Долар «стрибнув» ще вище

Долар «стрибнув» ще вище
У внебанківських обмінниках сьогодні, 17 грудня, виставили котирування продажу долара на рівні 23 грн/$, купівлі - 19 грн/$.

Про це повідомляє кореспондент Еспресо.TV, який обійшов декілька пунктів обміну валют.

На валютному аукціоні ресурсу "Минфин" українці сьогодні пропонують долар в середньому по 22,5 грн/$. На аукціоні сайту Finance долар пропонують зараз по 20,5 грн/$.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 14
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
30 грн за 1 бакс до кінця року - реально ((((
Відповісти
немає меж досконалості))))) і маразму)))))
хоча досконалості, напевно, є межа))) ги
Відповісти
Дякуємо майдану!!!!
Відповісти
Якби не майдан,то ти б ,путінський дибілоїд,мав би зараз у Луцьку дерев"яного рубля,руцкіміръ,вєжлівих чєлавєчкав і Башкалєнка в намєсніках.
Відповісти
А чому ти, майданутий сраний патріот сидиш тут і коменти строчиш?
Наробили біди своїм майданом і розбіглись, як щурі по норах.Де ви зараз? Не видно чомусь...
Відповісти
О,бачиш,як як завив,руцкімірь!Потерпіти трохи заради держави-то не задницю Путіну і регіоналам лизати.А розбіглись ми по окопах на фронті,захищаючи Україну.Україну,а не тебе,тупорилу крємлядскую вату.
Відповісти
Ти дурень, і не в окопах ви, а в норах. Я особисто знаю 3 майдаунів, зараз вони мовчать.
Відповісти
якби не майдауни народ би жив на видсоткив 30 заможнише Невириш ознайомся з проектом бюджету Миколи Яновича на 2014 рик де планувалось пидняття зарплвт пенсий соцвиплат за рахунок економичного зростання яке видбувалося завдяки вмилим диям уряду Азарова
Відповісти
Якби не майдауни то народ зараз жив би на видсоткив 30 заможнише Не вириш подивись проект бюджету Миколи Яновича на 2014 р де було заплановано зниження тарифив для промисловости пидняття зарплат пенсий социальних виплат И це все було реально завдяки економичному зростанню що видбувуалося в наслидок грамотних продуманих и виважених дий Азарова який николи не покладався на "допомогу" третих сторин а завжди розраховував на власни сили Саме завдяки цьому Премеру Украину почали сприймати в свити як повноцинного партнера а не як попрошайку при тимошенко и кулявлоби
Відповісти
Ти б,ольгінський тролль,хоч по-українському навчився б писати.Часом не в Кононовичів проходив курс краснопісанія?
Відповісти
Дуже дякуємо !!!!
Відповісти
Жити по-новому! 1$=50грн.
Відповісти
А що означає слово "внебанківські"?
Відповісти
Хто не скаче той москаль! Долар не москаль от і скаче, нічого дивного.
Відповісти