Скільки коштуватиме легальний відкуп від мобілізації

Скільки коштуватиме легальний відкуп від мобілізації
Новообраний депутат від об'єднання "Самопоміч" командир батальйону "Донбас" Семен Семенченко пропонує ввести офіційний платіж за відмову від мобілізації.

Про це комбат-депутат сказав в ефірі Радіо Свобода, передає Кореспондент.

"Є люди, які не хочуть служити на фронті. Повірте, вони там і не потрібні. Навіщо нам "вантаж", який буде тікати після будь-якого удару. А щоб вони не платили хабарі військовим комісарам, треба це легалізувати. Зробити державний фонд, в який людина, яка не хоче служити в армії, може заплатити, наприклад, суму, еквівалентну 2 тисячам доларів.

Це буде йти безпосередньо на протезування, на соціальне забезпечення бійців АТО. Якщо він не хоче воювати, не хоче захищати свою країну, то навіщо його тягнути, навіщо стимулювати корупцію?", - сказав Семенченко.

За словами комбата, він буде лобіювати прийняття такого рішення в парламенті.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 20
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
насправді це коштує 700$
Відповісти
Не смішіть мене,зараз вже і за 1000 доларів ніхто не хоче братись



Відповісти
ідея сама по собі хороша. не хочеш ризикувати життям?-то плати на потреби армії 2 штукі. Можна вважати примусовою благодійністю.
Але наспрвді все гірше.
Відповісти
Согласен, отмазатся от ато сейчас дорого...все боятся и посылают повыше решать свою проблему,а чем вышеидёш тем больше хотят. Говорят сейчас сумма доходит до7000$ длялюдей которые вернулись сюда в отпуск и должны ехать назад.
Відповісти
...це просто жах хто пройшов у нинішній парламент.......Семенченко вже пропонує офіційно займатись корупцією..........якщо буде офіційна плата то комісари будуть брати менше.....або спеціально почнуть мобілізовувати щоб почали відкупатись.............у нашій державі ще не скоро буде покращення.....
Відповісти
багаті відкуплятьсь а бідні будуть воювати
Відповісти
Багаті вже відкуплись
Відповісти
В Луцькому воїнкоматі за це беруть 1000 євро!
Відповісти
Будуть офiцiйно дерти не 2 000 баксiв, а 20 000,
сума буде встановлена навмисно непiдйомна для бiдних.
Відповісти
це пахне маразмом що не можна посадити декількох военкомів і відпрацювати систему щоб всіх призивати і багатих і бідних і чиновників і іх дітей а то скоро буде нікому захищати державу з таким керівництвом
Відповісти
Розумно,цілком підтримую.
Відповісти
добре, а що робити тим у кого немає грошей, щоб заплатити такий "відкуп"?
Відповісти
Перед вiдбуттям на фронт владнати всi юридичнi питання з майном яке маете.
Не глузую, а тверезо дивлюсь.
Відповісти
А ті хто не має гроші і не хоче воювати - такі треба в Ато? Вони не будуть вантажем?
Відповісти
Шукай роботу за кордоном, поки кордон не закрили.
Відповісти
я согласин з словами комбата але є питання де ті гроші взяти при такій державі що всі заводи і колгоспи розсформіровали
Відповісти
семенченкин он пусть свои доходы с американской казны с нашими не путает.все умерли а у него возле жопы граната разорвалась и в депутаты сразу
Відповісти
Подібна ініціатива має раціональне зерно. Тільки чому сума вираховується в умовних одиницях? Чи ми забули вже про курс долара на сьогоднішній день? Більше схоже на прагнення "відмазати"
тих, для кого такі гроші складають незначну частину бюджету. Не краще було б ввести підвищений рівень податку для тих хто відмовився чи якусь подібну ініціативу, яка б дала можливість потом відкупити небажання воювати.
Відповісти
Ці гроші всерівно розграбують. а там в деяких людей смисл життя поміняється і навіть у мажорів, хоча їх там не було і не буде.
Відповісти