Стильний Луцьк. Портрет дня: Роберт Барвел

Стильний Луцьк. Портрет дня:  Роберт Барвел
Роберт Барвел, дизайнер, 20 років

Роберт Барвел - це творче псевдо. Хлопець каже, що його хобі – це мистецтво загалом, адже він багато малює.

Щодо свого зовнішнього вигляду каже, що черпає свої образи з ASOSу, де часто купує речі.

«Мені подобається сучасна мода Англії. А також їх мода 19-го століття. Хотілося б відродити, щоб можна було елегантно проходитися по вулиці у фраках, з циліндром», - ділиться Роберт.

Хлопець розповідає, що його стилі часто змінюються. Зараз свій стиль називає просто «захоплений іншою системою». Окрім того хлопець слідкує як одягається модель Рікі Холл.

«Яких брендів у мене має бути одяг - не дуже важливо. Адже річ повинна ввести мене, напевно, у стан екстазу, щоб я її купив. І це може бути будь який бренд. Однак, насамперед, я повинен почувати себе комфортно, хоч інколи і виглядаю неординарно», - розповідає наш сьогоднішній герой.

На фото хлопець одягнений у піджак та туфлі від PRIMO EMPORIO, штани BERSHKA, сорочка від FISHBONE. Аксесуари: рюкзак від ASOS, метелик Н&М та годинник.



Коментар модельєра-дизайнера Анни Дідух:

Дуже цікавий look. Особливо цікавий тим, що в образі присутні підтяжки, картатий метелик, жакет, штани, як під ретро. Образ повністю обдуманий, який стильно і модно виглядає.

Текст і фото Юлії СТАСЮК

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 38
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
бронежилет і каску,а не фрак і циліндр?
Відповісти
А може годі майданівсього варення?
Відповісти
Образ удосконалюють його носки...
чудово просто підібрав їх під свій стиль, БРАВО)
Відповісти
ну от ці носки - ето піск просто ))))))) ахахахах
Відповісти
До модельного взуття не одягають спортивні сіро-чорні шкарпетки. Так що на рахунок повністю обдуманий можна посперечатись.
Відповісти
Носки тільки не в тему вдів, однотонні тре було ))) а так зачот.
Відповісти
В тєму, на них пише SPORT, значить цей недобританець - спорцмен)
Відповісти
Британець
Відповісти
з писаною торбою
Відповісти
...особєнно рюкзак. а так нічо
Відповісти
Ох ці митці, вже %%%али трохи, покажи йому автомат - навалить у колготи
Відповісти
На те вони і митці, а автомати хай тримають професіонали, а не як в нас зараз в країні...жаль тількі що там кінець не такий з колготами, а одразу в труну.
Відповісти
Красивий молодий хлопець.Красу і відчуття стилю шкарпетками не зіпсуєш! Так тримати !
Відповісти
Так трохи фейл з носками) щось забув одягнути однотонні.
Відповісти
Як можна було таке вчудити?)) Але дякую, поржала. Не в образу, те все реально весело дивиться
Відповісти
Ця зачіска..повідрізав пальці б тим, хто його так постриг
Відповісти
Там в мене хвіст)на фото не дуже видно)ахах)бідні перукарі "Наталки", але я сам так захотів проекспериментувати, смаки в кожного різні, я постійно шукаю щось нове.
Відповісти
А мені подобається) Класний образ) Стильний красень, а не якесь дівчачо-образне хлопчисько.
Відповісти
дуже дуже чудовий образ). захоплює і зацікавлює кожна дрібничка)
Відповісти
шкарпетки лєві...
Відповісти
Молодець ! Стильно і сміливо і відчувається сила духу і емоцій
Відповісти
Чудо в шлейках..нажаль перевились гарні чоловіки, чоловіки, які схожі на чоловіків, а це кловун
Відповісти
ну якщо він схожий на клоуна, то Оля це ім'я з діагнозом.
Відповісти
Просто верх ідіотизму сказати що те яи інше ім'я з діагнозом. Якщо у вас не склались відносини з котроюсь з Оль, то це лише ваші проблеми з конкретною людиною, для чого обсирати всіх інших?
А хлопець гарний і стильний)
Відповісти
Оля, слово клоуун пишеться через "у", "Гарна жінка , що схожа на жінку)пффф.
Відповісти
сказалаб навпаки, що ТВОЄ ім"я точно трактор і саме ти трактор))))
Відповісти
то коли вже покажите хлопа в шортах,в гумових капцях та обовязково у носках!!!!нас багато-то чого не показуєте?га?
Відповісти
Можливо тому що це рубрика "Стильний Луцьк"?,а не Хлоп'ята з Хацапетовки?
Відповісти
вечірній ургант
Відповісти
перевелись напевно справжні чоловіки. цьому молоток в руки дай, то не буде знати що з ним робити
Відповісти
Пф)ви такі смішні)тут обговоруюється стиль і мода, а не чи вміють герої рубрики молотка тримати чи автомат, чи каску та бронежелет, сюди що лише майданівці помішапні заходять та самотні жінки із селища горлівка?
Відповісти
ахахаха,лох
Відповісти
жіночки , що заходять сюди в пошуках "справжніх " ( і цікаво хто писав критерії справжнього чоловіка?смішні, напевно самі собі придумали таке розуміння, таке враження що він не справжній, зроблений із скла чи голограма)і взагалі ви в ногу з часом не йдете сардеповські бабусі) вам на сайт знайомств треба а не в стильний луцьк.
Відповісти
Носки ще півбіди, то він так у пятницю вдягнувся, а не зіпрів????
Відповісти
Зрозумійте нарешті, що героїв не фотографують в той же день, коли сюди статтю кидають. Фотографують набагато раніше, інколи за 2-3 тижні до публікації матеріалу на сайті!!!
Відповісти
норма,мені понрав його образ
Відповісти
Цікавий образ. Мені теж подобається стиль Англії, проте їхній максималізм у "вичурності" мене лякає. І так - шкарпеточки однотонні...
Відповісти
+++++
- шкарпетки!!!
- рюкзак не в цей образ!
Відповісти