«Волинь» програла у двобої з «Динамо» – 0:1

У матчі 28-го туру Прем'єр-ліги «Волинь» (Луцьк) програла ФК «Динамо» (Київ) з рахунком 1:0 на луцькому стадіоні «Авангард».

Гол на третій додатковій хвилині першого тайму забив 7-й номер київського «Динамо» Андрій Шевченко.

Динамівець влучив у ворота волинян після вдалої передачі Андрія Ярмоленка з правого кута.

Загалом перший тайм виявився жвавим і насиченим. Небезпечні моменти були як біля воріт ФК «Волині» так і динамівців. Відзначилися і заслужили гучні овації вболівальників голкіпери обох команд, які неодноразово рятували свої ворота.

На 21 хвилині першого тайму відзначився воротар «Волині» Денис Шеліхов, який відбив рукою пенальті Алієва, чим викликав гучні схвальні овації трибун. Пенальті призначили за те, що Приндета зіграв рукою.

На 31 хвилині першого тайму динамівець Олександр Алієв навісив штрафний «Волині», який знову ж відбив воротар волинян Денис Шеліхов. Видно було, що це йому вдалося не без фізичних зусиль – кілька хвилин воротар не міг прийти до тями від болю.

Однак вже за кілька хвилин після цієї атаки Алієва почалася контратака волинян. Після пробивної подачі Майкона буквально однією рукою подачу відбив однією правою рукою воротар динамівців Олександр Шовковський.

Другий тайм тривали численні атаки воріт динамівців. Неодноразово волиняни створювали небезпечні моменти, але навіть вирівняти рахунок не вдалося.

Трибуни були майже повні. Кілька раз, аби підтримати «Волинь», вболівальники пускали «хвилю» - як в першому, так і в другому таймі. Що не часто побачиш на «Авангарді».

Відтак у матчі 28-го туру Прем'єр-ліги «Волинь» (Луцьк) програла ФК «Динамо» (Київ) з рахунком 1:0.