На Волині у новій хвилі мобілізації «загребуть» в першу чергу безробітних

На Волині у новій хвилі мобілізації «загребуть» в першу чергу безробітних
У Волинській області планують мобілізувати 3000 людей у четвертій хвилі, в тому числі багато із них можуть «взяти» із числа безробітних.

Про це повідомив під час оперативної наради у понеділок, 19 січня, голова ОДА Володимир Гунчик.

За його словами, на Волині є 3000 безробітних призовного віку, натомість у минулих хвилях мобілізовували більше вже працевлаштованих осіб, відриваючи їх від роботи та негативно впливаючи на бізнес.

Тому Гунчик дав доручення обласному центру зайнятості координувати роботу із військкоматами щодо пошуку кандидатів на мобілізацію, особливо працівників дефіцитних спеціальностей, серед безробітних.

Також голова ОДА попросив правоохоронні органи відслідковувати, чи законно потенційні кандидати на мобілізацію позбавляються статусу безробітного, адже таким чином «відкосити» будуть пробувати досить багато волинян.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Інші новини теми
Коментарі 21
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
...пройтись по дорогих барах\ресторанах - і не треба буде простих роботяг та селян від реаьної роботи відривати!
Відповісти
Проблем не буде. У Луцьку майже ніхто офіційно не працевлаштований. А це означає, що безробітних валом. Правда життя(
Відповісти
Така ситуація не тільки в Луцьку. А читач та alian, напевне, Патріоти!!! Типу безробітні, а насправді підпільно шабашать і калимлять, податки не платять, періодично оформляються на біржу, отримують допомогу по безробіттю .... і т.д. А в армії зараз трохи платять)
Відповісти
а де ділись коментарі "читача" та "alian"???
Відповісти
1/3 працiвникiв непенсiйного вiку працюють за кордоном, йолопе.
Тобi подобаеться розпатякування в стилi неофеодала-рабовласника Гунчика?
Відповісти
Шановний ще один ,Я влаштований офіційно з повним соц пакетом і получаю офіційну зарплатню , це щоб ти розумів менше 10 000 грн в мене не має,можливо й ти таких грошей в руках не тримав..... І я не збирався та не збираюсь йти помирати за олігархів , я бачу ти знаєш ці всі схеми по безробітнім де платять гроши напевне не раз користався такими послугами держави ...Якщо ти такий патріот то йди служи в Донець котрий ніколи не був Українським абож краще в Крим ,смєльчак
Відповісти
Офіційно не працююю та в бютжет сплачую так як пятеро працюючих на заводі.
Наші чиновники працюють офіційно ,але толку з такої роботи нема .
Кого мобілізовуїм в першу чергу?
Відповісти
Тих чиновникiв, якi не пiдпадають пiд скорочення.
Хочеш працювати держслужбовцем? Iди на фронт.
Відповісти
Правильне рішення! Пристроїти дармоїдів
Відповісти
Але як працюють так і воювати будуть.
Відповісти
ДУЖЕ ПРАВИЛЬНЕ РІШЕННЯ. Ще б алкоголіків позбирати і в армію відправили, може б дурь з голови вибили.
Відповісти
Уявляю собі армію алкоголіків, наркоманів, безробітних....путін памагі
Відповісти
а хто без робітний... Селянин !!!
Відповісти
Не треба всіх людей гребти під одну гребінку. В країні вже давно така ситуація, що дуже багато працюють без офіційного оформлення. Їх явно не 3 тис. Люди стараються виживати в тій ситуації, яка склалась ще з початку 90-х.
Офіційно оформлені здебільшого тільки бюджетники, чиновники і працівники деяких великих підприємств і то на мінімалку.
Треба до всього підходити з розумом і без емоцій.
Відповісти
Хай попробують найти цих безробітних) Це вам не на заводи приходити і забирати людей.
Відповісти
Виклик у військомат; вимога довідки з місця роботи; перевірка правдивості довідки. Все просто.
Відповісти
ТА ВЗАГАЛІ ЯКЩО БЕЗРОБІТНИЙ ТО НЕМАЄШ ПРАВА НА ЖИТТЯ? САМІ СУКА ВСЕ РОЗВАЛИЛИ , А ТЕПЕР БЕЗРОБІТНИХ ШУКАЮТЬ. ЯК Я ІШОВ В АРМІЮ ТО СЛУЖИТИ БУЛО НЕ МОДНО І КОСИЛИ ЗДОРОВІ ХТО НА ЩО МІГ ТАК І ДАЛІ ВСЕ ЗАЛИШИЛОСЬ.
Відповісти
Пiдтримую.
Вислiв Гунчика це просто свiдчення, що голова ОДА мислить не як державний дiяч, а як неофеодал.
Відповісти
А в Києві по-іншому думають. Аби Гунчику потім не влетіло за підлизування "бізнесу". http://tvi.ua/new/2015/01/20/u_pershu_cherhu_mobilizovuvatymut_dobrovolciv_i_lyudey_z_dosvidom___poltorak
Відповісти
Багато з безробітніх живуть державним коштом, субсидії, допомого..., нехай зароблять.
Відповісти