У Луцьку визначили «Людей року - 2014». ФОТО

У Луцьку визначили «Людей року - 2014». ФОТО
У Луцьку нагородили найвидатніших та найуспішніших людей року за версією місцевого журналу «Лише насолода».

Церемонія нагородження «Люди року-2014. Волинь» відбулася ввечері 8 грудня у Волинському обласному музично-драматичному театрі імені Тараса Шевченка.

Цього року організатори дещо змінили формат проведення заходу. Зокрема, ввели нові номінації, якими відзначили учасників Євромайдану, родичів загиблих Героїв Небесної Сотні, а також учасників АТО.

Серед нових номінацій - «Нескорений», «Добрі справи» і «Герої року». Ними нагороджували присутніх родичів Героїв Небесної Сотні, які були родом із Волині, бійців АТО, котрим вдалося «стати на ноги» після важких поранень, а також волонтерів, які опікувались пораненими євромайданівцями.

Девіз цьогорічної церемонії - «Україна за мир». Помітно, що у порівнянні із минулими роками, дійство «Люди року-2014. Волинь» було менш розважальним, не було жодних хореографічних виступів, а зі сцени лунали лише патріотичні пісні.

Ведучими дійства були телеведуча Наталка Войтович та шоумен Сергій Скулинець. Розважали присутніх: фіналістка українського відбору Євробачення Рената Штіфель та позитивний гурт «MMDance», співачка Галина Конах, народно-академічний гурт ковельського районного будинку культури «Пластилін», співак Василь Чепелюк, співачка Руслана Моклиця, юна співачка Дар’я Остапук.

Також під час дійства відбувалася благодійна акція зі збору коштів для допомоги бійцям АТО, а виручені кошти із проданих квитків організатори церемонії пообіцяли перерахувати на лікування українських воїнів.

Отож, перемогу здобули:

у номінації «Герої року» посмертно були нагороджені Герої Небесної Сотні Василь Мойсей, Едуард Гриневич, Юрій Сидорчук, Іван Тарасюк, Сергій Байдовський та Віктор Хомяк;

у номінації «Легендарна постать Волині» посмертно був відзначений екс-губернатор Волинської області Борис Клімчук;

номінація «Добрі справи роки» - вололонтер Наталія Попова-Соколова, яка опікувалася тяжко пораненими активістами Євромайдану;

номінація «Нескорений» - учасник АТО Андрій Зань, який внаслідок важкого поранення втратив частину правої ноги;

номінація «Ювіляр року» - редакція газети «Слава праці», яке цього року відзначило своє 70-ти річчя;

номінація «Нове ім'я року» - Андрій Смолярик, який є директором одного із новостворених бізнес-центрів у Луцьку;

номінація «Будівельне підприємство року» - ТОВ «Луцькспецбуд»;

номінація «Виробництво будівельних матеріалів року» - ТЗОВ «БетонБрукСервіс»;

номінація «Підприємець року» - Вадим Копелев, який є директором магазинів «Світ кераміки»;

номінація «Керівник року» - генеральний директор ТОВ Modern-Expo Group Петро Пилипюк;

номінація «Продюсер року» - директор продюсерського центру «Твій шанс» Анастасія Тимощук;

номінація «Телеведуча року» - автор та ведуча телепрограми «Солодкий вікенд» Наталка Войтович;

номінація «Юна гордість Волині» - Анюта Климовець;

номінація «Салон краси року» - салон краси «Доміно»;

номінація «Візажист року» - візажист Любов Ніколаюк;

номінація «Автошкола року» - ПП «Автомобільна школа АС»;

номінація «Ресторатор року» - директор мережі закладів харчування Микола Наход;

номінація «Агентство нерухомості року» - служба нерухомості «Фортеця»;

номінація «Оздоровчий товар року» - продукція бджільництва, вироблена на пасіках родин Дмитруків та Шотіків.
Організатор церемонії «Люди року-2014.Волинь» Олена Бекеша
Організатор церемонії «Люди року-2014.Волинь» Олена Бекеша
Родичі Героїв Небесної Сотні
Родичі Героїв Небесної Сотні
Брат Героя Небесної Сотні Василя Мойсея
Брат Героя Небесної Сотні Василя Мойсея
родина Бориса Клімчука
родина Бориса Клімчука
Учасник АТО Андрій Зань
Учасник АТО Андрій Зань
Вололонтер Наталія Попова-Соколова разом із активістом Євромайдану Олександром Гучем
Вололонтер Наталія Попова-Соколова разом із активістом Євромайдану Олександром Гучем
Генеральний директор ТОВ «Модерн-Експо» Петро Пилипюк
Генеральний директор ТОВ «Модерн-Експо» Петро Пилипюк
Музичний гурт «MMDANCE»
Музичний гурт «MMDANCE»
Номінація «Юна гордість Волині» - Анюта Климовець
Номінація «Юна гордість Волині» - Анюта Климовець
Візажист Любов Ніколаюк
Візажист Любов Ніколаюк

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 33
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
А чому не відзначили ще дві номінації (номінанти на фото) позивач року та безглузда халепа року?
Відповісти
Панове! А хіба звітний рік уже завершився? Я тільки на Свято Миколая задумав створити подвиг-добру справу...Знову запізнився...
Відповісти
А ну, цікаво, цікаво... хто ж це такі? Чи можна детальніше? Завчасно дякую. Позивач - здогадуюсь, а халепа -ні.
Відповісти
Думаю, що позивач і халепа різні номінації для різних номінантів...
Відповісти
А як же номінація люстрант року?
Відповісти
Достойна номінація тільки одна - Петровичу.От хороший дід був...
Відповісти
А аферист року, злодій року?
Відповісти
мені здається,що візажист року повинна бути АННА ЯКИМЧУК, а не Любов Ніколаюк!цікаво як це вони приймали рішення і робили свій вибір...
Відповісти
Вам здається) Люба умнічка. Вона нагороду заслужила.
Відповісти
А хто це на третьому фото знизу? Номінант чи ведучий?
Відповісти
Знаючи вартість номінацій, не важко зрозуміти чесність нагороджень. Єдині, хто тут достойні - це Герої полеглі та поранені!!! Решта - в кого вистачило коштів на нагороду - на лице!
Відповісти
Друге фото зверху, у синьому піджаку, на звірятко схожий молодий чоловік - це номінант чи працівник сцени?
Відповісти
Рішення в такіх номінаціях приймаються просто - хто заплатив той і номінант. Судячи по цьогорічних номінантах у волині геть кепсько з достойними людьми. Нікому не відомі люди і фірми які рекламуються.
Відповісти
Самі собі свято придумали і номінації,нічого дивногоу нас так завжди
Відповісти
Панове - можна критикувати, глузувати або ж вихваляти те, що відбулось, висловлюватись "за" чи "проти", "бути чи не бути". Насправді ж - знайшлись з одного боку організатори, з іншого - ті, хто може і хоче бути визнаним і нагородженим. Умови цієї співпраці - "на совісті" обох сторін. Заплатили за номінації? а що, їх хтось змушував то робити. Гадаю - порятунок перемагаючих - справа рук самих перемагаючих. Єдине "але" - для "чистоти експерименту" ініціаторам та організаторам - та й усім,хто висвітлював цю подію - варто було б зазначити: "Люди року - за версією журналу "Лише насолода" (чи навіть, за версією пані Бекеші). Тоді усе чесно. І не треба сприймати цю версію як істину "в найвищій інстанції" . А такий рефлекс у публіки ще спрацьовує - "Люди року" - значить, майже "Оскар"......
Відповісти
А свято є? Свято є.....
Відповісти
Я теж був на цьому дійстві,ну це звичайно пародія,організації ніякої,запізнилися на 40 хвилин,просто пародія а не номінації. Єдине,що достойно вшанували Героїв сотні,ну і звичайно Бориса Петровича,ну а з артистів то Чепелюк красава,єдиний і не замінимий, а то все шкарлупки не в образу. Але це дійсно так.
Відповісти
Зовсім не дивно, що на такі "нагороди" клюнув слизняк і підлизувач владних задів Пилипюк. Директор такого ніби великого і ніби авторитетного підприємства (не візажист, не перукар, нікому вугрі не видушує, нікому волосся на лобку не голить), і так рідко вкакався. Самонеповага. Це таке ж дійство, як скажімо, конкурси всяких міс. Хто перемагає, той, насправді, вважає себе найкрасивішою в підїзді, будинку, вулиці, місті, державі чи світі. Насправді - це дитяча гра, адже 99,99% відсотка красивих жінок не хочуть висувати себе кобилицями на загальний огляд. А пилипюк висунув. І "переміг" за свої ж гроші. Браво чоловічій недолугості!
Відповісти
друзі безглузді речі пишите...я минулий рік була сподобалось! цей рік ще краще! і насправді все усім сподобалось це зрозуміло що коментарі пишуть такі тільки зависникі... зал був наповнений глядачами більше ніж минулий рік а це означає що людям цікаво .... в мене друзі купити квиток хотіли так їх там уже за тиждень небуло...,концертна програма як для патріотичної події Україна за мир мені теш сподобалось.... було на високму рівні..організатори молодці а кому не так щось було чьому до цеї пори не організували щось краще????
Відповісти
А починав-то справу Олексій Левченко...
Відповісти
Покійний не спромігся на кращий проект, ніж той, який він започаткував. За гроші, видушені з простаків, він збудував готельний комплекс. А простаки будуть завжди - такі, як пилипюк, власники кафе. В усі часи і в усі епохи. Наход, Тимощук, Смолярик, Копелєв, Ніколаюк - хіба це відомі люди? Я багато років працюю з людьми, а про них чую вперше. А щодо відвідувачів?.. Колись сюди ходили жінки і коханки бізнесменів без мізків, але в дорогому хутрі, з сапфірами, рубінами і брильянтами в вухах, в ніздрях, на руках, ногах і в піхві. Тепер і вони не ходять. Порозумнішали. Гріш ціна вашому заходу. Цілий вечір на споруду театру скаженні собаки гавкали. Світанок людства: бої гладіаторів, кінь імператора Риму Калігули в сенаті, тільки вже з підсвіткою, з ілюмінацією, з мобільними телефонами... "Цивілізація".
Відповісти
"чепелюк красава" ??? "співати",відкриваючи рот - під фонограму - виликий подвиг
Відповісти
Дійсно, самі достойні - це полеглі і поранені, а решта - те, що спливає. Фото, до речі, дуже красномовні, особливо перше. Ті дві дамочки так вже піаритися люблять. Хто це такі?
Відповісти
завидуйте завидуйте бо вас там небуло і ніколи небуде..адже ви тільки бруд писати можите..це явно нерозумні люди!!!! усі найповажніші персони були на подіїї...а ви ка....)) організаторам бажаю побільше таких подій організовувати хай зависникам жаба душить..
Відповісти
Бекеша - ти тут не відгавкуйся. Тебе тут по мові не тяжко впізнати. Люди правильно та правдиво пишуть. До чого тут твої недолугі коментарі? Єдине на що ти спроможна - це дурити та обкрадати людей, не платити зарплату працівникам, гуляти від чоловіка, підсирати друзям!
І повір - жаба тут нікого не душить, бо за ті гроші, скільки треба тобі заплатити за ті нагороди, можна купу справ корисніших зробити для громади і тим часом за спиною будуть говорити, що людина РОКУ, бо зробила ДОБРО! А статуетка - не головне в житті.
А ти організовуй - не організовуй - все рівно ти людина [] і сама знаєш чому!
Відповісти
Ну й параша
Відповісти
Боже, яке убожество!?! Частина за бабло (номінаціі типу: салон краси, візажист...), частина для рейтингу (номінаціі: герой року, нескорені...) частина взагалі не пойми чого... - та і взагалі - вдумайтесь: номінаціі "за версією журналу Лише Насолода і Лєни Бекеши-а шо це і хто це взагалі?!? Це цей убогий журнал і ця "невідома" особа судять про досягнення в Луцьку?!? Тоді я вкотре співчуваю нашому місту... P.S. Мені теж пропонували придбати номінацію в цьому "дійстві"-і я мовчав-але коли під час такоі невдалоі промо-акціі згадують загиблих-це дійсно убого, гидко і безглуздо (м'яко кажучи...) Піар на чужому горі вам повернеться... (Прошу пробачення в родичів та знайомих загиблих-але вас використали для "гнилого" піару шайки бездарних лучан...)
Відповісти
Повністю згодна !!!!!!!!!!
Відповісти
Теж погоджуюсь!!!Все за гроші , як завжди!!!Чому самі лучани не обирали людей??? А що робить та дитина, на цьому дійстві...За гроші фотографувалась в журналі "Лише насолода" і стала юною гордістю Волині??? Є в місті багато талановитіших дітей ...Номінація гордість Волині -я думаю що в місті найшлтся працівники культури, яких потрібно було б нагородити , а не дитину, яка за гроші догоджає журналу..
Відповісти
цілком з вами погоджуюсь....ця дитина вже дістала багато кого в нашому місті)))...кругом вона)))) хай в ляльки бавиться....а не нафарбована ходить)))
Відповісти
Мені все сподобалось. Мало такого... Давайте підтримаємо, або робіть краще)
Відповісти
Гнило, неправильно, жахливо поступили з Клімчуком, коли заставили підписати заяву в лютому чи січні -точно не памятаю Як Гузь кричав "Підписуйте, бо проллеться кров"... який ПОЗОР!!!! А тепер нагороджують посмертно... а вже пізно вибачатись...
Відповісти
Ніколаюк - кращий візажист? Не смішіть!За які такі заслуги? Чим вона відзначилася цього року, крім того що постійно рекламується у журналі Насолода?
Відповісти