Волинські «правосеки» кажуть, що нікого не «кришують»

Волинські «правосеки» кажуть, що нікого не «кришують»
Активісти оновленого волинського осередку «Правого сектору» обіцяють не влаштовувати рейди на різні підприємства, копанки тощо.

Про це повідомив командир 3-го батальйону Добровольчого українського корпусу Віталій Ковальчук під час прес-конференції у п’ятницю, 16 січня.

За його словами, у «Правому секторі» просто немає людей, щоб «патрулювати копанки», натомість більше хочуть співпрацювати із міліцією та дзвонити їм, коли надходять сигнали про порушення.

Також «правосеки» хочуть робити спільні патрулювання із міліцією для охорони порядку, щоб «знизити криміногенний рівень», - додав керівник волинського «Правого сектору» Сергій Дружинович.

А ще обіцяють вести інформаційну політику, щоб переконати людей, що в організації немає злочинців.

Також Дружинович наголосив на таких напрямках роботи, як інформаційна політика, патріотичне виховання, боротьба із пропагандою та сприяння люстрації.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 13
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Не треба "хотіти", а треба ставати і робити, патрулювати, наводити лад в регіоні, а не язиком ляпати...........
Відповісти
От і Данильчук не ляпав, а наводив лад...за то і зняли з керівництва. Хмхмхмммм...
Відповісти
і вимоги Закону їм по-барабану...
Відповісти
Яку інформаційну політику!!???надивились російських каналів!!??Хочете як і вони робити одне а лбдям говорити про інше!!!??Вам не довіряють!!?7ви ще б це помітили коли Вас на вулиці почали бити.Та 90% волинян добре знають про ваші"заслуги" і тому розуміють що з бандитами,які прикриваються патріотизмом мати справу небезпечніше ніж зі звичайними бандитами.Бо бандити хоч чивуть по своїх кодексах честі а ви живете щоб більше вкрасти віджати і людям в любещові маневичах камінькаширську потім жити у ваших копанках.але ні може вас туди просто позакопувати!!???
Відповісти
Брєд одноклєточного
Відповісти
А КПУ будете чіпати?
Відповісти
це гарний піар...
Відповісти
данильчук займався рекетом, прикриваючись ПС, за то і зняли.
Відповісти
Данильчук аферист та баба. Він герой тільки кодлои, один на один боягуз...... І ще скоро оприлюдню всі його статки зароблені на крові майдану. Ганьба.
Відповісти
весь національних альянс такий чи не так
Відповісти
Анекжот
Викликає Ярош керівника Волинського сектора в Київ на килим:
-Паша, ти на Волині бурштин брав?
-бурштин? Адміністрацію брав,УВД брав, СБУ брав, Прокуратуру брав, ні-бурштин не брав.
Відповісти
Пашу вигнали з керівництва ПС за віджимання бабла з підприємців...То рішив напослідок на бурштині пропіаритись? Вже анекдоти сам собі складає. Тож шила в мішку не сховаєш, всі знають хто він насправді. На виборах хтів пройти, як боєць. Але щось на передовій не був помічений. Писав у листівках пройшов майдан, загартований на сході. Нічого не нагадує ....той хто писав, текст здер з назви фільму "той хто пройшов кріізь вогонь". Вибори пройшли, щось не спішить Павло на схід...зато яке гарне фото з автоматом без рожка на фоні моря.
Відповісти
КОНЧИЛАСЬ ВОЛЬНИЦА лАПІН ПІДЖАВ ПІД СЕБЕ!
Відповісти