У Києві оберуть «Міс Всесвіт Україна», серед претенденток − лучанка. ФОТО

У Києві оберуть «Міс Всесвіт Україна», серед претенденток − лучанка. ФОТО
У Києві відбудеться конкурс краси «Міс Україна Всесвіт 2014», переможниця якого представить Україну на конкурсі Miss Universe.

Захід відбудеться сьогодні, 5 червня, за зачиненими деврима, - пише видання ДеПо.

За інформацією, сьогодні журі обере переможницю конкурсу «Міс Україна Всесвіт 2014» серед десяти учасниць, відібраних раніше.

Варто відзначити, що цього разу конкурс пройде в атмосфері суворої секретності. Організатори навіть приховують місце проведення конкурсу краси, але вдалося дізнатися, що захід пройде в київському готелі «Інтерконтиненталь». Там виступлять Єва Бушміна та співачка Alloise.

Щорічний конкурс «Міс Всесвіт» відбудеться 13 вересня в Еквадорі.

Олена Соломатіна, 18 років, м.Харків

Аліна Катлобай, 19 років, м.Чернігів

Діана Гаркуша, 19 років, м.Харків

Христина Дзюбакевич, 21 рік, м.Івано-Франківськ

Аліна Пігун, 23 роки, м.Київ

Анастасія Кожедубова, 24 роки, м.Київ

Анна Андрес, 20 років, м.Львів

Ольга Каленчук, 19 років, м.Київ

Тетяна Клець, 23 роки, м.Луцьк

Юлія Подолянко, 19 років, м.Ніжин

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: цікаво
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 24
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Тетяна Кльоц, 23 роки, м.Луцьк - ну просто очень красивая и нежная,наконец то к конкурсе красоты действительно начала красота пробиваться.Івано-Франківськ - тоже очень порадовал, а первые две - как на панели , типа VIP услуги рекламируют.
Відповісти
З останнім висновком важко не погодитись. Коли побачив фото виникли аналогічні асоціації.
Відповісти
Що не кажіть, а лучанка серед усіх претенденток НАЙКРАЩА! Чесно кажучи, усі решта аж ніяк не тянуть на Miss Universe
Відповісти
А чого Кльоц? В неї прізвище Клець. Вчилась зі мною в школі. Тоді була віруюча-штунда. Мабуть вийшла з віри своєї... раз у конкурсах краси бере участь.
Відповісти
Зізнайся, тебе завидки беруть, приплітаєш віру, зайшла-вийшла, до чого це тут? Вроду не забереш, якщо вона є від природи - так це супер!
Відповісти
Просто констатую факти які знаю точно. А з приводу її вроди, то немаю нічого проти - достойна претендентка.
Відповісти
Дякую за підтримку і хороші слова. Конкурс відбувся. Перемогла дівчина зі Львова. Я ніякого місця не виборола, окрім, хіба що, особистих симпатій якихось незрозумілих чоловіків із "вищого світу", які чи то "підчепити" мене намагалися, чи то й справді вирішили в особистій розмові відмітити мою особливість(і як вони це бачать, до цих пір второпати не можу?!). Цікаво було взяти участь у саме цьому конкурсі і саме цього року. Деякі речі в нашому світі стали мені більш зрозумілими. Додам іще стосовно віри... штундою була, штундою і лишилась. Приємно, що ти, однокласниця, це тоді помітила :)
Відповісти
Тетяно, ви чудова.
Можливо ви це знаєте, і впевненно рухаєтесь в цьому напрямку, та я хочу ще раз підкреслити це світло, яке ви випромінюєте, і гострий розум, який впевннено прочитується крізь ваші риси обличчя.
Наші дівчата дуже гарні- це не обговорюється. Але ніяка з дев`яти не випроміює такого потужного світла. Ніде я так і не побачила виразної душі, зформованої особистості.
Але ви та єдина, що має це.
Тетяно- ви жінка. Ви не просто гарна лялька,забавка для заможних дядечків, ви жінка. Пам`ятайте це.
Мені не зрозуміло, і шкода що немає перемоги, але якщо так сталось, значить ви не маєте потреби в цьому.
Нехай на вашому шляху зустрічаються хороші люди, і щоб таких "добрих однокласниць" було менше:)
Зрештою, вони самі захлинуться своєю заздрісною жовчю.
Відповісти
Штунда- це добре дівчино.
Ви для початку ознайомтесь, що це за люди, потім висловлюйтесь в подібному тоні.
Їх як мінімум потрібно називати євангелистами, або протистантами.
Відповісти
виходять заміж....що вона і зробить дуже скоро ; "віруюча - штунда "-немає в нашій державі такої церкви і віри. А якщо дівчина в наш час пропагує чистоту і гармонію віри з даним конкурсом, то тільки їй цлюс.
Відповісти
Лучанка ничего, но 2 первые очень эффектные и фотографии эффектные....зря вы Ольга такое написали. Понятно, что каждая жаба своё болото хвалит, но надо быть объективной и признать, что у луцкой девочки очень сильные конкурентки, которые ей ни в чём не уступают.
Відповісти
особливо зі Львова--- докліпали і впихнули все ,що можна було....от тобі і врода , сумно
Відповісти
А наша евреечка очень даже ничего! Лучше разве что Юлечка из Нежина.)))
Відповісти
Всi красунi. Нема чого тут наклепи зводити
Відповісти
Чернігівська на великий кут небезпечно розвела ноги. Може туди щур вскочити, і доведеться за хвоста витягувати. А наша лучаночка - найкрасивіша в світі.
Відповісти
оо наша лучанка дуже гарна!
Відповісти
Кльова зелена вишиванка у Києвлянки! А наша так, дуже файна, не силіконове ТП!
Відповісти
Не розводьте тут срач. Порадуйтесь за землячку.
Відповісти
всі знають що такі конкурси виграють за допомогою .... звісно розуму. а ви шо подумали??!! хоча і так все ясно.
Відповісти
Мені категорично не сподбалась дівчина з Чернівців... Дивилась її фото Вк, очі дуууже маленькі, майже поросячі,як не намалюй. А решта красуні. Кинулось і оці ,що серед претинденток лише одна блондинка )
Відповісти
Достали зі своїми конкурсами для олігафренів, краще б скинулись баблом для наших простих пацанів, що воюють за Україну!!!
По конкурсу дам трошки інфо для народу міскою стане
Аня Андерс, карєра її цікава...ну і головний спонсор повернення в Україну також.......
Відповісти
Що за діти голодомору? Їм що їсти не дають? До анорексії вже не далеко...
Відповісти
а де главацький саша? щось його не видно?
Відповісти
А мені подобається Анна Андрес, 20 років, м.Львів)))
Відповісти