На Волині регіонали готують контрреволюцію, – «Свобода»

На Волині регіонали готують контрреволюцію, – «Свобода»
Колишні члени Партії регіонів, а також їх колишні прибічники скликають позачергове засідання Любомльської районної ради, аби звільнити нинішнього голову Миколу Сушика, який є представником ВО «Свобода».

Про це повідомили у прес-службі Волинської обласної організації ВО «Свобода».

15 липня 2014 року депутати, які в минулому входили до складу Партії регіонів, а також їх представники Єдиного Центру, Народної партії Литвина, принесли 17 підписів з вимогою скликати позачергову сесію районної ради і поставити в порядок денний питання звільнення голови райради свободівця Миколу Сушика.

При цьому якась чітка мотивація кадрових змін у підписантів відсутня або ж вони вдаються до надуманих приводів, - запевняють у «Свободі».

Серед підписантів та активних ініціаторів звільнення виявився і колишній голова виборчого штабу Петра Порошенка у Любомльському районі, екс-заступник голови райради Валерій Форманюк. До Революції гідності він входив до складу провладної більшості, орієнтованої на Партію регіонів. Також активну роль у процесі координації зусиль контрреволюціонерів зіграв депутат Волинської облради Володимир Латковський, представник Народної партії, який в минулому входив до складу «регіональної» більшості на чолі з Борисом Клімчуком.

«Загроза контрреволюції, про яку попереджала «Свобода», поступово набуває цілком реальних обрисів. Колишні «регіонали» та їх сателіти, відчувши, що ніякої люстрації наразі не заплановано і є шанс знову повернутися до корита, лише трохи перефарбувавшись, поступово оговтуються і починають плести інтриги. Слуги режиму Януковича мріють про реванш. Однак їх реванш означатиме поразку Революції гідності і всієї України», - прокоментував ситуацію голова Любомльської райради Микола Сушик.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 33
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Викидати тих всіх ригів потрібно, в шию гнати. Хочуть і далі все контролювати і розкрадати.
Відповісти
Не пішов на поводку у тої банди - от і хочуть прибрати. ЛЮСТРАЦІЯ!!!
Відповісти
Потрібно піднімати людей і захистити може недосвіченого, але чесного хлопця
Відповісти
До чого тут партії? Якщо людина може працювати,нехай працює,але якщо це їй не дано,то що робити?Тримати на посаді,бо він ставленик якоїсь партії і чесний хлопець. Зараз до влади поприходило теж багато "чесних і справедливих хлопців".Багато що змінилося?
Відповісти
Дано, ще й як дано
Відповісти
Сам партквиток від "Свободи" не може бути індульгенцією для керманича району. Однак громаді слід принципово, якщо він хоча б посередньо забезпечує посаду, не дозволити реваншу. Це проба на зуб нової влади. Піде тріщина, назад не залатаєш...
Відповісти
А що ,в Любомлі народ не вміє робити коктейлі?Тим більше.зараз спека,підуть на ура...
Відповісти
Уточніть кого саме потрібно підпалити коктейлями??? Фізично знищувати і калічити людей це звірство.І заклики у вас кримінальні.
Відповісти
Це ж яким треба бути негідником, щоб залякувати людей коктелями. Побійтесь Бога!
Відповісти
Та вже огидно читати про той розподіл влади, побоялся б Бога. Там на Сході гинуть хлопці, а тут все ділять владу, і все бояться допутсити до влади регіоналів. Та не смішіть людей, публічно обливають один одного брудом, а в тіні - разом на пристольних празниках весееляться і пють горілочку. Бридко це все
Відповісти
За "Свободу" навіть Львів не проголосував на останніх виборах через непрофесійні кадри,самодурство,зашкаленість політиків.Кінець підкрався непомітно!Структура яка немає майбутнього.
Відповісти
Ригі йдіть ви всі на.... горіти вам в пеклі!
Відповісти
чим проявила себе Свобода на чолі із Сушиком і його мамкою Гандзьою. ні інтилекту, ні професійності немає. люди добрі ви задумайтесь кого ви були поставили до влади
Відповісти
Не суди і судим не будеш.Нахилися у воду і подивись на свою вроду.
Відповісти
НА СКІЛЬКИ Я ЗНАЮ ФУРМАНЮК НЕ БУВ САТЕЛІТОМ І ПАРТІЇ РЕГІОНІВ, І ПАРТІЇ БЮР, І ПАРТІЇ СВОБОДА
Відповісти
Слабо знаєш ти Фурманюка, ой слабо.Це коник-стрибунець, стрибає з одної партії до іншої, І так буде стрибати поки не підверне ноги, або ще щось.
Відповісти
І не тільки з партії до партії, а й від одної юбки до другої, а можей до третьої.
Відповісти
Оголосіть будь-ласка весь список його юбок
Відповісти
Краще два роки непрофесійності, а ніж 50 років саботажу - читайте класиків!
Відповісти
Любомль - то місто,де бандота і мафія має особливу повагу і статус
Відповісти
Хай свій статус приліплять собі до сраки, толку більше буде.
Відповісти
щось не хочеться Шило на мило міняти. нульового але амбітного Сущика на ставлєніка (Фурманюка) Злодюги кидали і мєсного рєшатєля Латковського & Соколюка і їхньої бандгрупки, нач ментовки подрєшали а тепер за владу беруться, а що там Дибаль - обісврались???,плакали ваші мільйонні откатіки на які ви хапуги так розраховували за медичну апаратуру.Куде ще ви не всунули свої грязні щупальці??? Соколюк лямчик з лісхоза зняв і сидить довольний чи ще нє???
Відповісти
Де був Фурманюк і фракція в районній раді, як відбувалася революція? Чи хоч раз партією "Єдиний центр" було підтримано звернення від опозиційних депутатів? Чи може хтось його бачив на відповідних мітингах чи віче серед громадськості району? Просто бридко керівнику штабу Порошенка збирати підписи в депутатів фракції регіонів партії, які представляли і підтримували попередню владу.
Відповісти
Попередня влада ще все не розкрала ,не розтеребанили, а з Сущиком договоритися не можуть (бо він людина чесна), от і вирішили таким ганебним способом, без ніяких на те причин ,знову добратися до корита.На схід,хлопці,на схід добровольцями, там приймають чоловіків різного віку.Докажіть, як ви любите свій народ насправді.
Відповісти
гаспадарникі вернулись?чи не уходили?хазяєва помогли?растофф рулить
Відповісти
http://sev-pravda.ru/galery/sevastopolskie-morzhi-vernulis-s-turnira
Відповісти
Хтось комусь на щось наступив, притому дуже сильно.
Перестройка ребята.
Відповісти
Наступили на.............теперішній владі , а ті й зразу давай до народу, бо самі взагалі безсилі
Відповісти
треба починати садити а не випускати в расєю.вам любомильчанин ні Янукович ні Володя не вернуть саюс савєтскій..пізно роділісь..білорусь недалеко
Відповісти
Скажіть будь ласка , а для кого взагалі потрібна влада, чи не для народу? А може Ви рахуєте, що влада потрібна тільки для представників влади, щоб вирішувати особисті проблеми. Чи Вам потрібно попередню владу команди Янека, яка жила сама по собі, а народ виживав сам по собі. Досить дорогенькі ми вже це проходили влада повинна бути обрана і підтримана тільки УКРАЇНСЬКИМ НАРОДОМ, а не кланом "решатєлів".
Відповісти
Скажіть будь ласка , а для кого взагалі потрібна влада, чи не для народу? А може Ви рахуєте, що влада потрібна тільки для представників влади, щоб вирішувати особисті проблеми. Чи Вам потрібно попередню владу команди Янека, яка жила сама по собі, а народ виживав сам по собі. Досить дорогенькі ми вже це проходили влада повинна бути обрана і підтримана тільки УКРАЇНСЬКИМ НАРОДОМ, а не кланом "решатєлів".
Відповісти
Жалюгідна брехня!
Відповісти
Стрільчук падло особисто звонив депутатам вчителям ,щоб голосували проти Сушика!
Відповісти