Біженці на Заході: середній палець героям Майдану. ФОТО

Біженці на Заході: середній палець героям Майдану. ФОТО
Малолітні біженці зі сходу України, які нині перебувають у Трускавці, що на Львівщині, розміщують у соціальних мережах фото, на яких вони висловлюють неповагу Героям Небесної сотні.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав Романко Лапуда, - пише ТВі.

Він розмістив фото малолітніх біженців на тлі пам’ятників Трускавця.

"Трускавець прийняв маленьких гавняних біженців. Ці фото зроблені у м. Трускавець. І тим тварюкам ми допомагаємо", – написав він.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 26
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
В Трускавці немає нікого,хто "ті" пальці -та,й,між двері?.....
Відповісти
схід і захід разом
схід і захід разом
Відповісти
Але не вихований!!! Шкода що малий, що не візьмуть в армію. Там швидко виховають патріота (якщо захоче), а ні то буде зрадником своєї країни!
Відповісти
Ось вони наслідки пропаганди на Сході України! Дуже глибоко у цих дітей сидить агітація ПР.
Відповісти
хай вертаються на схід разом зі своїми папіками які носять від війни у нас
Відповісти
Гниле падло...
Відповісти
Це люди без нації, вони не є Українцями і тим паче не Росіяни. Щкода що таке має місце (((
Відповісти
Треба йому ці пальчики повикручувати в іншу сторону. Маленьке падло!!!
Відповісти
Панти ганяє, щенок.... Я б тобі ті пальці в тобі ж в одне місце позасовував би....
Відповісти
Долар впо 13,5. Майдан. Пакращення вже сьогодні.
Відповісти
Наші діти, з Західної України, в цьому році відпочивають в баби на городі, бо спочатку здавали гроші на Майдан, тепер на армію, ще й здорожчання. Відпочинок просто не витягуємо. То може варто подумати і про наших дітей, а таких "бе-бе-бежанців" в шию?
Відповісти
А ви побільше їм в жопи заглядайте і сюсюкайтесь вилазячи зі шкіри, щоб довести, що ви не бандери і не фашисти, то смердюче нахабне бидло вилізе вам на голову і ноги звісить. Гідність треба мати, а не стелитись під кожне г.вно, аби всі знали які ви хороші.
Відповісти
чємодан-вокзал-дамой, з пришвидшенням
Відповісти
подивіться його фото в контакті -гівно проросійське .За що наші хлопці гинуть?
Відповісти
Я думаю, що памороків і в нас вистачає. Так і там. Різні є..
Проблема не захід-схід, а бардак в країні, корупція! Зникне корупція - буде інша країна, а отже і відношення людей один до одного і взагалі.
Відповісти
А що це ви так перейнялись, наче в нас "своїх" бракує. Ну приїхало звідкіляь дебілятко щоб провокацію склєпати, а ви в гвалт.
Відповісти
Та це прокладки для Росії. Але малі, тому можна і пробачити, дітвора)
Відповісти
Не було б цієї війни , якби мешканці Луганська і Донецька не приютили сепаратистів і не зустрічали б їх з радістю.Зараз їх бомблять кацапи і свої а вони всеодно підтримують сепаратистів. Є такі переселенці у Луцьку які сміються з нас , що ми ЛОХІ (даємо безкоштовно житло та продукти і що їх ніхто не питав чи хотіли вони в Україну коли розвалився СССР ). Немає жалю до такого бидла. Їм всім треба лікувати мозги. І ми зробими велику помилку якщо залишимо їх на ПЖ. Може це жорстоко по відношенню до інших, адже не всі люди однакові. Але з часом вони дадуть про себе ще знати.
Відповісти
я б тім падлюкам не допомагав тому що таке бидло потрібно викорінювати з країни!!!
Відповісти
От падли малі! Ще їх приймай, корми, давай роботу, допомагай, а вони елементарнох поваги не мають! Залишила б там, воювати! Немає що тут туніяднічати. От і залишаться ці гниди тут, а потім свою "палітіку" будуть робити. Гопнікі нові прибули, йогкі палкі! Не хочу бути злою, але вже їх можна в колонію садити. Якщо вже таке творять, то не довго їм залишилось до неї "докотитись"!
Відповісти
Ось тепер пожинаемо наслідки нашої гостинності. Гнати цих скотів і чим швидше. І стелитись під них не треба. Бо вони навряд чи допомогали нам.
Відповісти
Немає того повідомлення в Романко Лапуда. Це - видумки Путіна про хитрих біженців.
Відповісти
насправді цей пацанчик вже їх повидаляв. не треба відбілювати чорне
Відповісти
Шановні коментатори ! Ви хоч би подивилися звідки взята інфо. Немає на сторінці Романко Лапуда в фейсбуці або в контакті цих фото чи коментарів. ВСЕ ВИДУМАНО. Не ведіться. А фейкових сторінок з фотографіями в контакті за 10 грн аккаунт можно зробити 100 за день з фото й ссилками.
Відповісти
насправді цей пацанчик вже їх повидаляв. не треба відбілювати чорне
Відповісти
Цього малого батько працює в Луганській прокуратурі!
Відповісти