У Луцьку пікетували прокуратуру. ФОТО

У Луцьку пікетували прокуратуру. ФОТО
У Луцьку громадські активісти пікетували прокуратуру з вимогою зупинити "дахування" грального бізнесу.

Акція відбулася 12 травня.

Кількадесят учасників заходу, переважно - студенти та активісти "Автомайдану Волинь", тримали в руках плакати з написами "Ні - гральному лоббі!", "Кришував гральний бізнес - кришуватиме контрабанду".

Також вони передали в прокуратуру звернення, в якому вимагають ретельно перевірити роботу правоохоронців в частині боротьби з гральним бізнесом, поінформувати про зроблене за останні декілька років та не призначити на посаду керівника прокуратури Любомльського району Олександра Кравчука. Він, за словами пікетувальників, "дахує" гральний бізнес в області.

Окрім того надіслали листи голові Волинської облдержадміністрації Григорію Пустовіту та голові облради Валентину Вітру.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 21
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
проти кого була акція?
Відповісти
чьи вы будете, кто вас в бой ведет?
Відповісти
mu tam bulu
Відповісти
звернення до махніцького олега ігоровича а пише далі шановний анатолію васильовичу...що то за дивне звернення до кого ж
Відповісти
Не відступати, а давити паразитів. Слава Україні !!!
Відповісти
Ну кришував, хоч грошей заробив на нову посаду. А ви кричати тільки вмієте! А куди мітить той Прокурорчик Кравчук???
Відповісти
Цей ігроман хоче на прокуратора Любомль-Шацьк. Автоматів мало, землю біля Світязя і ягодинську митницю подавай. Губа - не дура!
Відповісти
А де нові люстратори, праві сектори, самооборони?? Продались чи посади дерибанять???
Відповісти
Де де ? Контрабандити Бібіки всіх купили!
Відповісти
Так тримати,люстрація, люстрація і ще раз люстрація,жодних компромісів з тими хто покривав "гральний бізнес"!!!
Відповісти
Сьогодні дуже мало людей, які так відкрито та сміливо можуть висловлювати свою позицію, тим більше, якщо вона стосується "такого" посадовця, а скільки "підпільні Лас-Вегаси" знищили сімей, скільки людей залишилось з вітром у кишенях, а чи достойний той хто покривав цей тіньовий бізнес взагалі займати будь-які державні посади (а тим більше такого рівня)?!Думаю однозначно - НІ!Кожен має відповідати за свої вчинки!
Відповісти
Странное заявление прокуратуры !!! Есть обращение , а уж сбором доказательств должны заниматься правоохранительные органы . Иначе зачем они сидят на этих должностях и получают зарплату ?
Відповісти
Да-да-да!
Я также требую провести собирание доказательсть занятия проституцией в особо зверской форме тролихой Татьяной!
И направить оную на исправительные работы в район окружной (или где там щас такие работают)!
Відповісти
ОБС - умение слышать чужую точку зрения - признак умного и культурного человека . Но видно это не про вас !
Відповісти
И еще ОБС мне 45 лет и у меня уже внуки , а вам должно быть стыдно за ваши слова , если вы нормальный человек , имеющий хоть каплю совести.
Відповісти
Если со зрением проблемы - это плохо. Это желательно лечить.
А если кругозор сводится к точке...
(Что, не слишком приятно? Да? Но ведь есть заявление, и ОНИ должны заняться собирательством доказательств! В том числе и в случае неадекватности заявления вместе с автором, ну, или "стаей товарищей в соавторстве". Это не слишком древняя ассоциативная связка для "почтенной мотроны"?)
Відповісти
ОБС в своем посте вы оскорбили лично меня , обозвав тролихой ... С совестью и порядочностью у вас точно проблемы.
Відповісти
См. абз. 1 и 2.
Именно так! Просто лень репостить следы с других ресурсов.
(Типичное поведение тролей - нагадить, обгадиться когда прижмут хвоста, попитаться перейти на личности опонентов, опять обгадиться, попытаться заявить о каком-либо своем превосходстве, сделать вид, что обиделся. И т.д. и т.п. Классика жанра.)
Відповісти
Я так понимаю , это вы о себе !!!! Если я высказала свою мысль не только на этом сайте , не дает вам право оскорблять меня . Это мое право . Или у нас уже не свобода слова? В моих словах нет оскорблений кого бы то нибыло , а вот вы позволили себе оскорбить незнакомого вам человека только потому , что вам не понравилось , что я написала свое мнение не только на этом сайте . Интересно , а чем вас лично задели мои слова , что столько грязи в мой адрес вылилось ?
Відповісти
Я думав, що щось змінилося... Ех Анатолій Васильович Коцура, як так в чим поясните???
Відповісти
Тільки так звані люстратори десь забились і пропали, злились чи що? Але громада не спить і наскільки я бачу Автомайдан Волинь також там присутній. Тому робіть висновки шановні.
Відповісти