Стильний Луцьк. Портрет дня: Іванка Боярчук

Стильний Луцьк. Портрет дня: Іванка Боярчук
Іванка Боярчук, школярка, 10 років

Сьогодні у нашій рубриці маленька школярка, яка любить танцювати, грає в теніс та бере участь у різних конкурсах краси.

«Найбільше я люблю платтячка. Вважаю, що дівчаткам потрібно обирати щось жіночне. Саме тому і на свої виступи я теж обираю сукні ніжних кольорів, які мені підходять», - каже дівчинка.

Наша героїня слідкує за модою, тому каже мамі, як хоче виглядати. А у своїх образах поєднує одяг із прикрасами.

На фото Іванка одягнена у плаття, балетки. Аксесуари: пояс, хустинка, перстень, сережки.



Коментар модельєра-дизайнера Анни Дідух:

Джинсовий класичний сарафан. Білий пасок з бантиком на ньому гарно виглядає і підкреслює зону талії.

Модним аксесуаром в образі є хустинка в горох, зав’язана у вигляді бантика, що пасує до сарафана і пояска. Балетки звичайні та зручні для ходьби.

Загалом хороший, по віку, буденний образ.

Текст і фото Юлії СТАСЮК


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 24
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
вискочка одним словом, вже потрібно було б свої ідеї втілювати, а то сміх.....................
Відповісти
судячи по всьому до Вашої Вискочки цій дівчинці далеко))) у кожного свої таланти! хтось бере своєю чистотою і вродою (як ось Іванка), а хтось - наглістю і ...грошима...
Відповісти
Рубрика Стильний Луцьк, де тут стильний образ???????????????????
Відповісти
А може це стиль слухняной гарної дівчинки)? А Вам треба каблуки, шкари і костюм тітки 40років? - була вже тут одна - 10-річна тьотя)))) - подивіться в архіві)
Відповісти
Іванка мила дівчинка, да в батьків гроші є, але по ній не скажеш що вона вже прям така балована, так як по отій всім відомій 10річній брехливій манделі....яку в нашій школі ніхто не любить.....ізза її нелюдських якостей!!!
Відповісти
Моя донька вдягнена не менш стильно, чоловік також....можна критерії відбору тих, хто потрапляє в цю рубрику?
Відповісти
Правильно. А ця воопше з моєю донькою дружила всякі пакості робила навіть на дні народження!
Відповісти
вдіта простенько дуже...але дівчинка прикрашає цей одяг,дуже миленька!
Відповісти
Батьки зі смаком дівчатко вдягли
Відповісти
Стильно,романтично і зовсім не буденно.
Відповісти
Яка мила дівчинка! Просто лялечка!!!
Відповісти
Дуже гарна дівчинка! вишукано і без надмірностей.
Відповісти
Яка класна панночка Іванка.
Рости здоровою і розумною.
Відповісти
Де мій камєнт?
Чого серете дитину?
Іванка - мила, гарн пнночка.
Фотографу плюс.
Відповісти
досить мила дівчинка.і пробачте,але як вкрай можна було по фото визначити,що дитина "вискочка".до чого ж люди злі.діти всі милі.тим більше дівчинка гарно одягнена.я не вважаю,що у цьому образі є яскраво виражений стиль,проте вона гарно одягнена.і ці коментарі"Моя донька вдягнена не менш стильно.."недоречні.якщо ви вважаєте,що одягаєтесь стильно,зверніться до автора статті,я думаю вона не відмовить вам у фотосесії.покажіть себе Луцьку,а не ображайте миле дівча)
п.с.:хоча,чесно кажучи,я думала,що автор рубрики"СТИЛЬНИЙ Луцьк"буде обирати для фотосесій більш яскраві та особливі образи,а не звичайні буденні.
Відповісти
"Вважаю, що дівчаткам потрібно обирати щось жіночне." - от після цього і пишуть коменти типу "Где Тесак?!!".
Відповісти
Іванка,ти яскравий промінчик!І не бери до уваги злобних,не вихованих і абсолютно не стильних дописувачів!З такими до Європи ще не скоро.
Відповісти
У вас язик вискочка, а не дівчинка. Дуже мила і гарна дитина, одягнена зі смаком, видно що батьки її дуже люблять, бо дитина щаслива. Дай Боже , щоб у нас всі такі дітки були
Відповісти
Знаю, цю дівчинку особисто. Це світла, мила, добра та енергійна дитина. Дуже вічлиа і щира! Люди, кожному б з нас виховати таку дитину як Іваночка))) Ти супер)))
Відповісти
Підтверджую!!! Дуже хороша дівчинка!
Відповісти
гарна дівчинка
Відповісти
Така артестична малеча! За стиль респект, мамусі також.
Відповісти
Ніжна, пиваблива дівчинка, одягнена дуже стильно .
Відповісти
Люди я іі подруга вона дуже багата вона завжи везде платить і виграє . А по красі є і класивіші лучанки)))
Відповісти