Волинська «Самооборона» їде на Схід

Волинська «Самооборона» їде на Схід
Керівник «Волинської Самооборони Майдану» Андрій Хведчак з 30 бійцями організації їде на Схід України.

Про це він заявив під час сесії облради у п’ятницю, 23 травня.

Пояснив він своє рішення тим, що «немає довіри до тих офіцерів кадрових частин і тому багато людей хоче їхати захищати країну через систему «Самооборони».

Він зазначив, що ці 30 самооборонівців вишколені у спеціальному тренувальному центрі.

Представник «Самооборони» Ігор Лапін запропонував депутатам облради скинутися на відрядженя групи Хведчака, а представникам податкової міліції віддати самооборонівцям їхні якісні кевларові каски та бронежилети.

Кілька депутатів уже висловили готовність надати допомогу «Самообороні».

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Інші новини теми
Коментарі 21
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Десь я це уже чув. І не раз. Збираємось їхати, ми вже готові, ми будемо...Але ніхто так і не їде!
Відповісти
Ой-ой! ШО, оп"ять? То вже їдьте, досить климчуків старих лякати... та піаритись під облрадою! Хоч який толк буде. Чи не будє???
Відповісти
Давно вже пора було туди їхати.Піарщикі хєрові
Відповісти
А сам чого сидиш, піарщик хєров.
Відповісти
Шановна редакція! Ви пишіть заголовки до статей правильно, "Їде" - то теперішній час дії, а реально ця самооборона стоїть на місці. Там і лишиться. тому збавляйте в підтримці їхнього популізму.
Відповісти
їдьте вже нарешті!!!!!!!!!!!! Але захватіть з собою тупорилого Данильчука і такого самого Гузя, хай там попіаряться!!!!!!!!!!!!!!!
Відповісти
Коментарі просто радують. Точно казали, що нас тут тільки одне виправить, коли Путін до кожного в двері постукає лічно. Рожі не похожі на те, що кожному хочеться. Без слів. Вас тут всіх, коментаторів, треба туди послати, щоб поменше в дивани втискались. То, б..ь, як їхала бригада з Вол-Волинська, то всі по дорозі орали, що клоччя ржаве везете. Тепер теж - "давно пора". Як класно, щоб хтось десь там погибав, поки я тут пивко на дивані потягую. Дада, а коментарі - це ж святе діло бацати.
Відповісти
Шановні коментатори! Як вам не соромно? При тому, що ви - чоловіки (ніби...ну, по іменам , в крайньому разі). Замість того, щоб підтримати, хоча б словом, якщо вам важко тупу підняти і зробити щось конкретне, ви несете повний бред!!! А найбільший жаль, що найкращі підуть воювати і багато з них не повернуться! А ви , шановні, так і будете тут смердіти ! соромно....
Відповісти
Це не коментатори, а один троль, в якого роздвоєння особистості і злоба на все і всіх.

P.S. ВолиньПост слідкуйте за тролями, не ганьбіть свій сайт
Відповісти
Во во захватіть цих підарів Данильчука і Гузя. Тошно їх бачити. ГНИДИ!
Відповісти
пусть едут, но не воевать , а забирать оставшихся целыми пацанов из 51-ой ОМБ и везут их домой к семьям и родным. И нечего им там преступные приказы самозванцев из Киева исполнять! Достанут "сепараторы" местное население Донбасса так они их сами в заброшеных шахтах похоронят и знать никто не будет кто они и откуда...
Відповісти
Що москалику заблукав? Це Волинський сайт! Волинський! Дивись бо на гілячці погойдаєшся тут у нас.
Відповісти
При чем тут заблудился или нет?Люди гибнут не за хер,а ты тут пургу гонишь.Куда им ехать,зачем,с кем воевать.Пусть хоть обосрутся у себя в Донбассе.Твои знакомые и соседи гибнут за что скажи,не жалко их родителей,детей?
Відповісти
Поки не побачу, що завантажують в Луцьку і вивантажують в Донецьку - не повірю. Вшити їм під шкіру джіпіес і слідкувати.
Відповісти
східняки не мають бажання захищати свої землі, дома, сім'ї, і знову волиняни їдуть на підмогу...
Відповісти
Чого туди iхати?
Для чого нам той кацапський ДоМбас?
Нема що робити?
Хочеш воювати - йди до вiйська.
Відповісти