Студенти СНУ провели «ревізію» у кабінеті ректора. ВІДЕО

Студенти СНУ провели «ревізію» у кабінеті ректора. ВІДЕО
Студентська рада Східноєвропейського Національного університету імені Лесі Українки розпочала новий проект під назвою: «Stud Life».

Знімальна група студлайфу вирушила на екскурсію в кабінет ректора, де він показав їм абсолютно все. Не обійшлось і без провокативних запитань, зізнаються автори проекту.

Ігор Коцан мав можливість побути у ролі ведучого, розказав про наймасштабніші заходи, які проводитимуться у стінах СНУ.

На завершення випуску ведучий поцікавився у перехожих студентів чи бували вони колись у кабінеті ректора та що б вони хотіли у ньому змінити.

Керівник проекту і його ведуча - «луцька Катя Осадча», студентка 1 курсу метематичного факультету Галина Падалко. Співведучим проекту став учасник гурту “Sound of the rain” студент 2 курсу економічного факультету Анатолій Рабочаускас.



Це був вже третій випуск студлайфу. У другому Галя з Толею в рамках акції «Серце до серця» продавали студентських деканів. А точніше побачення з ними. Всі зібрані кошти перерахувалися на лікування дітей з вадами зору.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: СНУ, цікаво
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 15
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Примітивна, як лопата, гра в ніщо. Коцан є Коцан, за ним театральні лаштунки плачуть.
Відповісти
Галя в своєму стилі, як завжди мочить, молодець :D
Відповісти
Знаю цю Галю особисто, доводилось спілкуватись, вона, звичайно, не подарунок, але в цьому плані вона категорична на 100%
Відповісти
Випуск 2008 року, мені Коцан вручав диплом в головному корпусі. Мені було дуже соромно за ректора мого університету, коли він намагався зв*язати два слова на сцені на жахливому суржику. Тотальний фейспалм! Коцану треба або навчитися говорити українською, або не соромити посаду ректора.
Відповісти
Не надо красиво говорить,надо много делать!А Коцан как раз тот человек что делает,а не сидит и всякую фигню пишет.
Відповісти
толку від вашої науки - абсолютний нуль!
Відповісти
Краще б в нього вдома ревизію провели) І показали б на чому він пересувається)
Відповісти
коцана корупційну лавку скоро прикриєм!!!!!!!
Відповісти
То не студенти мають ревізію робити, а СБУ чи Прокуратура
Відповісти
Да уж!А то що Коцан привів в порядок наш університет , який просто розвалювався за попередними керівниками , і поставив його на шлях європейського ріозвитку, і не тирить кошти ,а тільки їх вкладає в наш універ,то всі забули якось!!!
Стидоття...
Класний керівник!!! Таких би побільше! І тоді наша Україна точно б була цивілізованою і процвітаючою!!!
А наш народ,ті шо негативні коментарі пишуть,тільки ля-ля вміють виходить...вперед,зробіть щось для країни...
Відповісти
Анна согласна с каждым словом!!!Коцан человек с цивиоизованным взглядом на все ветви жизни!!!!
Відповісти
Ідеально написано, більше навідь нічого добавити)
Досягніть спочатку того, що досяг Ігор Ярославович за своє життя, тоді ми всі дружненьпо писатимемо про вас на Волиньпості всяку гидоту)
Успіхів всім у житті і щастя)
Будьте добрішими і тоді у вас все буде добре, як у нього :)
Відповісти
Ну так, не кожен вміє "підмазати" де треба і весілля синові робити на університетській базі ;)
Відповісти
Так вкладає, що аж гай шумить) Шлях європейського розвитку кажете? Одне ля-ля цей шлях. Хай спочатку працівників забезпечать нормальними умовами праці. А то в головному корпусі прибиральниці не мають місця навіть де притулитись чи чаю випити, переодягаються в туалеті. І працівники зимою мерзнуть, бо обігрівачі позабирав. Європейський ректор, звичайно.
Відповісти