Подробиці падіння літака поблизу Луцька. ФОТО

Подробиці падіння літака поблизу Луцька. ФОТО
Літак-«кукурузник» спочатку впав, а потім вибухнув вже на землі.

Про це ВолиньPost розповів очевидець аварії Олександр Васильчук.

"Під час падіння літак фактично розвалив дах одного із будинків на вулиці Перемоги, а також паркан і лінії електропередач", - зазначив очевидець.

Про існування злітної смуги, яку збудували для колгоспу, у селі знали, однак про справжню мету польотів Ан-2, мовляв, не здогадувалися, адже раніше він розкидав добрива на поля.

Останній вдалий політ "кукурузника" був близько місяця тому, а потім його залишили на ремонт. Зберігали літак під відкритим небом біля злітної смуги за півкілометра від села.

Нагадаємо, літак, завантажений контрабандними білоруськими цигарками, впав у селі Промінь у четвер, 26 березня, близько 00:30. Пілот загинув.

Нагадаємо, падіння літака Ан-2 на Волині відбулося і в 2013 році. Тоді загинуло двоє осіб.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 20
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
село буде мати шо курити..
Відповісти
Він там вже довго стояв..
Відповісти
І абсолютно всім було до цього до лампочки.А випадково "Гради" там не стоять?
Відповісти
Замітьте ніхто не каже, хто саме загинув, хто був той пілот, де прізвище?!
Відповісти
Музиканти-контрабасисти?
Відповісти
Додік , нє , то в Турійську музиканти-контрабандисти .
Відповісти
Турійські музиканти-контрабандисти возять товар не літаками, а звичайними фурами ( яка банальщина!)Слава ягодинській митниці! Устилугу слава!
Відповісти
Це лише після того як 2013 році розбився їх кукурузник.А Микитюк вже дійсно давно возить фурами і все нормально ніхто не помічає,але скоро казали(слухи) налагодять постачання залізницею(вагонами).Слава Ягодину!!Смерть всім продажним митникам!
Відповісти
Мині на Кієв надо завтра, незнав що на Волині єсть аеротаксі.
Відповісти
Смолка заї.... Наскілтки людині не жалко людських життів!!!!!
Відповісти
Він вже і свої сусідів заї... дере за світло, мля монополія. І нема управи, бо в Києві підв'язано. Видно в долі хтось серйозний. Думав, після приходу нової влади щось зміниться, та де там, контрабанда процвітає.
Відповісти
так їм і треба, контрабандистам конченим
Відповісти
А то контрабандісти були? А скіко їх погібло? Наші збили?
Відповісти
Пілот загинув за чиєїсть жадобності та впевненості що все зійде з рук. Земля пухом пілоту.
...............................................
До гадалки ходити не треба щоб знати що самоль туди-сюди літав! Хто стелив йому зелену доріжку???
Штатно має бути два пілоти - щей тут гади "зекономили".
Коли ви вже нажеретесь тих грошей?
Відповісти
Щастя що не на будинок
Відповісти
Вночі "кукурузники" не літають. Конструкція цього типу літачка АН-2 розрахована лише на польоти в світлу пору доби. Злодії працюють в темряві, а Бог воздав. Царство небесне пілоту.
Відповісти
Пілот місцевий чи зальотний?
Відповісти
Може і місцевий, але точно зальотний
Відповісти
Тут буде так як в 2013р в с. Скулин все спишуть на мертвого льотчика і все закриють всі кримінальні справи за місяць!
Відповісти
Jeden z nich byl moim przyjacielem, byl wspanialym czlowiekiem,
Pozdrowienia dla narodu ukrainskiego, trzymajcie sie cieplo I nie dajcie sie ruskim !!!
freedom to ukraine
Відповісти