Губернатор Волині «розбереться» з комуністами Кононовичами

Губернатор Волині «розбереться» з комуністами Кононовичами
Голова Волинської обласної державної адміністрації Володимир Гунчика вважає, що оцінити дії волинських комуністів Олександра та Михайла Кононовичів повинні правоохоронні органи.

Про це він повідомив під час оперативної наради в понеділок, 24 листопада.

Нагадаємо, минулого тижня місцеві комуністи відвідали Луганськ, аби підтримати сепаратистів Донбасу та надати їм гуманітарну допомогу.

Відеоінтерв’ю на луганському вокзалі зі скандальними Кононовичами з’явилося в інтернеті.

Відтак, голова Волинської ОДА Володимир Гунчик дав доручення прокурору Волинської області раднику Борису Кондратюку підготувати звернення до прокуратури Волинської області та СБУ з проханням дати правову оцінку вчинкам і висловлюванням братів Кононовичів.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 21
  • Статус коментування: постмодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Поки наші хлопці обороняють Нашу Батьківщину від російського агресора представники Компартії (Михайло Кононович - перший секретар ЦК Комсомолу України, зав. ідеологічного відділу Волинського обкому КПУ; Олександр Кононович - лідер руської общини Волині та Ігор Пліцин - лідер комсомольців Києва, другий секретар Шевченківського райкому Компартії) приїхали до бойовиків-сеператистів Луганська та привезли їм гуманітарну допомогу! Ось відео на їх прес-конференцію, де вони продають ворогу нашу неньку!

https://www.youtube.com/watch?v=Yajy87x4fOg
Відповісти
Смерть ворогам!
Відповісти
Не випускати цих виродкiв з Лугандонii!
Хай там i згниють!
Відповісти
А де Кононовичi в Луцьку живуть?
Мають хату за мiстом чи де в бараках?
Відповісти
Гунчик, давно пора!...Чого тільки, патріоти проснулися?!Прокурор до роботи!!!
Відповісти
Волинська владо, чи мають право ці виродки поернутися до Луцька? Гунчик, не зганьби Волинь!
Відповісти
Мають право повернутися до Луцька. В трунах.
Відповісти
все попытки отдельных политиков, граждан или организаций обвинить ЛКСМУ в незаконных действиях будут пресекаться, в том числе и в судебном порядке.
Відповісти
кожна людина сама в праві обирати кого підтримувати,якщо для вас жителі Луганська і Донецька вороги,то заткніться з вашою эдиною державою,не бути цьому! Вважаю,що вони подали хороший приклад.
Відповісти
Вони не вороги, вони гомосовєтікус з якими соромно жити в одній державі.Як той гемморой і не вилікувати і не оперувати!
Відповісти
Сьогоднi це вже пiд "гомiка" не прокатить.
Арештувати i пiд суд.
Дати по 15 рокiв за антидержавну дiяльнiсть.
Відповісти
Уроди!
Відповісти
а ви хоч знаете,що пережив Луганськ за ці 3 літні місяці?Скільки сотень життів забрали постійні артобстріли,чого ж зараз добро робити злом,ви безсердечні!
Відповісти
Каструвати суку на центральній площі Луцька разом з його спільниками превселюдно, як кажуть брати поляки доєбать, а потім спаліть, щоб не смерділо. Слава Україні. Смерть Ворогам.
Відповісти
Гунчик, їм дорога на Волинь має бути закрита.Доведіть що Ви патріот Волині!
Відповісти
Гунчк молодець. Справа за прокуратурою. Це буде для них перевіркою на вшивість. Щонайменше їх визнати персонами нон-грата на Волині. Ч-В-Р
Відповісти
Дикари!
Відповісти
От як з вами жити в одній державі? Хіба це не фашизм???
Відповісти
Двоє недоумки... Тільки на ідеологію комуністів мозку і вистачило. Не дивує.
Відповісти
Про що можна говорити...коли там гинуть сотні наших Героїв, оця сволота буде кормити "русскій мір" і прирівнювати українців до фашистів?! Якщо наша прокуратура та місцеві владці не покарають їх належним чином, то їх покарають лучани, як сказано у попередньому коментарі, привселюдно каструючи на центральній площі!Волиняни таких гнид не потерплять на своїй землі!!!
Відповісти
поіхали ці гниди до тих хто так кричав: ПУТИН ПОМОГИ.. а тепер кричать: Украіно!! давай допомагай !! А ви що лугандоси зробили хорошого для своєі Украіни???!!
Відповісти