«Волинь» - «Ворскла» 2:2

Луцька "Волинь" зіграла внічию із полтавською "Ворсклою".

Матч восьмого туру Чемпіонату України з футболу відбувся у п'ятницю, 3 жовтня, у Луцьку.

Відкрив рахунок ФК "Волинь". У ворота суперника з пенальті влучив Ерік Бікфалві на 54-ій хвилині першого тайму.

Наступний м'яч на 78-й хвилині матчу - на рахунку "Ворскли". Під час затяжної атаки Турсунов спокійно переправив м'яч в сітку воріт Волині.

На 86-й хвилині матчу суддя знову призначає пенальті у ворота полтавчан, Маріотто ударом у правий від воротаря кут забиває дебютний гол у футболці Волині, лучани знову ведуть у рахунку 2:1.

Через дві хвилини гості зрівнюють рахунок знову. Дедечко приймає м'яч в штрафному господарів, обігрує Кичака і забиває гол з гострого кута, 2:2.