У Луцьку розтрощили агітнамет Порошенка і побили депутата. ФОТО

У Луцьку розтрощили агітнамет Порошенка і побили депутата. ФОТО
У Луцьку на території мікрорайону ЛПЗ група невідомих осіб розтрощила намет, де працювали агітатори кандидата у Президенти України Петра Порошенка.

Стався напад вранці 9-го травня 2014 року, йдеться у повідомленні обласного штабу кандидата .

Агітаторами у наметі працювали жінки.

Окрім того нападники завдали тілесних ушкоджень депутатові Луцької міської ради, котрий став на захист агітаторів, й пошкодили його авто, інформують у штабі Порошенка.

На місце події оперативно прибули правоохоронці й затримали нападників. Нині міліціонери проводять слідчі дії.

У повідомленні штабу кандидата йдеться: «Є підстави вважати, що інцидент трапився не без участі конкурентів»..

«До нападу причетні не стільки провокатори, скільки політичні конкуренти», вважають порошенківці.

Як стало відомо ВолиньPost’у з неофіційних джерел, депутатом, який постраждав у сутичці, був депутат міськради Євгеній Ткачук.

Побита машина депутата
Побита машина депутата
Зруйнований намет
Зруйнований намет
Зруйнований намет
Зруйнований намет
Зруйнований намет
Зруйнований намет
Зруйнований намет
Зруйнований намет

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 69
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
депутат хамив людям
Відповісти
а чому євгєній? він що - онєгін?
Відповісти
Євгєній - бо не геній.
А навпаки...
Відповісти
того порошенка підтримають тільки олігархи, бізнесмени та московські запроданці. правильно зробили, що наваляли тому ткачуку. порошенки не пройдуть. слава Україні.
Відповісти
Слава юльківцям. Вони вже пройшли і не повернуться.
Відповісти
Слава Свободі! І так буде з кожним запроданцем!
Відповісти
Леся то цети хвойда шолодива? А я то думаю де пропала....
Відповісти
тимошенко рветься до влади провокац1ями любою ц1ною. Голосуймо за Порошенка щоб пройшов у першому тур1.
Відповісти
Нема сумніву, що це чітко спланована провокація з боку представників БЮТоголової секти Юлії Тимошенко. У такий примітивний спосіб ВОНА, через своїх проплачених прихильників, хоче помститися за образи минулого — програш у 2010-му, кримінальну справу, два роки в Качанівській колонії, низький рейтинг у президентських перегонах. До того ж, ВОНА мститься одразу всім. Усьому суспільство, яке, за логікою Тимошенко, мабуть, винне у тому, що з нею сталося. Дуже прикро, що подібна провокація сталася в Луцьку...
Відповісти
Ця акція спланована і проведена порошенківськими *ополизами, щоби підняти його безнадійно малий рейтинг та настроїти людей проти Тимошенко. Ну поясніть мені, як там "випадково" одразу опинився Ткачук?
Відповісти
Можна подумати, в тебе великий...Той, як то його...Рейтинг.
Відповісти
Випадково Ткачук там не опинився, а йому зателефонували за підмогу, який захистив дівчат від мужиків які чіплялись....і Євген гідно поступив...
Відповісти
ти ба... не в міліцію... не будь кому іншому, а саме Ткачуку. То може він цей намет і виставив?! Як прикрасу до Дня перемоги.
Відповісти
Тут більш схоже на дешевий піар Порошенка, щось подібне до ,,отруєння'' Ющенка.
Відповісти
Шкода, що це зробили не тимошенківці, я б їх за це заповажав би лише.
Відповісти
тільки ляшко спасе україну...
Відповісти
Литвин.
Україні потрібен Литвин
Відповісти
Янукович- легітивний Президент!
Відповісти
Кучма, тільки Кучма!!!
Відповісти
Порошенко переможе ,,Юля своє вже відбула,Баба в помсті страшна,,,
Відповісти
А сліди на авто чітко промальовані, але не видно жодної прим'ятості та пошкодження. Ну дуже вже акуратно "зловмисники" били по машині. При такому чіткому відбитку взуття, який має бути тільки при сильному ударі, пошкодження повинні були бути видимі. Крім того складається відчуття, що "зловмисник" перед тим, як вдарити по машині навмисно спочатку потоптався у крейді або пилюці.
Відповісти
Як би ти там був, ти б втікав у найближчий відділок міліцііі собака
Відповісти
Пігузні дибілоїди, всеріно Порошенко переможе. А тоді доведеться засунути свого носа в д...у і клонитися низько новій владі.
Відповісти
А якщо ПАорох переможе, то що зміниться? Хіба те, що він буде президентом усіх олігархів. І чому, власне, йдеться про Пороха і Юльку? Хіба за них стояв Майдан і гинули люди? Якщо переможе хтось з цих двох, то нас чекають нові майдани. Не розумію людей, які тупо голосуватимуть за Пороха чи Юльку. Щиро вважаю їх звичайним бидлом.
Відповісти
можно не голoсувати,госдеп вже пана Порошенко вибрав.Було б усе кошерно,але майстер вже був при владі.Виходить знов бджёли..
Відповісти
А усі вони олігархи, продажні, УСІ, і Тимошенко в першу чергу, біднятко, нічого не заробляє, живе за мільйони, що накрала з Лазаренком. І тепер вміє лише лайно місити. Її демагогія вже набридла. А Порошенко - ще не керував державою з таких крісел, от і побачимо, як він впорається. А проивсіхи - це 2% населення, і вони завжди в ж...і. Так що можете далі займатися осенізацією, але від вас нічого не залежить у цій державі, рішення приймає народ, якого ви називаєте бидлом, сидячи в глибокій ж..і.
Відповісти
Юля Тимошенко, как и КПСС-ум, честь и совесть украинской эпохи. Палатки и Порошенко виноваты уже только потому, что они существуют7
Відповісти
місце пАрАшенковців біля параші
Відповісти
возлє кокса
Відповісти
А чому ж це Євгеній не відстоює кандидата, який не так давно представляв з ним одну Сильну Уккраїну?
Відповісти
ПРАВИЛЬНО ЗРОБИЛИ!!! ЯК МОЖЕ ОДИН ІЗ ЗАСНОВНИКІВ ПАРТІЇ РЕГІОНІВ, МАЮ НА УВАЗІ ПОРОШЕНКА, БАЛАТУВАТИСЯ В ПРЕЗИДЕНТИ НАШОЇ ДЕРЖАВИ???? БУВ І В ПОМАРАНЧЕВІЙ КОМАНДІ, І В ЯНУКОВИЧА БУВ МІНІСТРОМ!!!!
Відповісти
Молодець Євген що заступився за дівчат а з цими ублюдками міліція розбереться
Відповісти
Хотілось би подивитись на тебе ,якби така нечесть принижувала залякувала наприклад твою сестру при чому тут політика
Відповісти
МОЯ Б СЕСТРА НІКОЛИ В ЖИТТІ Б НЕ АГІТУВАЛА ЗА "ПЕРЕБИРАНЦЯ": СЬОГОДНІ В ОДНІЙ КОМАНДІ, А ВЗАВТРА В ІНШІЙ....ПРОДАСТЬ РІДНУ МАМУ ЗА МОЖЛИВІСТЬ "КОСИТИ КАПУСТУ"....ДО РЕЧІ, ІНВАЛІДА ЙОГО ОХОРОНА НЕ ПОЖАЛІЛА!!!!
Відповісти
За таких нелюдів як ти ,путяшка і рулить в Криму
Відповісти
ЗА ТАКИХ ЯК ТИ РУЛИТЬ, ЯКІ НЕ МОЖУТЬ ПРИЙНЯТИ ВІДПОВІДАЛЬНЕ РІШЕННЯ!!!! СИДЯТЬ І ПРОВОДЯТЬ В КАБІНЕТАХ ДЕРИБАН ПОСАД І ГРОШЕЙ ВІД МВФ!!! ГРИЦЕНКО ЩЕБ В КРИМУ ТИХ "ЗЕЛЕНИХ" ВИБЛЮДКІВ ПОВІСИВ!!!! А "ПОРОШ" З ФІРТАШЕМ КИНУТЬ НАРОД ДУЖЕ ЖОСТКО!!! І ЦЕ ФАКТ!!!
Відповісти
Да доїхав би до Криму на техніці ,яку при Гриценко коли очолював Мінестерство розпродав і розікрав
Відповісти
Точно це факт при Гриценко знищили армію а янек добив.
Відповісти
Вам до Ткачука дорости ще потрібно. Женька ми стобою!!!!
Відповісти
НАВЕДІТЬ ХОТЬ ОДИН ФАКТ ЧОМУ ПЕРЕСІЧНИЙ ГРОМАДЯНИН МАЄ ВІДДАТИ СВІЙ ГОЛОС ЗА ПЕРЕБИРАНЦЯ-ПОРОШЕНКА??? В ЯКОГО ПРИ ВСІХ ВЛАДАХ БУЛА МОЖЛИВІСТЬ СЕБЕ ПРОЯВИТИ???
Відповісти
БЮТоголова секта із шкури лізуть , щоб очорнити лідера президентських перегонів. Уважно стежу за їхнім перебігом і не читав , і не бачив, щоб представники Порошенка чи він сам вдавався до нападок на конкурентів. Це гідно! Але ВОНА та її гнила команда вдаються до підлих випадів. А тому ЇЇ рейтинг буде й надалі падати — якщо ВОНА продовжуватиме говорити про «третю революцію», фактично, погрожуючи суспільству болісними наслідками в результаті ЇЇ необрання.
Відповісти

Били члена депутатської групи "Корупційний Луцьк". Там одіозна і єхидна пані з університету, юрист Палиці - амбітний юнак, який ще жодного разу не брив пух під носом, матюкальщик кварц з розвитком пітекантропа юрського періоду. Так просто не можуть відпиздити. І не треба приплітати сюди його подвиги по захисту жінок. Очевидно, це не випадковість. Били і будуть бити.
Відповісти
Шось засмерділо послідом продажним
Відповісти
Спало мазало їхало що не буть
Відповісти
Ви марку автомобіля бідного депутата покажіть...
Відповісти
Видно ж на фотке что это Тойото ЛК 200
Відповісти
відповідь невірна
Відповісти
друг горгута який має 4 міліона в місяць на підмітанні (буквально) з підприємців плюс побори по бажанню того самого головного комсомольця ківерець (як микола в луцьку .колись і нині.зараз) герой?людина яка роками тормозить це питання разом з Романюком і продвигає в той самий час безплатні для міста павільйони колбас-ліників нове лице влади?людина яка тільки прийшла по тігіпку зразу разом з групою депутатів відокремила собі 1 га землі під котеджі в районі сапалаївки на території парку?ВОНА працює або ЖЕНЯ?ШАНОВНІ ЛУЧСРАНИ ХВАТИТЬ ГЛАМУРА.ВЖЕ МАЛО ЧАСУ ПЛИВТИ ПО ТЕЧІЇ.його вже немає.а жень багато.з повагою просто ваш співмешканець.
Відповісти
Сьогодні ткачук показав шо він не боягуз. Вийшов з машини і захистився за дівчат, а ви жалюгідні писаки в житті нічого не зробили, тільки з
планшетів показуєте які ви героііііііі


Відповісти
хай тобі показує дальше!
Відповісти
Який би він не був, але роздав кончаним. Налісніків. Женя,дай бог твоім ворогам сили гамно тримати в себе в дупі
Відповісти
Порошенко - це новий Янукович! Оберіть олігарха і він відновить Межигірья. А оберете Тягнибока і він побудує Україну!
Відповісти
А оберете люсю, то вона повернеться на роботу..
Відповісти
яручик?він завжди рядом коли щось там таке..рідкий міценат..тоже..і завжди рядом.цей раз видно окремо..
Відповісти
Заккінчились гроші то ти скажи. Ато пишеш через леві сайти.
Відповісти
вам не нужно было пропускать школу в 5 классе
Відповісти
путин, царь, иоан васильевич,диагноз , лечат в дурдоме в ленинграде, что кайот ,ты мало заплатил ,сатане,твоя душа воняет не забывай спать он ждет,а отзыы не выключай 12месяцев вгоду
Відповісти
вова пыпык и мамку свою по коридорам от феди вовик тебя уже ждут на отчет не бойся будешь спать как ленин кндр
Відповісти
Непогана машина в депутата!!!!!!!
Відповісти
На роботу і собі купиш
Відповісти
смішно...азароф то ти?як лопата там?саджаєш капусту?коли ви савєти покінете нас?
Відповісти