«Бандерштат» передав «привіт» Путіну. ФОТО

«Бандерштат» передав «привіт» Путіну. ФОТО
Понад півтори тисячі «бандерштатівців» своїми тілами виклали надпис «ПТН ПНХ».

Флеш-моб відбувся 2 серпня у межах фестивалю «Бандерштат», який триває у Луцьку.

Це видовище зафіксували на фото з висоти. Світлинами, зробленими із параплану, поділилася прес-служба фестивалю.

Поки параплан літав над фестивальним майданчиком, люди, які зібралися на флеш-моб, ще й виспівували нецензурну пісню про президента Росії Володимира Путіна.

Подібні флеш-моби для «Бандерштату» стали традиційними. Приміром, минулого року учасники фестивалю своїми тілами вибудували зі своїх тіл тризуб.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 15
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Ну і??????? Ніякого толку з того немає....Веселяться, а сьогодні знову лучанин загинув, солдат простий...Під яким би соусом фест не подавався, але зараз не час....НЕ ЧАС......
Відповісти
Пiдтримую
Відповісти
Встречаются два бандеровца:
-Я клятим москалям за Крым на Красной площади насрал!!!
-И шо, они тебе ничего не сделали?
- А я по тихому,не снимая штанов!!!!
Відповісти
Шо кананович, на этот раз бумажки не разбрасываешь?
Відповісти
молодці так треба в кожному населеному пункті
Відповісти

сьгодні в аптеці попереду мене скуплявся ВОЇН якого завтра відправляють в АТО,в ньго маленька дитина ... ?!?!?! P.S. В мене небуло сліва коли він це казав
Відповісти
усрался от лютой ненависти ?
Відповісти
Мужики!
Будьте ви нарешті воїнами-козаками, а не заступниками тещі по госпчастині.
Це наш священний обов"язок бити ворогів і захищати СВОЮ хату, маму, батьківщину.Перестаньте скиглити і тримайте порох сухим.
А фестиваль потрібний особливо тепер, щоб молодь вчилася на СВОЇХ героїв і знала. хото брат, а хто ворог заклятий.
Відповісти
Не могу понять - это "Путин, Подай-На-Хлеб" или "Путин, Помоги-Нам-Холодно" ?
Відповісти
Лучше, всему населению под паспорт оружие выдать, к границам рассредоточить тяжёлую артиллерию с ракетными комплексами позади. Организовать подготовку ГО и т.д. Там - война, тут музычка веселье праздное времяпроведение, когда враг всё подготовил к вторжению!
Відповісти
так тут весело а інші гинуть((
Відповісти
А що ви скажете про нічні клуби та розважальні заклади з алкоголем, противники фесту, аа??? Це типу нормально, а фестиваль, який є підтримкою духу, то це зло? Дивно це читати
Відповісти
продовжуйте класти в штани від лютої ненависті...Оце патріотично.
Відповісти