Військові літаки в Луцьку. ФОТО

Військові літаки в Луцьку. ФОТО
У Луцьку завершується льотно-методичний збір з бойового злагодження авіації Збройних сил України.

Він розпочався 14 травня і завершується 24 травня.

Зокрема, на Волинь передислокували бомбардувальники СУ-24М та навчально- бойові літаки Л-39.

У Луцьку пілоти проводять останній етап навчань.

Загалом на Волинь прибуло приблизно 200 авіаторів.


Автор фото - Артур Андреєв

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: цікаво
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 21
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Росія повина ввести імбарго на поставку запчастин военного призначенних для України.
Відповісти
Для "леонід": Ти не леонід, ти (і)мбарго в куфайці з балалайкою.
Відповісти
Хлебало закрий підар россыйський .
Відповісти
Чудо, ти хоч зрозумів, що сам сказав?
Відповісти
а я думал, что только я идЫот, а есть еще "Леонід"!
Відповісти
Хто показав дятлам дорогу на наш сайт???
Відповісти
болтун - находка для шпиона
Відповісти
А, особливо, болтун ще й з фотоапаратом.
Відповісти
Всі ці літакі - хлам старий! Але це те, що має авіація України!:(
Відповісти
На жаль це правда... Не сила цим літакам тягатись з винищувачами Міг нового покоління. Проте достатньо щоб рознести скупчення терористів та інших неадекватних людей.

СЛАВА УКРАЇНІ !!!
СЛАВА Майбутній Українській Армії !!!!
Відповісти
Російські міги і українські Су, це літаки зовсім різного класу. Подивіться в Вікіпедії.
Відповісти
ти в курсі в москаляндії тільки 2 міга нового покоління
Відповісти
не старіший ніж пілоти які вміють на них літати. Але на крайняк - літають же!
Відповісти
Запчастини в Україні виготовляють.
Відповісти
Слава нашим військовим, які попри все мають дух, віру та майстри своєї справи! Сьогодні аж дух захоплювало, коли ревли літаки! Я пишаюся НАШИМИ ВОЯКАМИ!
А для Леоніда: "чемодан-вокзал-путляндія"! Через таких як ти маргиналів гинуть люди!
Відповісти
Гинуть люди через недолугих політиків які розсілись у Київських кабінетах!!!
Відповісти
ТЕТЯНА ТИ!КАЦАПКА? ЇДЬ ДО ХУТИНА КОЗА!!!
Відповісти
Тетяна!!!Це не вам!!!
Відповісти
Військовий бомбардир СУ-24М залишається "сучасним" і сьогодні, один тільки режим польоту "крилатої ракети" чого вартий. Того в стар-апа словарна паніка. Бойові навчання авіації навели жах на бота. Знає кіт чиє сало зїв.
СЛАВА УКРАЇНІ !!!
СЛАВА Майбутній Українській Армії !!!!
Відповісти
То це від них стільки шуму вчора/сьогодні?
Відповісти