Заступники головного міліціонера Волині прокоментували неявку на громадські слухання. ВІДЕО

Заступники головного міліціонера Волині прокоментували неявку на громадські слухання. ВІДЕО
В інтернеті опублікували коментарі двох заступників керівника обласної міліції Михайла Руденка та Олександра Никитюка щодо неявки на громадські слухання.

Відеозапис опублікували на Yоutube-каналі УМВС у Волинській області.

Нагадаємо, 11 червня мали відбутися слухання щодо діяльності Володимира Поліщука, Руденка та Никитюка. Однак посадовці на зібрання не прийшли.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 15
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
В мене одна просьба,должні покарані бути та банда Данилюків які ізорудували зданіє міліціі,в центрі міста,скажіть прошу як можна бути такими нелюдами ,чи ви його робили,просьба до вас панове міліціанти прошу вас ,ви є держслужбовці,то наведіть порядок з тими Данилюками щоб поремонтували а не займалися беспределом!!!
Відповісти
Це повна деградація міліції.
Відповісти
Підтримую міліціонерів в даному випадку!!!
Відповісти

Наробила міліція такіх делов на Волині, а особливо у Володимирі-Волинському : для таких міліцейських начальничків мінімум 12 років тюремних нар. Якщо теперішня влада цього не зробить, то народ знову повстане. СКІЛЬКИ МОЖНА ТЕРПІТИ БАНДИТІВ У ПОГОНАХ !!!
Відповісти
Словоблудієм вони вчились займатись роками ......надіюсь ,скоро це закінчиться
Відповісти
Обоих люстрировать
Відповісти
Шо тут говорить, если Руденка Парака привел на Волынь, а он тут еще к чему то призывает...
Відповісти
Хлопці Молодці дали аргументовану відповідь 5 балів. І на каждого Швондера найдеться Петр Алексеич. Раджу подивитись фільм "Собаче серце"
Відповісти
все правильно !!!
Відповісти
А судді хто??? Данильчуки і їм подібні, чекають них нари в скорому майбутньому
Відповісти
Все правильно пояснили , закону не має .
Відповісти
Коли ці особи будуть давати письмові відповіді на заяви громадян, начисто немає! Не дивлячись на корешки , заяви тупо не фіксуються!
Відповісти
Одні і тіж самі рожі люстраторів. Чому 10-15 чоловік, які засвічуються як тільки мова йде про якусь посаду вирішили, що саме вони мають приймати рішення про відповідність когось займаній посаді.А самі чого доброго в житті зробили крім того, що поневічили будівлю УМВС. Прийде і до Вас час розплати....
Відповісти
ДАЄШ КОНТРЕВОЛЮЦІЮ, НІЯКИХ ЛЮСТРАЦІЙ!!!
Відповісти