У Луцьку є «об’єктивні причини» підняти тарифи у маршрутках, - мерія

У Луцьку є «об’єктивні причини» підняти тарифи у маршрутках, - мерія
Через зростання вартості палива збільшилась собівартість перевезень у луцьких маршрутках, а тому перевізники хочуть підвищення тарифів.

Про це повідомив під час оперативної наради у вівторок, 10 лютого, заступник міського голови Тарас Яковлев.

За його словами, о 10:00 10 лютого розпочнеться нарада із перевізниками, де вони озвучать свої аргументи за підвищення тарифів, серед яких головним стане зростання собівартості перевезень.

Про те, на скільки хочуть піднімати тарифи, Яковлев не розповів.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 28
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
гггг............ А Єремеев косить бабло на Вогонавті)
Відповісти
Хай би краще звернули увагу на якість надання послуг по перевезенню:загажені та переповненні маршрутки,які наліплені в салоні дурноватими рекламами - хр*н знає про що!
Відповісти
Катайся на таксі
Відповісти
Про що мова, квитків водії, як не давали, так і не дають, а отже не звітуються про зароблене як належить, а пасажири -лохи-барани, їздьте далі по 5 грн. і не беріть квитка в водія, скоро по 10 грн. з такими темпами платитимете.
Відповісти
Ну так не мовчимо! Потрібно протестувати уже зараз. Влада діє перевіреною схемою: спочатку запускає слух, перевіряє реакцію громадськості, а потім вже втілює все.
Якщо ми мовчатимемо, вони вирішать, що ми і цього разу усе проковтнемо!
Відповісти
ви спочатку зарплати попіднімайте, с,,,,укі
Відповісти
Цей бізнес суперрентабельний, не збідніють пани це точно. Замість чорної ікри хай їдять червону. Нам зарплати ні на копійчину ніхто не збільшує, а в деяких місцях і зменьшили (в т.ч податок на війну). А якщо влада піде на збільшення тарифів, мінімайдан забезпечимо миттю!! Хто проти людей, просимо особисто підходити до баків!!
Відповісти
Повністю підтримую Лучанина!!Комфорту в маршрутках жодного,постійно брудно!Коли сидиш біля вікна,то і притулитись до нього неможливо,бо 20 см пилу і бруду на ньому!!В Європі хоть і дорогий проїзд в транспорті,але все чистенько,а в нас заходиш в маршрутку,як в сарай!!
Відповісти
Ну в нас, як завжди... Зарплати тільки піднімати не хочуть... Скоро тільки на проїзд люди працюватимуть... Я так бачу майбутнє за тролейбусами, бо маршрутка то буде дууууже дороге задоволення...
Відповісти
тролейбуси нормально пустіть і все буде гуд
Відповісти
В Києві тільки нещодавно підняли вартість перевезення в маршрутках з 2 грн. до 4 грн., а у нас вже майже рік по 2.50, а в деяких навіть по 3, при тому не зрівняти відстань маршрутів, що в Києві, а що у Луцьку, наші перевізники хочуть завжди бути в плюсах. А про зарплату у людей забули, кабмін навіть мінімалку не підняв з нового року, зато всі ціни до долара прирівнюють
Відповісти
А немає об'єктивних причин підняти зарплатню?
Відповісти
Нормально перевізники живуть не треба!дома понастроювали!а майдан треба вже бо нема сили!все піднімають в ціні!
Відповісти
Дивно, що зараз про це заговорили. Паливо не зростало в ціні вже кілька місяців. Про що мова? Нафта подешевшала вдвічі, яке зростання тарифів, ви що?
Відповісти
"Паливо не зростало в ціні вже кілька місяців" роззуй очі подивись на стелли заправок!
Відповісти
Народ, купуйте вєлікі і їзьдьте на роботу як в Європі. За пів року він окупиться. Це безкоштовно, швидко, зручно, корисно для здоров'я.
Відповісти
зимою і в дощ їздьте на здоровя))) у наших європейських широтах і хотів би, та багато не наїздиш
Відповісти
А то нічого, що солярка 19 грн., а всі запчастини в доларах? Нафта подешевшала в доларах, а за проїзд ви також в доларах платите? Інше запитання коли лядям зарплату підвищать?

Відповісти
в иаршрутках справжній гадюшник .якби прибирали хочаб раз в тиждень такого не було б.
Відповісти
в міських хоч шансон не рубають ,а на приміських щоранку потрапляєш в прокуряну блат хату з шансочиком
Відповісти
А якість надан послуг... А комфорт у маршрутних таксі??? Сидіння обдерті, в маршутках холодно і т.д.
Відповісти
Хіба тільки маршрутникам важко? В країні війна, пенсіонери з мізерних пенсій намагаються ще ділитися з фронтом чим можуть, а маршрутники плачуть, може є інші люди, які готові працювати не піднімаючи тарифи?
Відповісти
А нема об'єктивних причин забрати авто в чиновників і хай їздять на маршутках!?
Відповісти
Достали вже!
Відповісти
от і поговорили, тепер на обід)))
Відповісти
так скоро взагалі пішки ходити будете, рукі в ноги і вперід, якщо задорого буде!!! А на рахунок Ваших зарплат, так це до влади нашої і до Гонтаревої можете зайти ...
Відповісти
Скачите дальше . . . . .
Відповісти
Ой, відчуваю, будуть горіти чиїсь маєтки, якшо ризикнуть в такий час ще й тарифи підняти!!!

Зарплати ніхто ні на копійку не підійняв і цей рік ТОЧНО не підійме!!! Плануються масові скорочення.... про яку РЕНТАБЕЛЬНІСТЬ сміють говорити обжирілі Голєві і т.п. ???
Відповісти