Дружина Порошенка прийшла на урочистості в бюджетній сукні. ВІДЕО

Дружина Порошенка прийшла на урочистості в бюджетній сукні. ВІДЕО
Марина Порошенко прийшла на відзначення Дня прапора у сукні за 900 гривень.

Таке вбрання може придбати будь-хто в звичайному магазині, - йдеться в сюжеті ТСН.

Перша леді України Марина Порошенко у День національного прапора з'явилась на людях у платті українського бренду Маст-хев, який виготовляє бюджетне вбрання.

Раніше бюджетні сукні на урочистості вдягали Мішель Обама та Кейт Мідлтон.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: цікаво
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 11
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Зато трусєля дизайнерські!
Відповісти
Будь хто не може собі дозволити сукню за 900 грн, бо у більшості людей заробітга плата 1200 грн(мінімальна), і за ці гроші ще треба сім"ю кормити
Відповісти
Бюджетне за 900 грн? Ви що, знущаєтесь? В країні, де прожитковий мінімум трохи більший за ціну даної сукні?Будь-хто може купити? Не смішіть, або називайте речі правильно, своїми іменами, бо дана новина прозвучала як насмішка над більшою частиною населення країни.
Відповісти
Нормальна ціна!!Вона ж не буде купувати сукню на базарі або в секонд-хенді,тоді яка ж вона буде перша леді України!!!Нашим людям ніколи не вгодиш.....
Відповісти
та в неї статус такий, що вона може дозволити собі сукню від найкращих і найдорожчих дизайнерів світу, прибутки їхньої сім"ї це дозволяють, тому ЦІНУЙТЕ те, що перша леді - з народом!!!! вона хоче бути ближчою до нас, чи їй може треба було купити турецьке плаття на хмельницькому базарі? вам справді НЕ ВГОДИШ
Відповісти
Згідна з Катею. І взагалі, яка різниця в якому вона платті,головне що добра, приваблива і чуйна жінка! І Перша Леді а не "Батя, я стараюсь"!)))
Відповісти
Бідненька , вділа плаття за місячну зарплатню пересічного українця! Ото вже вистраждала. Певно Петя місяць голодний ходив і комунальні не платили, щоб стягнутися.Бо саме так відбулося б у середньостатистичній родині.
Відповісти
Вона справді Леді...а яка сукня..це байдуже..головне те ,що в душі..
Відповісти
так можливо і 900 грн для більшості людей велика сумма, але приємно бачити, хоть якісь знаки того що все ще можна змінити, а всім не вгодиш, все одно будуть критикувати....
Відповісти
Та у них усе бюджетне - з бюджету украдене!
Відповісти
А ще скажіть, що ви не можете дозволити собі раз в сезон купити сукню за 900 грн..... думаю, що більшість може, просто декому це не потрібно.
Звичайно, це бюджетна сукня для неї, а для мене це дорога сукня, але я можу таку собі дозволити при необхідності.
Відповісти