У селі на Рівненщині проголосували за перехід із Московського патріархату в Київський

У селі на Рівненщині проголосували за перехід із Московського патріархату в Київський
У селі Новолсілки на Рівненщині повели референдум щодо переходу парафії із Московського патріархату в Київський.

Таке рішення у суботу, 7 лютого підтримали 198 жителів села, - повідомляє видання press-centr.com

Ще 4 людей підтримали УПЦ МП, чотири бюлетені визнали недійсними.

Порядок та безпеку на виборах забезпечували здолбунівська міліція та громадські активісти.

Нагадаємо, п’ять представників різних конфесій та двоє представників Рівненської обласної державної адміністрації 13 листопада 2014 року підписали Меморандум про єдину Українську помісну церкву.

У Меморандумі йшлося про те, що всі православні Церкви Рівненської області визнають та моляться за цілісну і єдину державу Україну, що вони виступають за створення Української помісної православної церкви, засуджують дії Росії як агресора та інших держав щодо захоплення території України і посягання на цілісність і державний суверенітет України, засуджують розпалювання міжрелігійної ворожнечі і захоплення православних храмів однієї конфесії іншою.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 19
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Молодці. проснулися.
Відповісти
Діду, а скільки тобі літ, що ти так радієш???
Відповісти
хто з них попаде в пекло. Саме гірше коли безбожники вирішують питання релігії
Відповісти
Слава богу.
Відповісти
Таку практику потрібно поширити по всій Україні! Так як з пам'ятниками ленінів. Спільне між ними те, що вони на одну ідеологію працюють...
Відповісти
В нас одна ідеологія, один Бог, одна віра, одна церква.І Слава Богу!!!
Відповісти
через таких і війна , як кара для народу що відступили від віри
Відповісти
Згоден
Відповісти
Бог не в силі,а в правді.Референдуми незаконні, і не мають ніякої юридичної сили.Це розпалювання міжрелігійної ворожнечі, за що організаторам подібних безчинств треба було б відповісти перед законом за збурення людей. Але закон сьогодні не виконується, а грубо порушується.Що прикро, шо все це відбувається під патріотичні гасла. Тому маємо вже релігійну війну.
Відповісти
Як засвідчує історія - саме релігія і несе смерть!
Відповісти
Істинна церква завжди була гонима, тому нічого дивного. Ті люди які бігають від однієї церкви до іншої кращими не стали, любити і прощати не навчились.Церква очиститься від іуд.
Відповісти
Ісуса Христа всі знали,пальмові гілки під ноги стелили, а як судили то натовп кричав: розіпни, розіпни.Бог один,церква одна, віра одна. Всі розколи від лукавого тому що суперечать заповідям Божим, а особливо порушують заповідь любові. Від кого вони пішли ???Від Христа???
Відповісти
В нашій церкві голова Христос!!! А в помісній буде навпаки.
Відповісти
Зазвичай гонять церкву люди які туди не ходили або один раз в рік її відвідували.Віруючі люди які живуть по заповідям Божим такого робити не будуть.
Відповісти
І куди вони ідуть??? А що вони хочуть створити??? Без любові до всіх ближніх вони нуль. Вони як створяться так і розчахнуться як гниле дерево.Вони не хочуть мати єдність зі всіма християнами в Христі? В нас голова церкви Христос!!! Помісна церква- незалежна від кого??? Від Бога???
Відповісти
Церкву гнали не один раз і церква була і буде, а гонителі явище тимчасове.Нехай прочитають історію яка участь була тих хто йшов проти церкви.
Відповісти
гарний приклад розвязання проблеми мирним шляхом а на силою дедильних нацистив
Відповісти
"Стой за Христа до мученического креста". Православні не міняють віру....
Відповісти
правда лише в тому, що церква - то є бізнес, не більше.
до чого тут віра?
а те що відбулось - позитивно хоч в тому, що до гуньдяєва гроші не дойдуть, а лишуться в Україні, нашим попам)))
Відповісти