Змінили місце прощання з Борисом Клімчуком

Змінили місце прощання з Борисом Клімчуком
Місце прощання з екс-губернатором Борисом Клімчуком змінили.

Про це повідомляють у прес-службі Волинської облдержадміністрації.

Прощання відбудеться у п’ятницю, 5 вересня, з 10:00 до 12:00 години в обласному українському академічному музично-драматичному театрі ім. Т.Г.Шевченка (Театральний майдан міста Луцька).

Як відомо, раніше повідомлялося, що церемонію проведуть у Будинку панахиди Луцька.

Поховають його, як він і заповідав, у селі Воля Любитівська Ковельського району.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 9
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
У Драмтеатрі прощаються з хлопцями які загинули через ту систему,яку представляв Клімчук.
Відповісти
А ви яку систему представляєте? Мали б совість. При житті такі як ви не давали нормально працювати, тож дайте спокійно відійти в останню путь.
Відповісти
Ні Бога в душі, ні людської совісті!
Відповісти
Побійтеся Бога....

Кращого губернатора зараз маємо? Чи може когось запропонуєте на рівні з Клімчуком?
Борис Петрович більше зробив для Волині, ніж всі губернатори разом взяті.
Мені "бісить" коли говорять що Клімчук представляв якусь систему, він представляв Волинь і представляв її достойно, на найвищому рівні.
Борис Петрович - це людина епохи. Його смерть - це велика втрата для Волині.
Вічна пам'ять і низький уклін Вам, Борисе Петровичу за ваші труди і повчання.
Відповісти
Яка різниця,чоловіка вже нема і не буде,а зробив для області багато
Відповісти
Герою слава і вічний покій!!!!!
Відповісти
про мертвих добре, або нічого, отож помовчімо
Відповісти
Тільки добре. Поганого і не пригадаю. Хто хоче - і в праведнику знайде погане. Вічна пам"ять Борисе Петровичу. Дякую Вам за достойний рівень, до якого нинішнім "влядцям" ще ох як далеко
Відповісти
"хочеш знати чого ти важив у житті – поцікався скільки людей прийдуть на твій похорон" - гляньте фотки з мiтингу пiд ОДА в лютому i фотографiї з сьогоднiшньої процесiї. Волиняни дуже любили свого губернатора, жаль жорстокi полiтичнi iгри, якi Борис Петрович не любив, як i саму полiтику, зробили свою недобру справу тодi, зимою 2014. Слава Українi! Царство небесне нашим патрiотам!
Відповісти