усього,якщо є за що по "закодонах" їздити),але ще вже не в цю рубрику. Буду сподіватись, що Валентин ще знайде свій шлях, молодий все ж таки- 17 рочків.Час має. Але,повторюсь, лахмани,носить чьоткі ;)
Відповісти
та ви шо не бачіте увсьо з секонда у пацана
Відповісти
ахахахахха +++
Відповісти
90% коментів - зашореність на своїх проблемах.
Можна ж коментувати по темі і без своїх фантазій? Типу "коли в батьків є бабло, останні копійки, живе на батьківські гроші". Про це ніде не сказано зате всі вже додумали і хворий мозок далі жене галюцинації.

Розділ "Стиль", а не "Як ми просрали всі полімери".
Відповісти
і я про то
Відповісти
Фізик-ядерщик. Це що прикол?
Відповісти
Звісно що не прикол. Все насправді - хлопець працює у містера Бернса на Спрінгфілдській атомній електростанції.
Відповісти
Неглаженная футболка - это стильно. Очень.
Стиль называется "мне_пох_как_она_смотрится_она_стоит_дороже_чем_ваша_машина" :)
Відповісти
Zavist' ne samui lu4shui sovetnik
Відповісти
трімайте мєня ззаду бо впаду! Мдааа... стіль - отсутствіє стіля.
Відповісти
фізік-ядірщік??? певно ще й хімік? аа нє нє- програміст... узбагойтесь: цей ядірщік- бурсак. понтів в одному названії... а на паскалі хелоу ворд- хер напише
Відповісти
Ny tu yz to4no krytoi
Відповісти
коліна протерті так само як і дупа в бурсі
Відповісти
хлопець одягнений просто і стильно. а на які гроші, в яких магазинах, містах та країнах він купує одяг, чому ніде не вчиться і за чий рахунок живе - це його особиста справа, в яку нікому не треба пхати свого носа!
Відповісти
Якщьо він зробить ядерну ракету вона буде рожевою
Відповісти
Звір просто. Шо ше добавити?
Відповісти
Людоньки,що ви обговорюєте?!здається тут говориться про стиль хлопця,а не за те,де він навчається і звідки бере гроші!
Думаю,йому всерівно на вашу думку!
Заздрість мовчки)
доречі,вчитись в бурсі ще не означає не досягнути нічого)
Відповісти