Гунчик офіційно очолив Волинську ОДА

Гунчик офіційно очолив Волинську ОДА
Президент України Петро Порошенко видав указ про призначення Володимира Гунчика головою Волинської облдержадміністрації.

Відповідний документ з номером № 616/2014 опублікували на сайті Адміністрації Президента України 24 липня.

"Призначити ГУНЧИКА Володимира Петровича головою Волинської обласної державної адміністрації", - йдеться в указі.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 30
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
А за что нам такая кара ???
Відповісти
Люди добрі, скажіть, хіба за таких дураків загинула небесна сотня в гинуть люди зараз ? Хіба за це боролися люди щоб порошенко, гунчики нами керували? Ганьба цій владі! ,Вперед до народовладдя! Вперед до революції!
Відповісти
Упевнений, що в революції ти участі не брав. Сидів на компі. Вперед на Схід. Там Майдан ще попереду.
Відповісти
а хто має керувати гузь і пустовіт??? це ж нероби

майдан це не країною керувати...на майдані може любий стояти
Відповісти
ти мав на увазі на антимайдані? якби не Гузі, то ти сьогодні жив би з "покращенням" в Укросії
Відповісти
Гунчик на сьогодні найкращий варіант для Волині! Головне,аби не повернулись люди Клімчука на посади. А ті,які працювали при Януковичу,повинні піти із займаних посад! В них був шанс зробити вибір в період революції гідності!У владі повинні працювати патріоти,професіонали та порядні люди!Бютівці та свобода нехай йдуть на вибори-вони показали свою неефективність!Дубняки,Карп"юки і ті кого призначив Пустовіт-на вихід! Досвід та молодість-ось запорука успіху! Удачі Володимир Петрович! Волинь надіється на Вас!
Відповісти
Досвід та молодість-ось запорука успіху! як всі хочуть зробити нам добре... Аж смішно!!!!!Поки та молодість зістариться, то вас із Ато привезуть ...
Відповісти
а кого хотіли Гузя? Пирожика? чи інших крикунів облради?
Відповісти
Себе хотіли, що не ясно?
Відповісти
Якщо Гунчику вдасться привести з собою достойних людей - все у нас вийде
Відповісти
камсамольский вождь,парторг, секретар райкому КПУ, директор автозаводу і накінець губернатор Волині- гордіться сірі і безштнні ви не дарма плюндрували центр Київа
Відповісти
Вітаю з призначенням на відповідальну державну посаду! Ви керівник, який не раз досягав успіхів у виконанні тих завдань, яке ставило перед вами вище керівництво. Впевнений, що і зараз не підведете президента. Успіхів, здоровя. Не забувайте про перевірених спеціалістів, з якими пропрацювали не один рік і які перевірені і яким повинні довіряти .
Відповісти
Дайте людині попрацювати на новій посаді, а вже потім давтимете оцінки і висловлювати свої враження. Судячи із деяких коментврів, їх явно писали прихильники БЮТоголової секти імені Юлі Тимошенкуо. Ваш час минув, панове...
Відповісти
а час комсомольця-пристосуванця прийшов!!!!
Відповісти
все буде так,як на заводі,то,зашибісь,класно.скоротять нас всіх нафіг,без виходного пособія.вот...
Відповісти
ЦЕ ГАНЬБА ДЛЯ ВОЛИНІ!!! ПОРОШЕНКО РОБИТЬ
ПОМИЛКИ. Схаменеться потім, пізніше. Порошенко
слухає придворних і не слухає людей, своїх
же виборців. Довіра до нього скоро впаде.
Відповісти
Ганьба, такого керівника лучани ще не бачили....доведе до ручки нашу область як і завод.Йому до людей байдуже ,аби свої кармани набити і вислужитись перед Порошенком...
Відповісти
Вітання новому губернатору. Дайте людині 100 днів і тоді будете питати що зробив правльно а що навпаки.Бо таких керівників як Пустовіт точно більше непотрібно, а таких як Гузь і Пирожик недай Бог допустити до влади.А скорочення давно вже треба проводити бо державні апарати розширенні в кілька разів.
Відповісти
НарештІ виробничники достойно оцІненІ.Володимире Петровичу,успІхІв Вам.Буде нелегко,а коли Вам було легко?Нехай ГузІ попробують побути директором радянського заводу коли велика чисельнІсть робІтникІв яких потрІбно завантажити роботою,а замовлень немаає,зарплату платити нІчим, а оновлення морально застарІлого обладнання,ремонти дахІв, будІвель це не бюджетнІ кошти сидІти розпридІляти,Їх треба заробити, кричати без толку можуть всІ. СьогоднІ господарство можуть пІдняти тІльки тІ, якІ мають великий багаж знань, досвІду та тверду волю Вам цього не позичати.УспІхІв!
Відповісти
Вам аби тявкати людина якщо не виправдає вибір Порошенка не лише вилетить з посади губернатора а й з посади директора . Тому йому ой як буде не легко.
Відповісти
Це ж людина Клімчука, ще й до того ж друг Порошенка, про яке вилетить може йти мова?
Відповісти
А коли йому було легко? Не вилетить. Не можна рІвняти досвІд директора великого заводу І рядового офІцера аба чиновника взагалІ без досвІду.
Відповісти
Не нервуйте. По-перше, це продовження закінчення Батьківщини - третьої в списку шкідливих парій України. По-друге, він не гірший за Француза, Бондаря та Пустовіта і навіть Клімчука.
Відповісти
дайте вгадаю. Мером Порошенко поставить нам Кропиву чи як???
Відповісти
Жах! Гунчик - це кінець для області.
Відповісти
Нікчема. Рівень завгара.
Відповісти
Більшість коментарів написана прихильниками Гузя і Пустовіта, бо тепер їм не так солодко буде. Як же тепер Гузь буде питання рішати? Гунчик йому так прогинатись, як Пустовіт не буде. Прикрилась лавочка крикуну.
Відповісти
ЦіКАВО... А СУДДі ХТО?
Відповісти
Казав я, ще волиняни будуть перед Клімчуком стояти на колінах
Відповісти
які дурні є ще волиняни, хвалять хапугу, прибічника Кліма, захват землі в лісі і вирубка
просіки до свого будинку в гараджі, жах.
Відповісти