Лучани вимагають перенести СІЗО за межі міста. ФОТО

Лучани вимагають перенести СІЗО за межі міста. ФОТО
Лучани висловлюють незадоволення тим, що поряд з університетом знаходиться СІЗО.

Про це інформують на сторінці спільноти "Волинська люстрація" у Facebook.

У повідомленні йдеться, що у центрі Луцька, по вулиці Нестора Бурчака розміщена "приватна катівня" (Луцький СІЗО № 2). Вже кілька років п'ятнадцять тисяч студентів Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки у сусідньому із їхнім корпусом будинку щодня спостерігають "картини жахів" на території слідчого ізолятора.

"У так званій Луцькій тюрмі (Луцький СІЗО № 2) щоденно кілька десятків тюремних наглядачів - садистів систематично мордують кілька десятків нещасних в'язнів. А під дверима цього "СІЗО № 2" щоденно вистоюють довжелезні черги родичів в'язнів, котрі принесли своїм "кровиночкам" нехитрий домашній харч", - пишуть незадоволені.

Активісти вимагають поставити питання перед волинською владою про те, щоб Луцький СІЗО № 2 перенести за межі міста.

"Юні студенти не повинні свої студентські роки заповнювати неприємними спогадами із побаченого біля стін луцької тюрми", - йдеться у повідомленні.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: СНУ, СІЗО
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 28
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
а що за містом їх перестануть катувати
Відповісти
Не перестануть (якщо взагалі починали), але звільниться кавалок недешевої землі в самому центрі міста.
Відповісти
ага, хай зроблять там "елітний" гуртожиток.
Відповісти
Окрім юних студентів там ще й учні школи. Вихід із згаданого приміщення розташований прямісінько навпроти внутрішнього двору школи!
Відповісти
хоча б стиль написання зміни, бо "палишся" своїми висерами, шо тут, шо на борді
Відповісти
"Юні студенти не повинні свої студентські роки заповнювати неприємними спогадами із побаченого біля стін луцької тюрми", - йдеться у повідомленні.- Можлива перспектива, має бути чітко окреслена!
Відповісти
підтримую, нехай роблять висновки "до", а не потім
Відповісти
А студенти, біднесенькі, не можуть проявити іеіціативу, і звернутися до відповідних органів, із фактами порушення до в'язнів??? В Києві СІЗО також знаходиться в центрі міста, немає куди його переносити, а в Луцьку заради студентів візьмуть і перенесуть! Не потрібно забувати, що там сидить біля 20% все ж таки невинних в'язнів! Студенти, бачите, чуєте, робіть щось, а не ховайтеся за своім страхом і байдужістю! Презумпцію невинуватості ніхто не відміняв!
Відповісти
повністю підтримую! постановка питання така, що непотрібно вирішувати всі описані в зверненні проблеми, а забрати це від вразливих студентів. гуманісти... не бачу, а отже цього нема, так ви хочете?
Відповісти
Ото дивіться і задумуйтесь про свої вчинки студенти.
Відповісти
Туди іх , нехай там пишуть звернення....
Відповісти
1. не видно з універу двору сізо
2. якщо бачать, що катують - сфоткайте і покажіть.

комусь вже шмат землі в центрі треба...
Відповісти
точно... це шмат землі вже давно комусь потрібен, якби могли, то напевно і меморіал забрали, а так під виглядом "стурбрваних" лучан і студентів питання хочуть вирішити
Відповісти
тих студентів ще на екскурсії треба туди водити, щоб бачили і знали що закон порушувати не треба
Відповісти
їх туди водять - регулярно, а толку? висновки роблять одиниці...
Відповісти
Дійсно, у 2001 році закінчив цей ВУЗ, а спогади про СІЗО лишилися.
Відповісти
які спогади? ВУЗ в СІЗО закінчували?
Відповісти
які спогади?!
вчитись треба, а не у сізо заглядати.
Відповісти
що Ви за дурниці пишете, побудуйте СІЗоза межами міста тоді і вимагайте, а твердження про катування та знущання це брехня і хто це все пишу х*йло. А студенти нічого окрім стін не бачать і не потрібно вигадувати і використовувати пресу у намаганні порушити режим та порядок у СІЗО
Відповісти
таке придумав? дворик видно тільки з гуртожитку, та й то "хоз-двір", а "дворики" не видно, тим більше зі школи чи універу )) про катування - взагалі бред...
ну, не санаторій звичайно... А "Лучанка" яка писала про дітей зі школи - та іще ....ь
Відповісти
Кращого життєвого уроку для студентів і годі бажати. Після побаченого, мало хто захоче потрапити туди. Але розуму в авторів і лучан не побільшало. Європейці... Ніхто не волає про те, що там катують, просять лише подбати, щоб "виборці-патріоти" і не дай Бог "Волинська люстрація" не травмували свою нестійку психіку побаченим! Віва революція гідності
Відповісти
А давайте краще універ зі школою за межі міста...
Відповісти
Хотів би я побачити засновника "Волинської люстрації" на Фейсбуці... Брехні повно, заказушник з голосною назвою.
Відповісти
"під дверима цього "СІЗО № 2" щоденно вистоюють довжелезні черги родичів в'язнів, котрі принесли своїм "кровиночкам" нехитрий домашній харч", - пишуть незадоволені....(тюремні наглядачі оскаженіло ріжуть, мнуть, топчуть ті "домашні вузлики" із булочками, хлібом, ковбаскою, яблуками принесені родичами для в'язнів, по - полішуцьки промовляючи :" ТАК ПАЛОЖЕНО, ЧТОБЫ ЗАПРЕТОВ НЕБЫЛО". Родичі мовчки витирають свої неслухняні сльози, і деякі шепочуть молитву, намагаючись терпляче мовчки проковтнути образи тюремних хамів.)- то вже зі сторінки фейсбук.

які незадоволені? де пишуть? кровиночкам?! там всі святі!!! і до чого тут люстрація, взагалі?!
психіку псує... от, да, єдине, що в Луцьку не так - це СІЗО біля універу. вже була тут тема про оренду під кафешку будинку Л.Українки. так це "нормально".
Відповісти