«Динамо» вилетіло з Ліги Європи

Київське «Динамо» у матчі шостого туру групового турніру Ліги Європи зіграло внічию з ізраїльським «Маккабі» із рахунком 3:3 і завершило турнір на третьому місці в групі E.

Початок матчу видався багатообіцяючим для київської команди, вже до 17-й хвилині поєдинку віце-чемпіони України вели в рахунку в два м'ячі. На 11-й хвилині Алієв навісив зі штрафного, а Алмейда головою переправив м'яч у сітку воріт «Маккабі», через п'ять хвилин Гусєв скористався точним пасом Бетао з лівого флангу і засмутив воротаря гостей.

Але у другому таймі надії «Динамо» на вихід з групового турніру у плей-офф поховали вилучення двох центральних захисників - Алмейди та Хачеріді. Бразильського захисника вигнали з поля за фол останньої надії, а Хачеріді побачив перед собою червоне світло після сутички з футболістом суперника.

Два вилучення обернулися для киян трьома голами «Маккабі» - Вереда, Атара і Даббура, проте Гусєву на 80-й хвилині вдалося врятувати свою команду від поразки в цьому матчі.

У паралельній зустрічі турецький «Бешикташ» на своєму полі здобув вольову перемогу над англійським «Сток Сіті» з рахунком 3:1.

На гол Фуллера в першому таймі турецький клуб відповів точними ударами Фернандеса з пенальті, Пектемека і Еду в другому.

Таким чином, в 1/16 фіналу Ліги Європи за підсумками групового турніру пройшли «Сток Сіті» і «Бешикташ».

Ліга Європи. Група E

6-й тур

«Динамо» (Київ, Україна) – «Маккабі» (Тель-Авів, Ізраїль) - 3:3

Голи: Алмейда, 12 (1:0), Гусєв, 17 (2:0), Веред, 49 (2:1), Атар, 62 (2:2), Даббур, 75 (2:3), Гусєв, 80 (3:3)

Вилучення: Алмейда, 47 («Д»), Хачеріді, 56 («Д»)

«Бешикташ» (Стамбул, Туреччина) – «Сток Сіті» (Сток, Англія) - 3:1

Голи: Фуллер, 29 (0:1), Фернандес, 59, пен (1:1), Пектемек, 74 (2:1), Еду, 83 (3:1)

Турнірне становище: 1. – «Бешикташ» - 12, 2. – «Сток Сіті» - 11, 3. – «Динамо» - 7, 4. – «Маккабі» - 2