У Луцьку відбудеться панахида за вбитими на Майдані

У Луцьку відбудеться панахида за вбитими на Майдані
У Луцьку молитимуться за упокій загиблих на Майдані Героїв у Києві.

Панахида відбудеться у п'ятницю, 20 лютого, у Свято-Покровському храмі, - повідомляє прес-служба Волинської єпархії.

Волинян запрошують долучитися до молитви.

Початок о 11:00.

Нагадаємо, 20 лютого - День пам'яті Героїв Небесної Сотні.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 14
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
А де цей храм?
Відповісти
в центрі
Відповісти
Якому центрі? Це - Покровська церква на Пугачова!!!
Відповісти
Стыдно не знать свой город. Это Покровская церковь (самая древняя в городе), ул. Д. Галицкого, 12.
Відповісти
Питають де храм ті, хто звинувачує УПЦ мало не у всіх смертних гріхах! Такі "спеціалісти" в церковних справах відвідують Богослужіння максимум раз на рік!
Відповісти
ОСЬ будь-ласка, даже кацапський троль знає де це. Молодець гуглом і вікіпедією вмієш користуватись!!!
Відповісти
Це ж московська церква!кого відспівувати будуть?рос. Солдатів?
Відповісти
Ви читати вмієте?
Відповісти
А чого не в соборі?ідіть підтримуйте і фінансуйте окупантів!
Відповісти
Ви читати вмієте?
Відповісти
То шо анекдот?в рос. Церкві будуть згадувати майдан?
Відповісти
Браття -це православна церква,як ви називаєте "московська церква" такої в Україні немає!Є єдина православна церква УПЦ,а не якісь такі угрупування як УПЦ КП чи УАПЦ,я міг би тоже назвати себе патріархом і зібрати певну кількісьть людей і також бути очільником громади!
Відповісти
Хороша новина. Владика Ніфонт пломолиться за "Небесну сотню", хто б що не говорив....Не словом, а ділом....
Відповісти
Нонсенс .Московські попи,проповідники "русского мира"на Волині,колеги тих попів,що зберігали завезену з Росії зброю в храмах на Донбасі,будуть відспівувути загиблих патріотів України.Гнати ту нечисть з волинських церков.Хай служать служби в Костромє да Вологде.
Відповісти