У волинської спортсменки – нові успіхи

Збірна команда України з вільної боротьби серед жінок, у складі якої у ваговій категорії 63 кг брала участь волинська спортсменка, вихованка Ковельського школи боротьби Юлія Остапчук (на фото), на кубку світу посіла у загальному заліку 5-те місце.

Про це повідомили в управлінні у справах сім’ї, молоді та спорту Волинської облдержадміністрації.

Змагання відбувалися з 26 по 28 травня 2012 року в столиці Японії місті Токіо.

За результатами виступу на чемпіонаті світу у місті Стамбул (Туреччина) 2011 року вісім кращих жіночих команд вели боротьбу за цей почесний трофей.

Збірна команда України потрапила до групи «А». Її суперниками були спортсмени збірних команд Японії, Китаю та США.

Програвши двом першим суперникам і вигравши у збірної команди США з рахунком 4:3, українці посіли третє місце в групі, що дало змогу боротися команді за 5-6 місця.

Вигравши з рахунком 5:2 у збірної команди Монголії, українські спортсмени посіли у загальному заліку 5-те місце.

Переможцем кубку світу стали господарі змагань – збірна команда Японії. Срібним призером змагань стала команда Росії, бронзовими – Китаю.