Боєць з Волині шукає лучанку за фотографією. ФОТО

Боєць з Волині шукає лучанку за фотографією. ФОТО
Військовий з Волині хоче знайти лучанку, фото якої він випадково побачив на одному з сайтів.

З таким проханням в редакцію ВолиньPost звернувся боєць, який зараз перебуває в зоні АТО.

«Я побачив її на сайті знайомств. Можливо її впізнають друзі та знайомі. Я шукаю її не просто так, наміри в мене серйозні. Я побачив її на фото. Я можу за кілька секунд визначити: моя це людина чи ні», – сказав чоловік.

Він говорить, що дівчина йому дуже сподобалась. За його словами, на Інтернет-ресурсі зазначалось, що дівчину звати Вікторія, їй 25 років і вона з Луцька.

Чоловік не зміг самостійно з нею сконтактуватись і сподівається, що йому допоможуть.

«Я побачив її у кінці серпня або на початку вересня. Профіль був не активний вже місяць на той момент. Але якщо доля дає шанс, то його треба використати до кінця», – сказав боєць.

Через особисті причини чоловік не хоче публічно розголошувати своє ім’я.

Якщо ви володієте інформацією, яка може йому допомогти, надсилайте свої листи на електронну адресу [email protected] або пишіть у коментарях.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 21
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Красива дівчина, таку варто пошукати. Буде, як у Висоцького: "Молодая, красивая, белая, И решил я ее разыскать...". Ось тільки татуїровка бентежить, як ніби вона з племені Маорі (Нова Зеландія).
Відповісти
це не тату...це хна=))
Відповісти
http://bride.ru/ph/htcgi/ladies/917/917832P1.html
Гляньте
Відповісти
http://russianmodel.ru/ph/htcgi/ladies/917/917832P1.html
Відповісти
Ото паливо... Можливо. жіночка для флірту чи адреналіну завела сторінку на знайомтсвах потайки від чоловіка та двох дітей))) . І тут сьогодні ввечері комусь буде весело вдома.....
Відповісти
не судіть по собі))))))))))))))
Відповісти
дівчина з Володимира)
Відповісти
А що ж тут такого? не вона ж шукає, її шукають. Нехай чоловік з дітьми пишаються. Я теж шукав усе життя і знайшов... Чорта.
Відповісти
Вона з Макіївки, там недалеко. Завалить всіх сєпарів і врятує принцесу. Просто як у казці=)
Відповісти
Якщо з Макіївки то можливо вона вже давно мертва :(
Відповісти
кому потрібне ледащо?
Відповісти
Якщо знаєте, як звати дівчину (ім`я та пізвище) та як з нею сконтактуватись, напишіть на електронну пошту, буль ласка
Відповісти
Не факт, що вона (як писали вище) з Макіївки. Можливо вищевказана сторінка - фейкова.

Є інформація, що вона з Луцька. Просимо, якщо хтось упізнає, зв'язатися з редакцією.
Відповісти
Вікторія Даркович! Вона- заміжня
Відповісти
Вікторія Даркович! Врна заміжня...
Відповісти
Вікторія Даркович! Вона заміжня
Відповісти
Йому треба вислати фото Ангели Меркель у купальнику - він і ій буде освічуватися...
Відповісти
Оце так так, я сьогодні з цією дівчиною їхав в маршрутці, вийшла на Ковельській
Відповісти
Чи можливо розмістити фото хлопця з АТО що шукає цю дівчину?
Можливо йому напише інша ще краща))
Цікава тема для вивчення
Відповісти
Це не Вікторія.в цієї дівчинки на правій скроні родимка,+ на лівій частині переносиці теж виразна.інша посмішка.в цієї красуні ледь помітна ямка на підборіді.у Віки воно рівне.маленькі ямочки на щічках.у Віки вони відсутні.Це не Вікторія!схожа але не вона.
Відповісти
Ну й що, що заміжня!? Можна відбити, забрати з-під носа. В коханні, як на війні, всі методи хороші. Все залежить від можливостей хлопця: інтелект, ерудиція, внутрішня краса, гроші, а зовнішність на останньому місці. Чоловік, якщо трохи красивіший за мавпу, вже красень. І Пащенко правий.
Відповісти