У Луцьку розповсюджують газету із «чорним» піаром про кандидатів у нардепи*

У Луцьку розповсюджують газету із «чорним» піаром про кандидатів у нардепи*
Днями Луцьком почали розповсюджувати газету «Правда про кандидатів», яка на думку кандидата у народні депутати від Блоку Петра Порошенка Романа Іванюка, вводить в оману виборців.

Про це Іванюк повідомив на прес-конференції 22 жовтня.

Кандидат у народні депутати України каже, що його команда із повагою відноситься до колег із передвиборчої кампанії. Адже за його словами вибори - це вільне волевиявлення людей на яке ніхто не має права впливати.

«Я проводжу чесну передвиборчу кампанію. Проте у моїх опонентів, очевидно, закінчились передвиборчі обіцянки і вони вирішили «обливати» брудом мене та ще багатьох кандидатів. Вчора наші прихильники почали зносити у мій штаб газету «Правда про кандидатів». У ній для моєї персони виділили аж три сторінки», - заявив Іванюк.

Кандидат каже, що йому зрозуміло, хто замовив випуск цієї газети. Адже у ній мова не йдеться лише про одного кандидата у народні депутати.

«Очевидно, цей кандидат вирішив скористатися методами Януковича, щоб оббрехати мене та моїх колег. У мене коротка біографія, тому у цій «ганчірці» опубліковані фото із мого особистого життя. Мене пов'язують із Миколою Романюком, який дав мені першу роботу. Звичайно, я підтримую із ним відносини, але робити із цього щось надзвичайне не варто. Ставши депутатом, я співпрацюватиму із міським головою», - мовив кандидат.

Роман Іванюк запевнив, що він звернувся у правоохоронні органи із вимогою розслідування порушення передвиборчої агітації по 22 округу.

Відомо, що замовник газети ГО «Бойкот», відповідальний за випуск Артем Орлов і її тираж складає близько 70 тисяч примірників.

«Думаю лучани розуміють для чого це робиться. І ми не допустимо таких порушень. Ми намагатимемось провести швидко розслідування і найближчим часом ім'я замовника. І прошу кожного мешканця Луцька прийти на виборчі дільниці і проголосувати по совісті», - резюмував Іванюк.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 32
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Це все справа рук, а вірніше голів, команди "віруючих", тобто Костанкевич!
Відповісти
ніхто брехні не кидає, просто вони дещо перебільшують,дещо применшують
подібну газету бачив про усіх кандидатів
Відповісти
Хто це? Після виборів ми про нього забудемо, так як і
про багатьох інших, швидше б вже це сталось, бо нема сили дивитись на їх морди і слухати їх обіцянки, а по місту пройти неможливо - на кожному кроці купу макулатури дають і обіцяють,обіцяють, обіцяють...
Відповісти
Я так зрозумів, що тобі особисто вже ніхто і нічого не обіцяє
Відповісти
Навчіться звертатись до людей, пане психолог
Відповісти
Живу 20 років в Луцьку і нея не моїдругі жодного разу не бачили не чули і навіть не здогадувались про такого мецената як Іванюк а тут раз перед виборами появився взагалі десь там з києва приїхав де в нього квартири, будинки, яхти а ви Лучани бідні нещасні голосуйте тепер ... а хто він..шо він..він взагалі перший раз в місто луцьк приїхав ...за своє життя
Відповісти
Я ще більше років живу у Луцьку. Працюю журналістом, спілкуюся з багатьма. Але далеко не кожного знаю. І взагалі Роман Іванюк не позиціонує себе як мецената.
Щодо фото біля яхт, бентлі, будинків, то це не означає, що щось з того всього є у власності в людини.
А в Луцьку таки не перший раз. Він тут виріс, школу закінчив. А те, що живе у Києві, то чимало лучан повиїжджало туди, щоб добитися успіху в кар"єрі. Невже це злочин. І взагалі, досить заздрити. Роман Іванюк, на мою думку, має стати прикладом для кожного, хто хоче досягти в житті успіху
Відповісти
Люди просто вже втомилися від обіцяльників, які приходять нізвідки і зникають в нікуди, як буде і цього разу, ніхто не здивується.
Хай тішиться своєю успішністю в Києві, і не сунеться туди, де йому не раді.
Відповісти
Ти мало прожив взагалі, та мало прожив у Луцьку. Ти взагалі тут нічого не знаєш, крім забігайлівок та їх відвідувачів
Відповісти
Ти не в тому Луцьку прожив 20 років, звідки приїхав -затурканець
Відповісти
Ти і твої подруги просто не мають серед знайомих порядних хлопців
Відповісти
А ти що жебрак? То йди під церкву просити милостиню. Депутатство - не меценатство, а законотворчість, яка створює умови для нормального життя.
Відповісти
Та це сам Іванюк і піариться, в нього то вже точно не залишилось чим "брати", якщо врахувати той убогий "Брейн-ринг", який вчора проводився за його підтримки.
Чувак вже геть "патєрявся", то вже хоче собі хоч чорнухою рейтинги підвищити. Чого три сторінки відведені йому, а не Лапіну, який його явно по рейтингам обходить...
Відповісти
При чому тут Чорнуха
Відповісти
Мажорчика образили, правду розказали ай ай ай
Відповісти
Тобі по життю дістаються одні мінорчики
Відповісти
На майстер-класі в Пєтрасяна побував?
Відповісти
слюшай, зачем Петрасян, при чом Петрасян
Відповісти
Та це сам Іванюк і піариться, в нього то вже точно не залишилось чим "брати", якщо врахувати той убогий "Брейн-ринг", який вчора проводився за його підтримки.
Чувак вже геть "патєрявся", то вже хоче собі хоч чорнухою рейтинги підвищити. Чого три сторінки відведені йому, а не Лапіну, який його явно по рейтингам обходить...
Відповісти
Який такий Лапін-папін-суддя -саша -доллар
Відповісти
А про себе, копійку, щось можеш оприлюднити?
Відповісти
А під "замовними" статтями, коментарі теж тільки "замовні"? Бо щось мені не віриться, що всього два штуки.
Та і перший коментар, ну просто шик, для тупеньких, тих хто не зрозумів, на кого так "прозоро" натякає пан Роман.
Відповісти
Щось не розумію чого він ображається. Він заслуговує на якусь повагу, довіру і тд? Що він зробив окрім того, що заклеїв Луцьк своїми банерами?
Відповісти
Твоїй повазі та довірі- 2 гривни в базарний день
Відповісти
Цікаво, а чому газети у нього кіпою. Якби зібрали активісти, то були б розсипані, а то таке враження дійсно, що самі надрукували і давай з собою воювати. Повна шиза та істерія в команді київського мажора
Відповісти
А мені цієї газети не дісталось. напевно цілим штабом іванюка з пошти виймали. Оце дійсно, справжні чесні вибори.
Відповісти
ляпайте собі, ляпайте. а я за ляпіна.
Відповісти
Якщо синок облапошить лучан і стане депутатом, то татко Іванюка стане губернатором. Гунчика вже списали. Сім'я рветься до фінансових потоків
Відповісти
ляпайте собі, ляпайте. а я за ляпіна.
Відповісти
Та й я, зрештою, не за лупіна.
Відповісти
А ця полуектова так і залишилась без мізків. Просто, голова для того, щоб на ній трималось волосся. Голова правління банку, в якому наш землячок з мордочкою лисички рахує відсотки, здерті з простих людей, балотується у ВР по списку Тігіпка, який в свою чергу зібрав недобитків-ригоналів. То ж, цікаво, як і чиї інтереси там буде відстоювати наш новоспечений "меценат"? Може курка полуектова на це відповість? Га?
Відповісти