Відкрили кримінал через «яєчний замах» на Гунчика

Відкрили кримінал через «яєчний замах» на Гунчика
Через розбите яйце на голові Волинської ОДА Володимира Гунчика силовики 22 серпня розпочали досудове розслідування.

Про це повідомили у прес-службі УМВС у Волинській області, - пише IA ZIK.

Під час незапланованої зустрічі активістів області із головою Волинської ОДА Володимиром Гунчиком чоловік розбив яйце об губернаторську голову. Цей вчинок міліція потрактувала як «хуліганські дії».

«На місці події працює слідчо-оперативна група. Особи зловмисників встановлені. Хуліганські дії вчинили депутати Старовижівської районної ради від ВО «Свобода», – повідомив начальник УМВС України у Волинській області Петро Шпига.

Відомості про подію внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 1 статті 296 (Хуліганство) Кримінального кодексу України. Санкцією статті передбачено покарання від штрафу до обмеження волі на строк до п’яти років.

Проводиться досудове розслідування.

За інформацією джерела IA ZIK у правоохоронних органах, близько 18.00 сьогодні, 22 серпня, голова ОДА давав свідчення в міліції щодо «яєчного замаху».


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 23
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Шкода, що на майдані не був в січні, на схід не їздить тому шановні та дорогі волиняни боїться яєць курячих. Це мабуть генетичне, родинне від партії регіонів.
Відповісти
янукович від удару яйщем знепритомнів а гуньчик навіть в лікарню не звертався.. богатир
Відповісти
Доведено , яйця попадають тільки в регіоналів...Ким він вчора був?
Відповісти
з отої організації можна все. А Гунчик черепок помиє...
Відповісти
добре, хоч не падав, як Яник :)
Відповісти
Шпига Скільки ти хабарників посадив? Напевно 0!А ти бігаєш за яйцями Гунчика! НІЧОго страшно з ним не сталося!
Відповісти
свобода яйком кидатися мастаки. хай пойидуть в заповидник СТУГНА
Відповісти
СВОБОДА ЯК ЗАВЖДИ НА ПУБЛИКУ ГРАЕ
Відповісти
вже це все переходить межі. за грати всіх неадекватів які лобіюють свої інтереси.
Відповісти
йому не тільки яйце потрібно розбити, куди дивиться пан Порошенко? ганьба таким керовнікам!!! де був , коли був Майдан? вижидав , ЩО ПЕРЕМОЖУТЬ РЕГІОНАЛИ ! А , ЗЮЗЬКИ! народ не здолати !!!! старовижіВЦІ, ми з Вами!!!! СЛАВА УКРАЇНІ! СЛАВА ГЕРОЯМ!!!! ГАНЬБАК ГУНЬЧИКАМ!!!!
Відповісти
Сьогодні війна "підійшла близько до моїх дітей" - загинув чоловік їхньої виховательки... Вона трималася перед дітьми... Говорить, що неможе йти додому...
Відповісти
не судитися треба, а народ чути, який 2 рази сьогодні повторювати не буде, ніяк не можуть старі кадри зрозуміти, що нас змінив Майдан. не встигають своїми старими методами за молодими, то нехай не заважають.
Народу видніше, хто повинен бути головою РДА, а не ті з ким керівник вже прорахуваввсі вигоди для себе.
Відповісти
президент промахнувся із Волинським головою ОДА?!!! зате волиняни не промахнулися. добре, якщо зробить правильні висновки, бо нас дражнити не треба. регіоналів будем гнати!!!!!!!!!! вони хотіли крові на своїх антимайданах...
Відповісти
якщо нашим органам немае чим зайнятись, то хай рахують яйця, які літають навколо Гунчика.
Відповісти
Гунчик .уйло ла-ла-ла-ла-ла-ла-ла-ла
Відповісти
Лисому не нашкодів! Тільки на користь, може з людьми рахуватиметься!
Відповісти
Володя, це тобі не раби автозаводівські...
Відповісти
З людьми треба обережніше! Він мені ще у 2006 нахамив...Яйце догнало винуватця.
Відповісти
президент промахнувся із Волинським головою ОДА?!!! зате волиняни не промахнулися. добре, якщо зробить правильні висновки, бо нас дражнити не треба. регіоналів будем гнати!!!!!!!!!! вони хотіли крові на своїх антимайданах...
Відповісти
Проясніть будь ласка ситуацію. Крім пр що ще недоброго зробив цей чоловік. Без нападків. 1-2-3. Просто цікаво чому Волинь так реагує вже втретє на губернаторів. До папєрєдніків питань нема. А цей коли і що встиг?
Відповісти