Ковельчан відзначили на Чемпіонаті світу

У Чемпіонаті світу з бігу на 100 кілометрів серед 6 українських спортсменів взяли участь ковельчани Олександр Головницький і Богдан Тищук.

Змагання відбулися в Італії. Про це повідомляє Про Ковель.

Досвідчений ультрамарафонець Євген Глива та ще двоє українських бігунів не витримали навантаження і зійшли з дистанції, а ковельчани та Максим Ковтун зуміли подолати ультрамарфон і посіли в командному світовому заліку 9-те місце та 7-ме місце в європейському.

Майстер спорту міжнародного класу, чемпіон кубка світу 2004 року Олександр Головницький посів 12-те місце і 7-ме в європейському заліку, подолавши 100 кілометрів за 7 годин 25 секунд.

Інший ковельчанин – вихованець тренера спортивного клубу «Ковель» Сергія Панасюка – 21-річний Богдан Тищук, який у 2011 році став чемпіоном України з марафонського бігу серед молоді, а цьогоріч вже піднявся на друге місце серед юніорів, вперше пробіг дистанцію 100 кілометрів за 7 годин 39 хвилин 39 секунд і посів 50-те місце в світовому рейтингу та 37-ме у Європі.