Тимошенко заявила, що підніме «нову революцію», якщо програє на виборах. ВІДЕО

Тимошенко заявила, що підніме «нову революцію», якщо програє на виборах. ВІДЕО
Кандидат в президенти Юлія Тимошенко вважає, що тільки вона зможе провести необхідні країні політичні реформи.

Про це вона заявила під час прес-конференції у Миколаєва у вівторок, - пише Українська правда з посиланням на НикВести.

Лідер «Батьківщини» заявила, що Україні необхідні докорінна зміна взаємовідносин між підприємцями і владою, а також виховання «нового покоління», яке зведе «нову країну».

Тимошенко розповіла про своїх законопроектах, ухвалення яких, вважає вона, допоможе вирішити проблему корупції. Однак, заявила Тимошенко, в цьому не зацікавлені багато «представників олігархічної влади», в тому числі - її головний конкурент Петро Порошенко.

Більше того, лідер «Батьківщини» переконана, що, якщо переможе її опонент, то Україні знову доведеться пережити революцію.

«Я не хочу більше нести відповідальність за провал революції. Але якщо країна вибере іншого президента, а, власне, у мене сьогодні є один конкурент, я думаю, що нам доведеться зайти на третій коло революції. Тому що я там не бачу шансу для яких-небудь змін. Я просто знаю всіх цих людей», - заявила Тимошенко.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 33
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Юля - і ми тебе ДУЖЕ добре знаємо.Так що перестань нести дурницю.Інакше і про тебе скажемо "Юля- х**ло".
Твій час давно минув.Досить нам лапшувати.
Відповісти
Тошнить від неї!
Відповісти
У Юльки как у старой девы - последний шанс. Поэтому будет идти до конца.)))))
Відповісти
А Порошенко новий??? люди одумайтесь, жити в шоколаді захотілось?
Відповісти
да порошенка заводи в росии ото зажевете ...продасть все
Відповісти
Порошенко - бізнесмен, який працює і має гроші. Хай не завжди на 100% чесно, але працює. А В Юлі в декларації - сама біднота. А як Вам документ з Межигіря, де ВОНА з Януковичем ділить всю Україну на роки вперед? Господи, благаю тебе, просвіти нас, Українців.
Відповісти
Зечку - геть !
Відповісти
Ну і нащо, питається в задачі, її було випускати, щоб воду каламутила??
Відповісти
Юлія Володимирівна допоможе боротись з "псевдореволюціонерами" типу Порошенка!
Відповісти
"псевдореволюціонерами" -це якраз про Неї. Порошенко з Русланою - герої майдану, премії Миру достойні!
Відповісти
"Герої майдану", який рипенив, що полагодить арку перед стадіоном "Динами", виборчу кампанію якого веде Льовочкін

Та це така скупа людина яку ще пошукати треба
Відповісти
О це правильно, Юля наш президент!!!
Відповісти
Солодкого Петра геть!!!
Відповісти
ЮВТ, якщо станеться не дай Боже так,що ти виграєш вибори,то третій майдан точно буде
Відповісти
із ЮВТ буде непогана опозиціонерка.
Відповісти
З неї буде прекрасний президент!!!
Відповісти
Я їй, ціну на газ не пробачу ніколи!
Відповісти
Юля наш президент!!
правильно Юля,за свою думку потрібно боротись!
Відповісти
Юля добре "гоппа" зиціонувала...
Відповісти
вибирати між юлькою і порохом, то юлька вже краще, вона хоч при янику сиділа, на відміну від пороха, який за цей час примножив свої багатства на 3 і це в період кризи.Порох був біля державного корита всі роки незалежно від зміни влади та й революцію гідності він скоріше гальмував, а не сприяв її перемозі.Коротко - порох аж дуже хитрожопий олігарх, щоб бути президентом.Якщо порох стане президентом - це буде означати,що революція завершилася повною перемогою олігархату.
Відповісти
Олігархи знову хочуть купити все. А Юлю вони бояться, бо нею вони керувати не будуть. Порошенкові при любій владі жилось добренько і статки множились. ЮЛЮ В ПРЕЗИДЕНТИ!!!
Відповісти
юльку та ющенка до тюрми І закІнчаться всІ революцІІ тодІ І заживемо спокІйно порошенко зарас найкращий як собІ хочете
Відповісти
У багатьох пророцтвах сказано, що в Україні настане спокій і добробут, коли до влади прийде жінка. Повірте, кращої кандидатури, ніж Юлія Тимошенко, нема! Вона зробить усе можливе і неможливе, щоб врятувати країну, ніхто більше так не переживає за країну і за народ, як вона. Це сильна і розумна жінка, тільки вона може змінити ситуацію.
Відповісти
а 14 закордонних рахунків, по 1 млрд $ кожен - ні ВОНА "не крала", з Медведчуком і Путіним ВОНА "не дружить". ЇЇ задача - залишитись при владі, щоб, не дай Боже, з новими силами поповнювати нові рахунки. Люди, схаменіться, ВОНА - це зло з косою.
Відповісти
Юля професіонал!!! і вона впорається!!! До влади має прийти справді гідна людина,яка знає свою справу
Відповісти
Люди , назвіть кандидата у президенти , хто б зміг витягнути нашу державу з "болота"?????Хто має зв"язки і можливості говорити зі світовою спільнотою??? Я відношу вас усіх тут коментуючих до "диванної сотні"... сидіть спокійно !!! Тимошенко лідер , як не крути! Хоча і за нею є "грішки"
Відповісти
Тільки за... Вже всі побачили що ми не терпітемо олігархів при владі... а все до того йде...
Відповісти
часто можу чути про те,що Тимошенко за режиму Яника "заперли " в тюрму-і тепер вона зла на весь світ і хоче звести рахунки з усіма політиками причетними до цього.....ви мене звичайно вибачте,,,але це саме те,що потрібно зробити давно! наша система влади прогнила до самих основ,казна пуста,країна на грані війни,держкордон рвуть на частини-а ви знову хочете,щоб до влади став пристосуванець і слабохарактерний президент,який буде тримати язика в дуп*,аби тільки не чіпали його особисто і його бізнес....???я Вас не розумію
Відповісти
тимошенко не свята,але якраз її в Україні найчастіше зраджували...мені щиро жаль.що саме цій людині не дали себе проявити.вона справжній лідер і як уже зазаначалось-"є за нею грішки"
Відповісти
"Я не хочу більше нести відповідальність за провал революції" - на цю революцію її ніхто не кликав. гаслом було "Юлі волю", а не "Юлю в президенти"!!! вийшла і хай дякує
Відповісти
Якщо вже ми згадали революцію..то згадайте як люди які стояли тоді під кулями на майдані просили лідера за яким вони б йшли в перед!!!!І де вони були тоді???Усі наші великі політики...ХОВАЛИСЬ за нашими спинами!!!Нехай Тимошенчиха не ідеальна,однак відразу після виходу з колонії приїхала на майдан УВАЖИТИ усіх присутніх та висловити співчуття тим кого вже не було з нами..Шкода тільки що люди цього не зрозуміли!!
Відповісти